Звездни компромати - Януари'22

  • 331 974
  • 3 467
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 130
Весела Нова година !

Харесвах Бети Уайт..Да почива в  мир!

# 46
  • Мнения: 2 135
Убави са си азиатците, отивам да се срамувам, щот още не съм изгледала Корейска одисея, а и FT Island излизат с нов албум.

# 47
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
ЧНГ на всички в темата! Wine Glass (вчерашни навици)

Новогодишни подаръци за родителите са били:

Wine Glass Вера Кирова, българска балерина, 82 год
... името й е символ на най-високите постижения в областта на балета, красива, талантлива и с прекрасни физически данни, тя е известна с необикновено изразителните си ръце. Делила е сцена с Мая Плисецкая, Марго Фонтен и Алисия Алонсо, но тя самата смята, че най-важната роля в живота й е била тази на майка. Танцува до 60 годишна възраст.
Скрит текст:
на сцената в "Ромео и Жулиета"


в наши дни - интервю по телевизията


наскоро беше удостоена с Почетния знак на Президента

Wine Glass Миле Китич (Миле Китић/Mile Kitić, роден като Милойко Китич), босненско-сръбски певец, 70 год
 ... Миле се появява в семейството след три дъщери, наистина е подарък за родителите си. Много популярен не само у нас, той прави редица хитове и с Южни Ветар, и като солов изпълнител. Работохолик, вече над 30 години е на сцена.
Скрит текст:


със съпругата си - певицата Марта Савич

Wine Glass Ричард Гибсън (Richard Gibson), британски актьор, 68 год
... известен като гестаповеца Хер Флик в „Ало, ало!“, той основно е театрален актьор.
Скрит текст:

Wine Glass Морис Честнът (Morris Lamont Chestnut), американски актьор, 53 год
... най-известен като Бомонт Роузвуд в едноименния сериал, играе още агент Оукс в "Кости", д-р Барет Кейн в "Специализантът" и "Atlanta Medical" и др.
Скрит текст:


със съпругата си Пам Бийс (заедно повече от 25 год) и децата

Wine Glass Джонас Армстронг (William Jonas Armstrong), английски актьор с ирландски произход, 41 год
... известен с главната роля в телевизионния сериал "Робин Худ", можем да го видим в "На ръба на утрешния ден" (Скинър), в епизодични роли в сериалите за Мис Мърпъл, "Убийства в Рая".
Скрит текст:
пред камерата


и без нея

Flowers Rose Стейси Мартин (Stacy Martin), френска актриса, 31 год
... става известна с ролята си във филма "Нимфоманка" (младата Джо), можем да я видим като Ана, бившата съпруга на Годар, в биографичният филм “Млад Годар”, като Лиза във "Влюбени" и в др.
Скрит текст:


с годеника си, Даниел Блумберг (снимката е от 2019)

# 48
  • Мнения: 277
Малее, много красив този азиатец, изпратих го на дъщеря ми като модел за зет! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 18 664
Срам не срам, ама не се вижда цялата татуировка ,за пръв път харесвам татуиран , а  ме лишават от удоволствието. И наистина ,не по китайски азиатско красив.

# 50
  • Мнения: 2 751
За много години!

От мен Крис на квадрат
Скрит текст:

# 51
  • Мнения: 2 988
Срам не срам, ама не се вижда цялата татуировка ,за пръв път харесвам татуиран , а  ме лишават от удоволствието. И наистина ,не по китайски азиатско красив.

Тук по-обстойно можеш да му ги разгледаш.
https://minos8414.tumblr.com/post/618142513132421120/paing-takhon

# 52
  • София
  • Мнения: 14 756
Специално за Денси😃Императора
 https://sportal.bg/amp/news-2021123119005420873?jwsource=cl

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
Божинкаааааа! Липсваше ми! Yellow HeartBlue HeartGreen Heart

# 54
  • Мнения: 2 988

Въх, мислех, че епохата на козируването свърши, ама тоя нали албански реотан още не е разбрал май..

# 55
  • Мнения: 571
Гордън Рамзи и той на Малдивите, копира Тоца и по еднаквите бански със сина си тц тц тц 🤣 На 55 изглежда по-добре в тяло от колкото Батинков.
Скрит текст:


# 56
  • София
  • Мнения: 8 140
Малкия Оскар е пораснал, и усмихнат Simple Smile

Скалата го гримират. Много са сладки с дъщерите му Heart Eyes Той изтърпява какво ли не Joy
https://www.instagram.com/tv/CX5EGm-lex1/?utm_source=ig_web_copy_link

# 57
  • Мнения: 2 577
Нищо му няма на Батинков. Много е симпатичен даже, пък макар и с коремче?! Макар че, кой ти гледа корема при този чар? Тоца изката късмет с него Smile

# 58
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Хайде един залез с равносметка от Батинков фемили 
Скрит текст:
Краката на Тоци са скандални, дано в грандиозния им план влиза и спорт, телата и на двамата са кофти.

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Аз продължавам да фиксирам задника на Бекъм... Омммм
Честита Нова Година!🎊
Сърце не ми дава да го сложа в скрит текст.


Е тва е прЕателка!

Общи условия

Активация на акаунт