Графики на БТ - коментари

  • 24 436
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8
Благодаря, denis. За съжаление днес приключи графиката. Сутринта падна температурата и преди малко ми дойде.


Здравей отново, denis! Simple Smile
Вече минаха малко повече дни от овулацията и  графиката ми е по-пълна , дали би могла да коментираш до
Скрит текст:
момента. Цикълът ми обикновенно е 28-29 дни. За първи месец меря температура. До момента само с тестове съм засичала овулация, като винаги съм зачитала като ден на овулацията денят след положителен тест и лутеалната ми фаза по тези изчисления е била 11 дни.
Здравей!
Според графиката до момента, О. може да е била на 18-ти ден или на 18/19-ти ден от МЦ?!
Ако е била на 18-ти ден, много добре се вижда втория пик на естрогените (на 25-ти ден от МЦ - лекия спад в БТ).
Дано да е станало, но ако няма бременност - може да покажеш отново графиката, за са изчислим ЛФ... то и по графика не е много точно, отново може да има отклонения, но все пак е някакъв ориентир.
Графиката ти е добре. Ако имаше и стойности през ФФ - дава повече информация... напр. може да се изчисли разликата в БТ през ФФ и ЛФ ( приложенията не я изчисляват много правилно)... средната напр. ти я изчислява доста висока, защото не си мерила през ФФ, а не че това е действителната/реалната.
Според мен, правиш разлика от 0,4 ( ФФ:ЛФ) , което е добре.

# 301
  • София
  • Мнения: 35 977
ssstefanova
Нов МЦ - нов късмет!
Малко ти е къса ЛФ, 12 дни - на границата си.
Мери редовно и да видим този МЦ какво ще се случи.

# 302
  • Мнения: 493
Този месец при мен се случи това, че имах висока б температура около 37.1 , имах закъснение от 3 дни, в деня на менструацията сутринта беше 37 гр. и вечерта ми дойде. Защо се получи така, незнам. ЛФ 14 дни

# 303
  • София
  • Мнения: 35 977
Този месец при мен се случи това, че имах висока б температура около 37.1 , имах закъснение от 3 дни, в деня на менструацията сутринта беше 37 гр. и вечерта ми дойде. Защо се получи така, незнам. ЛФ 14 дни
Дай да видим графиката, моля.
И как така закъснение 3 дни и ЛФ 14 дни?!

# 304
  • Мнения: 493
Denis,нямам графика, просто няколко дни след овулация започна през нощта да ми става горещо и започнах сутрин да я меря вагинално. В понеделник очаквах цикъл, но ми закъсня и дойде в сряда. 28 дни месечен цикъл и овулация на 14/15 ден. Въпреки негативните тестове, тази б температура ми даваше някаква надежда, че по късно ще се появят, но уви. Просто нямам време за графики.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 18:40 от Ani8314

# 305
  • София
  • Мнения: 35 977
Denis,нямам графика, просто няколко дни след овулация започна през нощта да ми става горещо и започнах сутрин да я меря вагинално. В понеделник очаквах цикъл, но ми закъсня и дойде в сряда. 28 дни месечен цикъл и овулация на 14/15 ден. Въпреки негативните тестове, тази б температура ми даваше някаква надежда, че по късно ще се появят, но уви. Просто нямам време за графики.
Без да погледна графика, не мога да помогна. Възможно е да е имало О., но може и да не е имало. Самата ТТ или БТ не е гаранция, че е имало О.... при ЛУФ напр. също има по-висока ТТ и респ. БТ.... а и ЛУФ понякога много трудно се засича с графика ( дори и за мен, си е голямо предизвикателство).

# 306
  • Мнения: 493
Сега този месец мисля, след овулацията да почвам да  си записвам стойностите, пък да видим.

# 307
  • Мнения: 29
Здравей Денис , ето я и новата графика , отдавна не съм имала графика със такова стъпаловидно покачване на температурата , трябва ли да се тревожа

# 308
  • София
  • Мнения: 35 977
Здравей Денис , ето я и новата графика , отдавна не съм имала графика със такова стъпаловидно покачване на
Скрит текст:
температурата , трябва ли да се тревожа
Здравей!
Графиката е добре дотук. О. може да е била на 12-ти ден от МЦ.
Ако искаш може да пуснеш Прогестерон + Е2, на 19 ден от МЦ.
За стъпаловидното покачване на БТ - засега не показва проблем.
ПП.
За подпомагане на ЛФ и синтеза на прогестерон, може да се ползват МВИ, Вит. А и Е (по схема), вит. Д ( след проверка на серумните нива), В-комплекс (след проверка на В12,ФК, В6) , Лутеин, Омега 3, Омега 7 ( но от морски зърнастец)... дават добри резултати.

# 309
  • Мнения: 29
Здравей Денис , ето я и новата графика , отдавна не съм имала графика със такова стъпаловидно покачване на
Скрит текст:
температурата , трябва ли да се тревожа
Здравей!
Графиката е добре дотук. О. може да е била на 12-ти ден от МЦ.
Ако искаш може да пуснеш Прогестерон + Е2, на 19 ден от МЦ.
За стъпаловидното покачване на БТ - засега не показва проблем.
ПП.
За подпомагане на ЛФ и синтеза на прогестерон, може да се ползват МВИ, Вит. А и Е (по схема), вит. Д ( след проверка на серумните нива), В-комплекс (след проверка на В12,ФК, В6) , Лутеин, Омега 3, Омега 7 ( но от морски зърнастец)... дават добри резултати.

Благодаря много

Общи условия

Активация на акаунт