Отговори
# 30
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро и Честита Нова година! Дано да е по-добра от предната. Пожелавам здраве и късмет, за останалото - Mastercard. Grinning

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ама втори ден сутринта каква тишина и спокойствие е, чак кеф да ти стане. Жалко, че ще започнат да се завръщат керваните и пак ще се тъпчем в трафика и тълпите съвсем скоро.

Последна редакция: нд, 02 яну 2022, 08:41 от HighSpeed

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, и аз нещо такова си мислех тази сутрин като погледнах през прозореца. След още един ден отново сме на въртележката. Макар и утре да е почивен ден, започват в главата ми да се редят на опашка разни задачи за новата седмица. Дългата ми коледна почивка свършва и арбайт ъгейн.

# 33
  • Мнения: 18 300
Добро утро!

# 34
  • Мнения: 113
Здравейте,
Една приятелка която ме изслушва по лични проблеми ми каза че около празниците до НГ бившите гаджета се присещали и т.н. /имах намек за среща от бившата/ - та, вярно ли тогава стават по-лесно заварките /дори със слабо познати/ - точно преди да отмине годината, един вид като "всичко остава там"?
ПП: Не говоря за напиване.
Даже на НГ не разбрах дали съм канен на един бар и сега ме хвана яд дали е било констатация /след като видях снимките/.

Последна редакция: нд, 02 яну 2022, 09:38 от taurus8

# 35
  • Варна
  • Мнения: 14 545
При нетрезви, заварките са лесни.
Taurus8, редно е да се представиш.

# 36
  • Мнения: 10 704
Влиянието на трезвата преценка върху поведението на зрелия човек или как да разграничим спам от кърмаческа тема !
Мисля, да стана лектор по тази тематика ако Буба разреши.
Добро утро.
Вън нещо се е раздухало, обратното броене почна....

# 37
  • София
  • Мнения: 35 107
Проспал си бара, вярно е - сори.

Едно слънце пекнало, май ще шаря из празна София преди народа да се прибере

# 38
  • Мнения: 113
Така и така стана дума, а и ме гложди...
Тази година не се бяхме виждали/макар че опитах 2-3 пъти/, но сме само приятели, за протокола. От малкото които се сещат и пишат чат-пат /само във вайбър и тел комуникираме/.

Скрит текст:
Вчера мислех да напиша нещо от от типа на подиграваш ли се?.. /не съм социална личност, купони и т.н./ та си бях вкъщи като ми изпрати няколко снимки малко преди полунощ...от бара, с доста добре изглеждащи дами /~40г/... аз съм на 38
- но реших да преспя още една вечер.
Аз не мисля че е покана било.
Или съм твърде черно-бял, буквалист. Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 35 968
не виждам покана и не виждам защо (щом сте приятели) да не ти изпрати снимки от вечерта

# 40
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Taurus8, спама е точното място за душевни пъзели и терзания.😁👍
Живей и дивей. Анализите остави за седмата младост, след коледните бонуси към пенсията.

# 41
  • Мнения: 8 937
Да не ни объркаха с общата тема в СО?!?

# 42
  • Мнения: 4 701
Споко при някои махмурлука държи дълго😉
А може просто да поддържат градусите , празнични дни са все пак😁

# 43
  • Мнения: 7 417
Добро утро банда

# 44
  • София
  • Мнения: 35 107
Ама, вярно ли си на 38 Rolling Eyes

Що не взе инициатива нещо, а-у, може да мина по- късно да ви се порадвам, супер сте, забавлявайте се бла бла

Общи условия

Активация на акаунт