Кандидатстване

  • 1 011
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте, през 2022г ще кандидатствам в университет и ходя на уроци по биология и химия, проблемът е, че не мога все още да си избера специалност, която да искам на 100%. От Пловдив съм и тук има доста специалности свързани с биология и химия, но ми се иска да уча нещо свързано повече с биология, но и да имам добра реализация. Очаквам вашите мнения за биотехнологии, молекулярна биология и други подобни.

# 1
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 297
Хубави професии, и молекулярната биология и биотехнологиите, но работните места са много малко ¯\_(ツ)_/¯

# 2
  • Мнения: 34
Хубави професии, и молекулярната биология и биотехнологиите, но работните места са много малко ¯\_(ツ)_/¯
Ами тогава бихте ли ми препоръчали специалности, свързани с тези предмети ( биология и химия), които имат реализация и са по-търсени? ( без медицина)

Последна редакция: вт, 21 дек 2021, 13:38 от Yoni26

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
Хубави професии, и молекулярната биология и биотехнологиите, но работните места са много малко ¯\_(ツ)_/¯
Ами тогава бихте ли ми препоръчали специалности, свързани с тези предмети ( биология и химия), които имат реализация и са по-търсени? ( без медицина)
В България - не! Завършила съм преди 30 години биотехнологии и никога не успях да намеря добре платена работа с тази професия. Не си губи времето!

Общи условия

Активация на акаунт