Домакини 80/ Със силата и красотата на тигъра

  • 43 569
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Добро утро!

Вале, леко да минава

# 31
  • Мнения: 8 783
Вале, стискам палци да се оправя лесно и безпроблемно! Пиши ни от време на време как сте,мислим те!
   Много болни, не по статистика,около мен.Като че ли досега такова чудо не е било.
   Мако, мерси за кафето! Вземам си две!

# 32
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Вале дано мине лесто.По тежко ли е от предния път?
И около нас много болни , за втори ,трети път.Няма да свъши това ....Какъв бал , каква сватба , направо не знам вече накъде.С бустерна съм , синът и той се бодна с Янсен и какво от това.

# 33
  • София
  • Мнения: 8 379
Ееее, милото дете. Дано леко премине. Вале, стискам палци!
Привет, момичета.
Тенкю за кафенцето, взимам си едно. Blush
Какво готвите? Днес правя по трънски вАриво. МА КО знае какво е това. В превод това е свинско със зеле. Имам материал още за една капама и край.
След обяд съм на тръстиката. От Новата година имам много работа.
Желая ви хубав, слънчев ден.

# 34
  • Мнения: 39 370
Ех, Вале, как и от къде? Нали не отива на училище? Да мине леко и да не ви зарази.
Фло, аз пека пиле, правя руска салата(български вариант), после ще пържа и картофи, че децата ще хапват дюнери с пилешкото. Иначе, твоето вариво не бих го върнала. Обожавам кисело зеле.

# 35
  • Мнения: 1 489
Ма ко, благодаря за новата тема.

Вале, да минава бързо и лесно при Бубка. Стискам палци!

Аз ще правя кюфтета. За по- бързо ще ги изпека във фурната.
Приспивам бебчо и "яхвам" метлата и парцалите.

# 36
  • Мнения: 11 622
Добро утро!
Вале голяма прегръдка и бързо оздравяване! Как се чувства Бубка?

Вървене, катерене....Laughing На моите прасци може да завиди всеки колоездач, бегач, футболист.... изключително релефни, грозни, неженствени..... От години минимума крачки ми е 20 000...... Това не пречи да съм "ем бело, ем дебело" LaughingLaughingLaughing

# 37
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Мен шефа ме строи да правя руло Стефани и картофено пюре. Добре, ама каймата, която ползвам обикновено я няма от миналата седмица и запаси нямам. Сега пак ходих до магазина не са им зареждали от миналата седмица. Та напазарувах де, ама ще е с друга кайма. И краставичките са ми купешки, всичко, което сложих есента замина
Преди, като ползвах крачкомер, средно на ден изминавах около 15000 крачки. Сега ходя повече и него отдавна зарязах.
Вале, драсни някой ред как сте
марулетка, сигурно си го пропуснала, да те питам пак, за язовира как стоят нещата за палатки и риболов?

# 38
  • София
  • Мнения: 9 860
Просто дано е все така Бубка, друго няма да напиша.
Откъде, Мария? Веднага ти казвам.  В на Мими училището пламти.Болни, карантинирани...Мими е с ваксина, може да го е карала без симптоми.
Щот нали, да учат присъствено...
Тъпотия.
Квот такова.
Да минава.
Освен уплашена, съм и нервна. Във фейса блокирам наред. 😁

# 39
  • Мнения: 8 783
Вале разбирам те!И аз много се страхувам, а знам ,че това не помага. Но много ме е страх,най-вече заради бебка.И те опропастиха две години от образованието на децата , сеа останалите 5 дни от първия срок ще решат проблемите. А уж сме в разгара .
    Мако, не съм те забравила,ама ме юрнаха по задачи.Дъщеря ми беше на зъболекар,аз в парка с бейби.
   За язовира - ако имате билети си опъвате палатка,ловите си спокойно.НО- до 20-22ч вечер,по тъмно не разрешават. Иначе около язовира има цели махали с каравани,навеси и палатки. Махалата на Пецата, махалата на еди кой си.Даже хората си правят зеленчукови градинки . Софиянци заемат места от февруари и се редуват по една седмица , за да си ги пазят.Местните,като ММ и сина, ходят вечер при приятели, а понякога и те се редуват.ММ вече няма време, ама преди го вземах сутрин за работа  и го връщах вечер там.Много ходехме по палатки , ама на мен вече ми се спи на меко легло.
   Когато решите,обади се,да се видим.

# 40
  • Мнения: 3 841
Вале, дано да й мине бързо и  леко на Бубка!

Няма край този кошмар....

Ще ви помоля за силно стиснати палци тези дни. Само ще кажа, че положението тук не е много добро и се надявам здравият разум да надделее над егото и разните му задкулисни игри. Тези хора (всеки човек по принцип) заслужават нормален и мирен живот!

# 41
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Вале, важното е да сте добре, другото майната му
Смърфи, точно за теб си помислих, докато гледах новините. Дано наистина здравия разум надделее
марулета, разпитвам те, защото за да сменим мястото и да хукнем към язовир, на който не сме ходили трябва малко от малко да имам инфо. Билети си вадят всяка година, не са проблем, а децата имат до навършване на 14 г., така ги издават. Щом там се лови с билет, да разбирам, че язовира не на аренда и такси никой не събира на пръчка или на улов, така ли? Защото, ако е напълно свободен обикновено за 1-2 нощувки изобщо няма място да сложиш палатка или каравана. А ако има, то сянка няма. Щом и зеленчукови градини правят там, няма да се наканим скоро натам. Далеч е и е пренаселено. Минаваме пътьом първо, ако сме тръгнали другаде, да се ориентираме на място тогава решаваме. А и не ходим сами, и с други хора се стиковаме. Абе не е лесно. Иначе, мерси за информацията, ще я имам предвид
Още вися на печката, пюрето не ми е готово, оофффф

# 42
  • Мнения: 39 370
Смърфи, стискам палци.
Вале, в момента и аз се дразня на присъственото обучение. Няма да ти се мяркам във фб, че да не ме блокираш.
Марулетка, забраваих да ти кажа, че си имаш прекрасно момиче.

# 43
  • Мнения: 8 783
Мако, няма аренда и няма такси. И сега се сещам и нещо друго, което моите мъже коментират - повече се хваща с лодки. От брега , само на определени места, които местните знаят и то в определен период. ИАРА зарибяват язовира,но не е това,което беше.ММ хващаше едни амури на въдица от брега.Сега само с лодки и на вътре.А ако не понаваш и язовира,може да стане лея, защото той не е равен отдолу, изкопано дъно.Не знам дали сте чували,но две села и прилежащите им площи са заляти заради това  "хидро чудо" . Като падне нивото се показват основите на къщите, плочките на мегдана, въжен мост, на Иван кошарите , гераните ,  селската чешма и една църква. Като онази в яз. Жребчево.
    Ще питам ММ къде ще окей,ако знае , да отидете на палатка,да няма народ и да може все пак да си направите кефа да хванете нещо.Той водеше синът и племеника на Дреновец , това е към Видин повече.Там си плащаш,хващаш ,спиш и така.
    Смърф, стискам палци и отправям молитви да не се случва това, от което се опасяваме в Украйна. Че ще запали света, така ми се струва.

# 44
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Не го занимавай сега. За лятото говорим, има време. Иначе и лодка имаме, т.е. имат приятелското семейство, с което ходим. Други има, няма, ние с тях сме винаги комплект за язовир. Разделили сме си багажа и сме напълно оборудвани заедно, дори с химическа тоалетна

Общи условия

Активация на акаунт