Спам тема (Януарски - Празнично Новогодишен Спам!) - от 01.01. до 31.01.22г.

  • 19 197
  • 1 229
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 822
Не ме надъхвай, че ми се молства много, нооо чакам. Нали веднъж годишно ни дават пари за облекло, то даже май по другите администрации е 400, ама при нас 250. Как да е, най се кефя като съвпаднат с намаленията февруари, винаги отстрелвам куп неща

# 31
  • Мнения: 11 338
Аз са прибрах преди малко. Бех по любов! 😂 Поработих малко, че много положителни от вчара и сега пиеМ чай и гледам ТВ.
Имам поникнал лук, мислих да го боцна у двора, нооооо много се раздуха днес при мен.....Трябва да изгреба с гребло листата, с правата лопата да обърна почвата, после да попформя малко и да ги наръгам хъхъх, ама само плана ще ми е в главата.
Може да пошия на машината малко. Имам две възможности от долните чаршафи дет не ползвам да направя горни или да ги накълцам за калъфки хъхъхъ.

# 32
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Buenos dias!
Да ви е лека и спокойна седмицата!
За мен стартира с куп задачи за вършене, ама няма как.
От вчера


Последна редакция: пн, 03 яну 2022, 13:54 от 𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮

# 33
# 34
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
След като вчера бяхме в Love4, днес се озовахме в Троян. Сега се чудим какво има за раглеждане наоколо. Rolling Eyes

# 35
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Имам две възможности от долните чаршафи дет не ползвам да направя горни или да ги накълцам за калъфки хъхъхъ.

кълцай веднъж се живее Simple Smile

# 36
  • Мнения: 18 300
След като вчера бяхме в Love4, днес се озовахме в Троян. Сега се чудим какво има за раглеждане наоколо. Rolling Eyes
Троянския манастир и Орешака

# 37
  • Мнения: 9 822
С малките може и музея в Черни Осъм, ако работи

# 38
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
След като вчера бяхме в Love4, днес се озовахме в Троян. Сега се чудим какво има за раглеждане наоколо. Rolling Eyes
Троянския манастир и Орешака

ти па ... фирмения магазин на Винпром Троян е задължителната програма, от там каквото сабя покаже ...

бтв. 2022 започва с ино мозикално откритие, туй шадаа младата Иса Simple Smile

# 39
  • Мнения: 9 822
О, много я харесвам Heart Eyes трябва да пием някъде да ви диджействам за да ви запозная с всякакви млади, щот аз стари не тача Grinning

# 40
# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ех, майсторки сте.
Трябва да чистя, ма гледам.... много напреднала индустрията с почистващи и перилни препарати Wink. Разширили доста асортимента.

# 42
  • Мнения: 11 338
И аз мислих да се мацна днес с тюркоазено, но в последния момент го оставих. Сега съм есенно....

# 43
  • Мнения: 9 822
Много яко, Кики, може да те крада защото и ти си по мързеливите лакодизайни като мене Grinning Твойта Лили Сабри има приложение за тренировки. Платено ли е, знаеш ли ?
Не че имам сили сега, мих прозорци и фурна и какво ли още не и мисля да продължавам с мъчението. На пръв поглед е чисто вкъщи и като се доближа или сложа очилата - ужас.. Който е с по-малко от 2 диоптъра късоглед, не е поканен, да знаете

# 44
  • Мнения: 11 505
Не съм се интересувала дали има такова приложение, ако има, би трябвало в канала й в ютюб да има линк, аз още не съм възобновила тренировки, мисля да почна лекинко, въпреки че все още доста бързо се уморявам... пфу!

Общи условия

Активация на акаунт