226 ранобудни птички чуруликат в НЕМСКАТА тема

  • 20 657
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 485
Да, много е кратък инкубационния при омикрон. 2 до 4 дни.

# 721
  • Мнения: 9 383
Ася,
извинявай, аз все забравям, че от тази година синът ти е в ново далечно училище. Да, тогава е сложно за вземане.

# 722
  • Мнения: X
Софт, имате ли вече ново жилище, че толкова сигурно говориш за местене?
Тук при нас е мега трудно да се намери нещо, не че съм тръгнала да се местя...


И тук е тегаво, но ще се местим.😆

Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 1 164
След като си преболедувал ,може ли да се направи тест за антитела  как се казва на немски и къде може да се прави?
Издавали се тук сертификат въз основа на антила?

# 724
  • Мнения: X
Бибит аз затова и не бях подготвена с тест защото учениците важат като тествани, но беше и понеделник. Тя попита детето кога е тестван последно. В у-ще ги тестват вторник и четвъртък.

# 725
  • Мнения: 1 471
Artemis, Corona-antikörpertest можеш да си направиш при личния лекар,но е само за твоя информация,за друго или за сертификат не ти върши работа. Аз не съм правила,но при нас струва 17 евро.

# 726
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Бела, ми и аз да си посипя главата, короната няма да я спра...По-добре е да не ти дойде изневиделица 🤪
Не го пожелавам на децата де.

Мьос, благодаря.
Значи ще се подготвя за интервенция 😒
Писна ми с тези вируси.
Малката е всяка седмица болна и от други, синът не е боледувал толкова!

# 727
  • Germany
  • Мнения: 7 967
За антитела може и в някоя лаборатория да се направи, но си е платено и е скъпо. За тест, който да покаже конкретно количество антитела се плащало около 100евро.
Ние получихме писмо от училището, че от днес, ако някое дете е положително на бързите тестове в училище, може да отиде до тестцентъра до училището и ако теста му там е отрицателен, да се върне в час. Все по малоумна става ситуацията...

# 728
  • Мнения: X
Ние пък получихме писмо, че ако пуул теста на класа е положителен всичги си отиват на у-ще на другия ден и там им правят бърз тест. Който е отрицателен си остава, положителния вкъщи.

# 729
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Странно, че при бас е толкова строго и изискват PCR

# 730
  • Варна
  • Мнения: 948
Моите деца посещават детска градина и сме задължени 3 пъти в седмицата да ги тестваме. Всяко дете си има протокол, в който се нанасят резултатите. Преди да влезе детето в детската градина, учителката проверя протокола . Тестовете ги осигурява градината. Моите вече свикнаха, ама си е луда работа.

# 731
  • Мнения: 1 471
Явно навсякъде е различно! Нас ни сложиха карантина заради 3 положителни деца в класа,на друга позната при 8 положителни деца- негативните са продължили да посещават училище! Лудница някаква!!!

# 732
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Днес излязоха резултатите от ПСР тестовете, всички сме отрицателни 🧐 дори дребния! Странно ми е малко, все си мислех че или всички ще се заразим или най-малкото той

# 733
  • Мнения: X
Днес излязоха резултатите от ПСР тестовете, всички сме отрицателни 🧐 дори дребния!

Да се почерпим за вашето здраве, Тео, форумно и виртуално. Чин-чин!  Hug Bowtie

# 734
  • Германия
  • Мнения: 3 437
Днес излязоха резултатите от ПСР тестовете, всички сме отрицателни 🧐 дори дребния!

Да се почерпим за вашето здраве, Тео, форумно и виртуално. Чин-чин!  Hug Bowtie

Айде наздраве! 🍸

Общи условия

Активация на акаунт