Променя ли се мъжът женкар?

  • 11 132
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
Поправих си никнейма, че май бърках така хората че съм  2000 набор 😅 Аз много го харесвам, но се правя, че съм неутрална, отделно ме подтиска това, че именно заради парите му се лепят някакви к**ви, от някои дори се комплексирам като ги видя... Страх ме е, ако спим  да не ме остави…има си доста любовници, а аз не искам да съм просто поредната за 1 нощ.

Последна редакция: нд, 02 яну 2022, 21:01 от qgodka1212

# 16
  • Мнения: X
Бях чела статия, че има мъже женкари които могат коренно да се променят..
Могат, разбира се. Еректилната дисфункция на стари години със сигурност ще го промени.

# 17
  • Мнения: 10 915
А сигурна ли си, че не си 2000 набор, щото с тези разсъждения Wink На колко години си, кажи де Simple Smile
Какво му харесваш на този? Може би е някаква недостижима цел и го идеализираш. Това, че има к*рви около него, на такива мъже им допада. Колкото повече, толкова повече. Пък и щом е и финансово красив... Ако много те привлича, начеши си крастата, може и да не ти хареса в леглото. Ама да чакаш да се кротне.. той на 42 не се е кротнал, надали ти ще си катализатора на промяната. Само ще си скъсаш нервите.

# 18
  • Мнения: 6 621
Не се променя, все ще си му шарят очите. С такъв мъж може да си само ако си супер непукист, а той е достатъчто дискретен. И се надявай каквото хване, да се лекува.

# 19
  • Мнения: 3 244
Ползвай презервативи, че този тип мъже не подбират и разнасят какво ли не. Би ме било гнус и страх да спя с Марчо Общия.

# 20
  • Мнения: 46
Не е недостижима цел. Излизали сме няколко пъти, но не знам дали има смисъл да давам шанс на някой, ако постоянно ще треперя че е като отвързано магаре Joy
А сигурна ли си, че не си 2000 набор, щото с тези разсъждения Wink На колко години си, кажи де Simple Smile
Какво му харесваш на този? Може би е някаква недостижима цел и го идеализираш. Това, че има к*рви около него, на такива мъже им допада. Колкото повече, толкова повече. Пък и щом е и финансово красив... Ако много те привлича, начеши си крастата, може и да не ти хареса в леглото. Ама да чакаш да се кротне.. той на 42 не се е кротнал, надали ти ще си катализатора на промяната. Само ще си скъсаш нервите.

# 21
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 090
Поправих си никнейма, че май бърках така хората че съм  2000 набор 😅 Аз много го харесвам, но се правя, че съм неутрална, отделно ме подтиска това, че именно заради парите му се лепят някакви к**ви, от някои дори се комплексирам като ги видя... Страх ме е, ако спим  да не ме остави…има си доста любовници, а аз не искам да съм просто поредната за 1 нощ.
А ти защо въобще се тикаш там?
Май наистина не си на 21 години, по-малка си. На 16?

# 22
  • Мнения: 46
Както казах надявам се, че може да се промени…като се запознахме не знаех, че е такъв. Разбрах от други хора, но вече го харесвах…все още нямаме връзка уж да карам по-умерено нещата и да види, че съм сериозна..ама това, което мисля аз и това, което той може да са съвсем различни неща
Поправих си никнейма, че май бърках така хората че съм  2000 набор 😅 Аз много го харесвам, но се правя, че съм неутрална, отделно ме подтиска това, че именно заради парите му се лепят някакви к**ви, от някои дори се комплексирам като ги видя... Страх ме е, ако спим  да не ме остави…има си доста любовници, а аз не искам да съм просто поредната за 1 нощ.
А ти защо въобще се тикаш там?
Май наистина не си на 21 години, по-малка си. На 16?

# 23
  • Мнения: 1 281
Няма да се промени.
А той семейство имал ли е? Деца? Ако не, може да реши, че ставаш за тази цел и да ти замаже очите за малко.

# 24
  • Мнения: 46
Необвързан е, но за сметка на това има доста….,,приятелки”…. За дете не знам, не съм питала.
Няма да се промени.
А той семейство имал ли е? Деца? Ако не, може да реши, че ставаш за тази цел и да ти замаже очите за малко.

# 25
  • Мнения: 1 304
А той проявил ли е някакъв интерес към теб, та да смяташ, че имаш шанс с него. Трябва доста силно да грабнеш вниманието му, за да го откъснеш от другите жени. И да успееш трудно ще го задържиш, но най-вече ще си мислиш винаги дали ти е верен. Ще се самоизяждаш вътрешно, а това ще отровно при всички случаи. Съмнение винаги ще има, дори е да се кротне, пък то  ще е временно. Какво те привлича у него? Интелект, физическа красота, някакъв необясним магнетизъм или парите му... Да си готова да страдаш и терзаеш и за какво? На 42 е свободен и привлекателен за жените, едва ли ще си наруши комфорта, но знае ли човек...

# 26
  • Мнения: 46
Да, проявил е. Но не знам дали интереса няма да приключи след първия с*кс…
А той проявил ли е някакъв интерес към теб, та да смяташ, че имаш шанс с него. Трябва доста силно да грабнеш вниманието му, за да го откъснеш от другите жени. И да успееш трудно ще го задържиш, но най-вече ще си мислиш винаги дали ти е верен. Ще се самоизяждаш вътрешно, а това ще отровно при всички случаи. Съмнение винаги ще има, дори е да се кротне, пък то  ще е временно. Какво те привлича у него? Интелект, физическа красота, някакъв необясним магнетизъм или парите му... Да си готова да страдаш и терзаеш и за какво? На 42 е свободен и привлекателен за жените, едва ли ще си наруши комфорта, но знае ли човек...

# 27
  • Мнения: 32 151
Статия била чела....смея се Joy

Ако си добра в леглото може да не те зареже след първия секс.
Моят съвет е да си легнеш с него, че да те зареже.
Тогава вече ще си научила един от уроците в живота и няма да се занимаваш със статийки.

# 28
  • Мнения: 3 244
Жена, която пише секс със звездичка като послушничка от манастир, няма шанс с женкар.

# 29
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 090
Научила съм едно нещо, да, по трудния начин, но го научих. Трябва и ти да го запомниш, ама хубаво да си го набиеш в главицата - не можеш никого да промениш и никой няма да се промени заради теб. Може да се промени всеки човек, но само ако сам го поиска и то заради себе си, не заради теб или заради някой друг. Заради себе си...
Ако този начин на живот му харесва на въпросния, няма да го промени...

Общи условия

Активация на акаунт