🤍 Ергенът 🤍

  • 107 368
  • 1 976
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Добре дошли в темата за Ергенът! Предаването ще се излъчва по БТВ. Водещ ще е Наум Шопов. От няколко дни тече реклама на предаването. Въпросният ерген е Виктор Стоянов на 30 години, национален треньор и състезател по гребане, инфлуенсър и модел.
https://www.btv.bg/video/shows/the-bachelor/videos/ergenat-skoro-po-btv.html

# 1
  • Мнения: 14 635
Всеки път се радвам,като чуя за нов формат.После.......често съм разочарована.Дано този път не стане така и да няма предварителни сценарии,които участниците да следват.

# 2
  • Мнения: 3 551
Ще го видим този Ерген.
Честита Коледа!

# 3
  • Мнения: 10 818
Ще му дам шанс. Гледах няколко издания на руския вариант на предаването и много ми допадна. Нямам търпение да видя как са се справили нашите.

# 4
  • Мнения: 9 057
Мятам се и аз тук да го видим това реалити. Гледала съм чуждо и ми допада.
Обявиха ли начална дата?
Само не знам какви ще са настроенията за ергена, показаха го в друга тема и почти никой не го хареса. Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 2 136
Мислех и аз да му дам шанс, но и на мен ергенът не ми харесва, а водещият ми е още по-антипатичен

# 6
  • Мнения: 15 216
Рекламата ме впечатли, но реших, че е поредния сериал ..........Blush

# 7
  • Мнения: 5 563
Аз не съм гледала Ергенът до сега, но ще ми бъде интересно да гледам нещо ново.
Има ли някаква ориентировъчна дата за началото?

# 8
  • Мнения: 51
Виктор (Ергенът) каза към Февруари/Март.

# 9
  • Мнения: 10 818
На мен пък ергенът ми допада така по снимки Grinning Водещия също го харесвам. Най се притеснявам какви ще са кандидат булките Grinning От плеймейтка нагоре сигурно... дано поне да има едно-две нормални момичета...

# 10
  • Мнения: 899
Мисля  да го гледам,но малко съм на кантар като разбрах,че “любимите” ми продуценти Тушев и Тупарев го правят.😄

# 11
  • Мнения: 14 635
Значи,ясно.Всякакви абсурди може да се очакват.По сценарий.

# 12
  • Мнения: 375
Може ли някой, който го е гледал по чужди телевизии да разкаже накратко за какво става въпрос? Как протича предаването и какво се цели?
Благодаря ви?

# 13
  • Мнения: 10 818
Има един ерген и 15-20 девойки, от които накрая трябва ергенът да избере една, за коята да се „ожени”. При това, което съм гледала момичетата живеят в една къща заедно и чакат момъкът да ги покани на среща. Може да покани едно момиче само, може да е групово. Ако му допадне момичето в края на всяка среща дава роза, което е равно на нещо като имунитет, защото в края на всяка седмица раздава рози, освен на една девойка, която отпада. И така до края. Общо взето интересни са срещите, би трявбало да ги води на интересни места. Много зависи от избраните хора дали ще е нещо лежерно и приятно за гледане или пълна селяндурщина. Ама сега като разбирам, че Тупарев го прави, залагам за селяндурщина... Sad

Последна редакция: нд, 26 дек 2021, 09:42 от Ели-Мели

# 14
  • Мнения: 1 059
Казали сте всичко. Когато е направено добре, предаването наистина може да е супер интересно, но и в чужди версии съм забелязала, че все повече става сбирщина на инфлуенсъри, които са по-фокусирани върху това да си изграждат инстаграм бранд, отколкото заинтересовани от концепцията на предаването.

Все пак има шанс да стане приятно за гледане. Много, много зависи от образите и разбира се, характерът на самия ерген. Ключово е ергенът наистина да е харизматичен, за да вярваме ние, зрителите, че има причина толкова жени да искат да са с него. В американската версия имаше няколко тягостни сезона, в които ергените бяха толкова смотани, че харесваш някоя от кандидатките и по-скоро се надяваш да не бъде избрана Grinning

Общи условия

Активация на акаунт