Рак на гърдата и фитнес

  • 1 464
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Здравейте Simple Smile
Търся си личен треньор, който да ми направи индивидуален хранителен режим и тренировъчен план. Знам, че звучи лесно , но преди година бях диагностицирана с рак на гърдата , по време на  операцията ми бяха премахнати множество лимфни възли, което следва много специални движения на ръката и пазене от натоварване. По време на лечението приемах много кортикостероиди, което от своя страна доведе до значително покачване на килограми.
Искам да сваля около 8 кг без да гладувам и без да ходя всеки ден във  фитнеса ( никога не съм спортувала активно) . В момента съм 62 кг/ 162 см висока на 35 г и ми се иска до лятото да успея. Ще се чувствам по- комфортно с жена - треньор.
Та въпросът е - възможно ли е да се случи за 5-6 месеца  и ако да да ми препоръчате някого, за предпочитане в района Люлин, Света Троица, Зоните.
Благодаря 🍀

# 1
  • Мнения: 12 473
Ние работим с д-р Панко Станчев.
За мен е отличен специалист, а и е активно спортуващ и в отлична форма. И е в Зона Б5 кабинета му
https://pankostanchev.com/

# 2
  • Мнения: 3 311
Не се обръщайте към личен треньор за хранителен режим, те нямат образованието за това. Дори и режима за тренировки могат да ви го изготвят във вашия случай само след консултация със специалист.
Angel_wing ви е дала много добра насока.
Успех!

# 3
  • Мнения: 332
Благодаря за насоката Simple Smile
Желая ви здраве.

Общи условия

Активация на акаунт