Домакини 80/ Със силата и красотата на тигъра

  • 44 074
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 39 500
Браво, Ма ко.
Ангелче, най- добрите външни ролетни щори са алуминиевите. Да, те имат пълнеж и дори шумоизолират. Имаме такива в детската и спалнята и сме доволни, защото ние обичаме да спим на тъмно.

# 692
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ма ко, идеални сте бе!

Значи съм улучила щорите! Сега остава да си чакаме изработката и монтажа Simple Smile

# 693
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Тук съм,чета ви...но...имам тежък месец.Днес бях на второ погребение в рамките на три седмици.Ми...не ми се говори даже,ковид беше.

# 694
  • Мнения: 39 500
Ох, Плами, много тъжно.

# 695
  • Мнения: 11 634
Плами прегръдка! Съболезнования!

# 696
  • Мнения: 8 888
Плами , съболезнования!
   Нещо не се говори за ковид, а той си е още тук .
   Плами, как са децата?
  Мако, радвам се , но и звездите ми говореха, че всичко ще е окей.
  Децата ми подариха циклама за осми март.Дайте съвет какво да я правя- къде и как да я гледам.Имала съм и преди ,но никоя не живя дълго.

# 697
  • при късмета
  • Мнения: 24 052
Добро утро!

То добър ден стана де. С мигрена съм и тежък цикъл и буквално главата не мога да си вдигна от сутринта. Аз съм така от неделя де, ама вчера се бях мобилизирала, успокоих се и се размазах.
Плами, Hug
марулета, много обичам да те чета, като разказваш за Кати. Толкова щастливо звучиш. За цикламата не мога да дам съвет и аз съм уморила 2-3, не успявам да ги опазя. Изобщо, с цъфтящите стайни растения само с калата се справям, по-скоро тя сама се справя, всичко друго загива. Зелено ми е всичко друго вътре. С градинските цъфтящи явно ми се получава, макар и на балкон, а не в градина. И с орхидеи се боря втора година, някоя пусне цветонос или ще го счупя или не се отваря, капят докато са на пъпки, а някои и цветонос не пускат много време вече.

# 698
  • Мнения: 11 634


Добър да е денят ви!
Марулета при моя климат цикламите ги сея в двора и цъфтят целогодишно Laughing също като бегониите Laughing
Та - поставяш на източен/западен прозорец и поливаш в чинийката.
Мако сблъскахме се с кафетата Kissing Heart

# 699
  • Мнения: 39 500
Нищо, нищо, и от двете кафета си взимам!

# 700
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 031
Плами прегръдки и съболезнования.
Циклама и аз имах преди 3 години ,цяло лято ми цъфтя и като заспа не можах да я събудя...

# 701
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Плами, гуш и от мен! Миналата седмица изгубих най-близкия си човек при изключително нелепи обстоятелства... Не мога да го приема, не мога...

# 702
  • Мнения: 3 841
Ангелче, Боже! Много съжалявам… Съболезнования!

Плами и на теб съболезнования!

# 703
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ох, чакайте да уточня, че става въпрос за баба, защото нали чакахме биопсията на мама. За нея още нищо не знаем, чакаме... Но баба е човекът, който ме е отгледал от бебе. Всичко, което съм днес, дължа на нея...

# 704
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 031
Ангелче,гуш и на теб.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт