Как започна връзката ви?

  • 6 329
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте, водя си някаква моя си статистика.
Интересно ми е как започнаха отношенията с любимия ви човек? Имаше ли дълго ухажване или страстта беше водеща? Като цяло как започват връзките ви и до къде стигат, ако са започнали на чисто сексуално ниво?

# 1
  • Мнения: 1 206
С мъжете, с които съм имала връзка, нещата са ставали малко по-бавно. По-точно имало е ухажване или гонене или заигравка, нещата са били в някаква емоционална/интелектуална близост преди да се е стигало до секс /не че е бил търсен ефект, просто в периода на общуване се е зараждало нещо така, че нещата да не са били просто секс/. Имала съм отношения, породени от чисто сексуално влечение. При тях нещата не са преминавали на друго ниво. Няма как да направиш статистика според мен- повечето ще ти кажат, че нещата са почнали случайно, просто секс, но мъжете, с които съм говорела на тази тема са ми казвали, че колкото и с жена им да е почнало просто секс, имало е и нещо повече, заради което са я избрали и впоследствие са се оженили за тях.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 140
Статистиката какво казва?

# 3
  • Мнения: 82
И двете са "на кантар" , затова питам и тук. При мен 2 от връзките ми са започвали от "просто секс", но не знам дали е причина,че след 2-3 години са се изчерпвали. По-скоро на късмет ...

# 4
  • Мнения: 17 407
Гонят ли те - бягай, казвам аз. Мен който ме гони ме не стига, и срещу мен да бяга.
Чисто сексуално, по-чисто не би могло да бъде, ухажването - после и все тъй.
Статистиката казва - не отпочвайте връзка, ако не ви обещаят връзка. После си скубете косите или това, което е останало от тях.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 995
За мен стартът са сексуалните отношения, а към тях се добавят останалите характеристики, присъщи за връзка. Не мога да си представя да имам "връзка" с някого, който впоследствие да е пълен дръвник в леглото.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 572
Коя връзка? Семейната? Все тая. В момента няма нищо общо с началото. Така че не мисля, че влиза в статистиката.

# 7
  • Мнения: 1 726
С ММ се запознахме малко преди да се разделя с бившия ми. Една година бяхме много добри приятели, докато преодолея бившия ми и след това реших да му дам шанс. След време заживяхме заедно и чак след 2-3 години се реших да се оженим. 😃

# 8
  • Мнения: 3 731
Чисто сексуално, по-чисто не би могло да бъде, ухажването - после и все тъй.
Именно. Не че няма ухажване, но е чак след като секс напрежението се нормализира.
 А за статистиката, връзките ми са продължавали средно 8-10 години.

# 9
  • Мнения: 1 206
Аз честно казано не ви разбирам какво имате предвид с чисто сексуално. Харесвали са ми мъже на външен вид, т е на биологично ниво са ми кликвали, но като разбера с какво се занимават, как се държат или какви характери са като цяло, е спирал меракът ми към тях. Аз съм правела секс с човека, не просто с 1 опаковка. То иначе хубаво, отдай се на мерака, ама после като ти начукат канчето и се почва с пускането на теми в БГ-оплаквачка.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 140
То не е задължително да е непознат, не е задължително и да е боклук.

# 11
  • Мнения: 17 407
Не разбираш, че си избираме с кого?

# 12
  • Мнения: 4 958
Без мисъл. И със страст!
Изобщо не съм си представяла до къде ще ни отведе..

# 13
  • Мнения: 1 206
Горджи, къде съм написала, че задължително е непознат; къде съм написала, че задължително е боклук?! Кому е нужен този спам?!
Дренка, да, не останах с впечатление, че си избирате или поне не съзнателно.

# 14
  • Мнения: 17 407
Сега ще почнат пак сърбежи и нагони да се гонят из темата😂
Тези дни гледах Всичко е любов, за 998 - ми път. И никога не знам как завършва, не помня, само края му не помня. Препоръчвам, може да разбереш.

Общи условия

Активация на акаунт