Приложение за ограничаване на телефона

  • 12 490
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 389
По принцип може и в последствие, но по-добре го махнете и да остане само детския, защото после е възможно да възникнат ограничения и да не успеете. Направете нов профил на детето, изтрийте стария, инсталирайте приложението на двата телефона и действайте като следвате стъпките.
П.П. В момента на инсталирането и двете устройства трябва да са при Вас.

# 16
  • Мнения: 27 555
Много благодаря!
Всъщност, тя май има вече профил в Гугъл- от компютъра щом влиза в Гугъл Classroom?! Значи, просто го добавям в телефона...🙂

# 17
  • Мнения: 1 389
Да не би да е училищен профил, че те имаха някакви ограничения? Пробвайте.

# 18
  • Мнения: 27 555
Да, училищен трябва да е, от училище им направиха имейли и с тях правихме регистрациите...Ще пробваме първо с него.

# 19
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Да, училищен трябва да е, от училище им направиха имейли и с тях правихме регистрациите...Ще пробваме първо с него.
С училищен профил не може. МОН е администратор на профила и не позволява контрол. 😉

# 20
  • Мнения: 27 555
Благодаря за информацията! Значи нов трябва да правим. Детето е на 10 г, ако има значение за профила...🙂

# 21
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Благодаря за информацията! Значи нов трябва да правим. Детето е на 10 г, ако има значение за профила...🙂
Това не е проблем. Моята щерка и бях направила профил още преди 5 год. и тя в момента е на 10г.😉Може да се наложи нещо с годината да лъжеш, не си спомням точно как беше, че нали юни месец правих нов.

# 22
  • Мнения: 1 389
МОН контролират профилите в Teams. В Google classroom профилът се контролира от училището, така че не пречи да пробвате, а ако не стане просто направете нов, но посочете друга година на раждане.

# 23
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Инсталирах Фемили линк. Сега как да добавя ученическия профил? Благодаря.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Инсталирах Фемили линк. Сега как да добавя ученическия профил? Благодаря.
По-добре не добавяйте ученическия профил, а направете отделен имейл на детето и с него го добавете. Нагоре мисля, че също е писано.

# 25
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Инсталирах Фемили линк. Сега как да добавя ученическия профил? Благодаря.
По-добре не добавяйте ученическия профил, а направете отделен имейл на детето и с него го добавете. Нагоре мисля, че също е писано.
Благодаря, успях да го добавя. Детето си има негов профил, но при инсталиране на Фемилито ми поиска да махна ученическия. Добавих детския профил и сега успях да добавя и ученическия. Първия път, като опитах нещо не ми се получи, но сега стана. Да видим догодина, като и сменят профила в училище какво ще стане. 😉

# 26
  • Мнения: 1 532
Здравейте,

Показва ли в реално време GPs тракера?

# 27
  • София
  • Мнения: 28 588
Да.

# 28
  • Мнения: 1 532
Благодаря.

# 29
  • София
  • Мнения: 117
Инсталирах Фемили линк, защото дъщеря ми прави покупки в игри и ми трупа сметка. Следвах стъпките и го свалих на моя телефон, като свързах двата профила. На нейния телефон приложението не съм инсталирала, но сега ѝ стои една иконка горе на дисплея. Влязох в играта и направих опит за покупка. Позволява ми да си добавя и начин на плащане и всичко. Не разбирам какво не правя както трябва?

Общи условия

Активация на акаунт