Образователен говорилник - 22 - Мир и светлина. И търпение

  • 21 534
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 352
Има повече нужда от татковци да пишат в тези теми.

# 286
  • Мнения: 6 317
Но аз няма да съм от тях😂

# 287
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 304
Признай си веднага - не можеш да сортираш глигани

# 288
  • софия
  • Мнения: 4 990
Щото много татковци имахме да пишат...
Единия го баннаха доживотно, личността му затриха дет е вика, другия го биха толкова през пръстите, че отдавна не ни навестява, а третия има за пример предните двама и вече и той не ще....
Може отсъствието им и да е защото сме станали груби и нетърпими (не че не е вярно)

# 289
  • В офиса
  • Мнения: 4 027
Изтървах аз за сортирането на глиганите, dandelion, дали може тук (или друг)

# 290
  • Мнения: 912
Не разбирам аз, ама що Ежко си замина? Какво толкова стори човечецът? И не може ли нов профил да си създаде? Нещо да промени IP, туй-онуй?

# 291
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 352
Вечният бан няма ли давност?

# 292
  • София
  • Мнения: 16 208
Не разбирам аз, ама що Ежко си замина? Какво толкова стори човечецът? И не може ли нов профил да си създаде? Нещо да промени IP, туй-онуй?
Май в ковидната тема  си го заслужи.

# 293
  • Мнения: 5 916
Какъв беше лафа за глиганите? Умирам от любопитство.

# 294
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 304
Елфичка даде пример, че от морков, банан, круша и лимон излишен е морков защото е зеленчук, а не защото е оранжев. После другите обясниха, че и двете са ок, но не, сортирането на цветове е по-низше умение еволюционно 😂😂😂, в развитието и се учело по-рано. За илюстрация даде пример подобен но участваха тюлен и глиган, другите не помня. Можело в отговора да са и тюлена и глигана, но само ако обясниш. Иначе в изпита верен е глигана. Не помня другите животни. Разбира се Анди се намеси за цветовете, а данделион опита да им каже нещо смислено, но потъна между пожарникарската професия и важността на сортирането за живота.
Франи после изтри всичко след предупредителния и пост, така че замина всичко. Което не е голяма загуба.

# 295
  • Мнения: 5 916
Схванах ситуацията.
Ами така ще е. Сами си го пожелаха и постигнаха.

# 296
  • София
  • Мнения: 747
Какъв беше лафа за глиганите? Умирам от любопитство.
Ох, не помня съвсем. Писах нещо в отговор на примера на Елфичка за професора, който сбъркал задачата, но само двама-трима студенти се досетили и как това е важно умение - да разбереш какво се пита. Зачудих се защо никой не е казал на професора, че задачата е сбъркана и по този повод коментирах, че двупосочната комуникация е по-ценно умение от сортирането на глигани.

# 297
  • София
  • Мнения: 1 754
... ама нЕма кой да те разбере, нали? Тъга.

# 298
  • Мнения: 5 916
Цялата тема е тъга.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 754
Винаги така става, кат' налази агресивното ограничено мислене (което от години съм си турила и под аватарчето след първото голямо разочарование от форума и сега установих, че е махнато и стои само като лична титла в пълния профил "отровена от коне-с-капаци"), опашкулено в назубрена терминология. Не ми е известно да има антидот още от времето на бабата със съчката в кладата...

Общи условия

Активация на акаунт