Desafio - The Box

  • 9 216
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • London
  • Мнения: 6 732
Мъжа на Тифи я готви за предаването
https://www.instagram.com/reel/CXlnF0PjLS7/?utm_medium=copy_link

Паола




Тифи с дъщеря си. Това е участничката, която бяха обръснали

Много ми харесва тялото й. Само е много зле когато се опира до точност в игрите. Обичайно е причина да се загуби заради този компонент.


Моно



Хуан Да


Карол


Камила - нейния спорт воден хокей дори не знаех, че съществува. Вижда ми се доста луд спорт.






И да ви пусна женската капитанска битка....за която казахз, че много ме е впечатлила. Май досега в шоуто няма равна на нея. Поне аз засега не съм видяла....и май пак ще си я изгледам.

Последна редакция: нд, 19 дек 2021, 01:48 от La Catrala

# 16
  • London
  • Мнения: 6 732
Доста инфарктна битка откъм произшествия.

Това съоръжение е доста трудно, защото пролуките са много големи.


Ето тук си даде и жертва




Това може би е най-добрата техника за това съоръжение, особено ако жената е ниска. Минават по двойки иначе мъж с жена. Напълно реализируемо съоръжение и за нашия формат.



А това със спускането си даде две жертви




И другата паднала. Абе куржалиики са тия двете. Горната Соня ...е онази дето измлати и дърво на една стена.

Тук Камила




А тук си показват жертвените крачета, но победи техния отбор. Явно си струваше....ще имат храна.





 Лелелле. Тази преди време беше на косъм да загуби зъб. Сега това.....не съм имала такава цицина. Плашещо е.

Играта е да минаваш по греда и отнесеш торбичка в това време те целят топки на синджир от противниковите отбори, ако паднеш се връщаш и така докато всички занесат торбичките.





И за финал просто да наредят цифрите от торбичките по ред. Никакви малоумни пъзели за щастие.Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 20 дек 2021, 23:13 от La Catrala

# 17
  • London
  • Мнения: 6 732
Синините на Камила вече ме плашат


Омега обраха наказанието тази седмица. Оцеляване на реката. 4 ти ден без храна на следващия е елиминацията й Карен ще се бори за оставане и ще е единствената гладувала на тази елиминация.

Добре че е Ачо, който е от Амазония и за него това си било ежедневие.


А дори и така стигна първа до финалната част, но там за малко да изгърми на точност. Но не беше честно, че разчисти камъните на всички по трасето, а те минаха на готово....считам, че това отнема сили.

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503


За много години! Живи и здрави, весели и щастливи, късметлии и паралии!


Готово! Изгледах целия 17. сезон на Desafío. The box. Браво на колумбийците! Страхотен формат за разлика от цирка, който правят нашите. Няма и една милимунда общо с оригинала.

Инфо за финала:

Скрит текст:
Исках да спечели Олимпико, който всъщност се казва Óscar Muñoz, но и Galo (Andrés Pinzón) става, макар че не блесна особено през сезона. От жените исках да спечели Madrid, която е страхотна - за мен най-добрата от жените. Paola е за преглъщане - силен състезател е. Добре, че Karen отпадна.
Скрит текст:
Очарова ме как Олимпико отиде да помогне на ХуанМа по време на полуфинала, макар че бяха съперници за класирането на финал. След това казаха, че Естебан също е помогнал на Гало. Не го видях този момент. Хареса ми, че ХуанМа се извини на Олимпико за това, че го е съдил неправилно, въпреки че не го е познавал.

La Catrala, благодаря, че ме подсети да гледам сезона. Както писах, бях гледала отделни епизоди от различни сезони, но всички епизоди от един сезон - не.

Интересно ми е да видя сезона, в който е спечелил Олимпико. Намерих всички серии. Ето ги http://desafiosuperhumanoshd.blogspot.com/2018/07/desafio-super- … os-completos.html
Първата опция за гледане при мен не излиза, но втората - да. Надявам се да е така с всички епизоди.

Много може да се каже за хубавото в структурата на формата. Бях го писала в темата за "Игри на волята", където е мястото да се пише за оригинала на формата.

Единствената ми забележка е, че колумбийците рядко изписват имената на участниците.

Последна редакция: нд, 26 дек 2021, 16:08 от Smileys 🙈🙉🙊

# 19
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз съм доста назад още явно. Браво на теб, направо си го глътнала Смайли. Интересно ми е защо не харесваш Карен? Аз я обожавам буквално.Heart Eyes Честно казано, ако на този етап или в начален съвсем ми кажат, че Паола или Гало печелят ще се изсмея, но пък и факта, че и двамата имат втори шанс....според мен изиграва роля. Тоест и късмета! Паола е бременна в 5 ти месец от Гаго.....да хвърля бомбата.Grinning Не знам дали да се радвам, не ми харесва този индивид....., А Паола сякаш имаше заигравка с Олимпико или поне той с нея....някакви искри и моменти,които долових и неща които не бяха нормални за обвързан човек като него.
Например това....вярно, че е в наказание и някой следва да помогне ама защо точно мъж? И защо точно той? Някак съмнително се намушка ....



При горнището отново

Не го харесвам ...някак ми е подмолен и странен. Иначе като състезател се справя и мисли много добре, може да се каже че сигурно е най-добрия от мъжете в комплексен план ..., Но като човек ми е кофти нещо.

Мадрид е симпатяга, но ми се струва незряла и някак повърхностна .....поне до момента.

Аз смятам да гледам сезона от 2019....☺️, Този с Олимпико сякаш не ме блазни засега, защото е чрез вот на зрители победителя.

Весели празници!

# 20
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лелееееееееее, извинявай!

Сега скрих текста, ама късно. Четох тук до някой пост и видях, че си много по-напред от мен. Помислих, че си го изгледала и понеже друг не пише, не скрих нищо. Извинявай, извинявай, извинявай!

Когато започнаха с уста да си закопчават дрехите, умрях от смях. Тогава си дадох сметка, че така съм се смяла в малко моменти и само в началото на нашия формат.

Олимпико ми харесва през цялото време и точно извинението на ХуанМа накрая за мен показва, че съм права. Не си е позволявал волности, според мен.
Той е носител на бронзов медал от олимпийските игри през 2012 година, а не като "нашия" олимпиец на 57-о място в скиатлона , 64-то място в спринта свободен стил и 19-о място в отборния спринт.

Карен не ми харесваше през цялото време. Като играч става, но не винаги. През цялото време намусена, единствената, която говореше лошо за съотборници. И още мога да напиша по неин адрес, но няма. Когато видях баща ѝ, ми стана ясно, че прилича на него.

Не знам какво намери Паола в Гаго /ужасно същество/, а тя ми харесва /с изключение на някои погледи, които често камерата засичаше/. Важното е, че те /вероятно/ се обичат. Да бременее леко и да ражда здраво детенце! Да са живи и здрави.

Сега започнах Desafío Super Humanos XV и видях, че съдията е същият сладур от последния сезон, само че без вечните тъмни очила. "¡Preeeeeeeeeeeeeeparados! ¡Listooooooooooos! ¡Ya!". Голям сладур. Аржентинецът Sebastián Martino.

Последна редакция: нд, 26 дек 2021, 16:11 от Smileys 🙈🙉🙊

# 21
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз се чудех защо акцента му ми идва аржентински, хи хи. Joy

Аз пък Карен все я намирам за много уважаваща и сплотяваща отбора си. Виж колко различно сме я възприели? Тя играе за мен умно играта, мисли и няма типичния колумбийски манталитет. Явно е от такъв район знам ли.....белите колумбийци.Grinning

Паола според мен отначало, а и до момента който гледам харесва Пипе....Stuck Out Tongue Winking Eye Тя и заради това така вътрешно приема Омега до този момент, но явно нещата навън не са се получили. Като цяло я виждам като жена която си търси баща за детето....в Колумбия на 33 без деца е рядкост и явно бърза да отговори на настроенията. Този Гаго и родата му са много черни и по всичко личи от ниска прослойка....., той вече има голямо дете, после приятелка съвсем друга, сега Паола. Много несериозна работа. Дано бъркам и накрая не си го гледа сама бебето.....

На Мадрид пък сина щял да повтаря годината. За наказание не е получил коледни подаръци и тн. Но наистина се изумих, защото това е нещо което се случва хипер рядко в Колумбия. А пък изглежда симпатично и възпитано дете ....Мадрид просто май не е много зряла и като майка, струва ми се, че мисли най-вече купона.

Я не си издала нищо аз знаех вече победителите.Blush

# 22
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да, Паола и Пипе се харесваха. Нали спяха в едно легло. Няма да ти кажа в кой момент ме учуди, че имали нещо общо с Гаго, защото още не си го гледала.

Не ги следя в социалните мрежи, защото съм заета с куп неща, но за разтоварване гледам формата.

Мадрид я видях във формата като изключително силен и комплексен участник, а като човек - пеперуда, която каца от цвят на цвят, свикнала да е център на вниманието.

Себастиан /съдията/ е този, който изпробва всички игри и казва дали трябва да бъдат пуснати в играта или не.
Адвокат е и е работил като такъв. През 2000 г. участва във формат, подобен на Desafío - ‘Expedición Róbinson en Latinoamérica’.

# 23
  • London
  • Мнения: 6 732
Е, те с Гаго са започнали нещо навън....тоест явно какво било, било преди това. Все пак той и приятелка имаше и както видяхме на излизане пак за нея говореше, но от това което споменава тя не е искала деца от него и брак. Все пак е и доста по-млада от него.....а по всичко личи и от добро семейство. Отървала се в според мен.....
Да Мадрид наистина обича да е център на внимание.Joy
А Пипе и Карен са се познавали и са приятели отпреди шоуто.....

Последна редакция: нд, 26 дек 2021, 18:00 от La Catrala

# 24
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще видиш какво ще му предрекат на Олимпико.  

Добре е, че правят изменения с годините. Според мен - за добро. Все още съм на втория епизод от 2018, но тазгодишният формат определено ми харесва повече.

# 25
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз мисля днес да видя пилотния на 2019....ще дам мнение после.Stuck Out Tongue Winking Eye

В нета имаше класация за най-добрите сезони....мисля,че този от 2018 не беше в нея. Мисля, че има и други много добри сезони.

Хареса ми епизода. Ама такава красота е тая Доминикана.....

Кофтито е, че има цели 10 отбора от по 4 човека от всички региони на Колумбия и реално така малко трудно ще опознаеш всеки или поне така ми се струва като начало. Тук печели отбор....не отделен човек. Локациите са Златна, Сребърна и Бронзова

Тази е адски луксозна къща.

Сребърната е може би още по-приятно място за мен


А локацията за Бронз е един стар разбил се самолет


Реално всеки отбор има пари....и пазарува с тях онлайн храна и си харчи от голямата награда, ако е на втора или трета локация. Само в златната всичко е много и гратис. Така че не е задължително да се гладува, но всичко е много скъпо та ако се харчи може ако спечелиш са си отидеш с 5 лева хах.

Харесах на прима виста някои участници. Този много ми допадна в Териториалната битка....силата му основно.



Този визуално. Май е малко тип Гало....явно такива муцунки обичам.


И тази мацка....тя е без три пръста на едната ръка. Ще й стискам палци определено въпреки че в отбора й има един много на пръв поглед противен мъжки участник.

Друго е , че има дървени съоръжения за вода, които трябва да въртиш за да получиш вода в оскъдно количество...това при Сребърна и Бронзова локация.

Това е засега!

Последна редакция: пн, 27 дек 2021, 00:56 от La Catrala

# 26
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за описанието. Близо е до това от предишната година. Пак е от Доминикана. Локациите са същите, но бронзовата е в една дупка. В локация живеят по две племена. Освен това има четвърта /много неприятна локация/ - "Плажът на ада", където командва един крещящ психопат - много известен персонаж в Колумбия. Той си избра един от седмото племе и го взе при себе си, за да го юрка. След това при него отиват и други отпаднали. Едно момиче не издържа и си тръгна. Само плачеше и казваше, че я е страх от този персонаж, на когото само могат да му отговарят със "Señor, sí, señor". Той държи и магазина, от който пазаруват племената.

Това с много племена е натоварващо. През 2018 започнаха седем, като първото отпадна още първия ден.
Смешно ми е, защото няма плазмите от тази година, а им съобщават всичко по високоговорители и завършват, че това е информацията от радио "Desafío".

Игрите досега ми харесват, съоръженията - също. Хич не им е лесно. Гледах 6 епизода. Една девойка Mulata вече си тръгна по медицински причини.

Неприятното за участниците е, че единото племе Super humanos е съставено от участници в предишни сезони и са много силни. Названията на племената са различни региони на Колумбия. Едното племе е cafeteros, но това не са собственици на кафенета, а на региони, в които отглеждат кафе.

След първите два епизода не бях сигурна, но сега - да. Ще се гледа! Епизодите са 80!

# 27
  • London
  • Мнения: 6 732
Те май всички години са наименовани племената според регионите. Все едно у нас.....Шопите хахах от Петрич и региона.Joy Точно така си е реално или помаците от кърджалийско и тн. При нас ще има много обидени естествено, а и навярно сложно биха се сформирали така отбори, но в Колумбия хората се радват на своето национално разнообразие. Примерно колко бели са в някои региони, колко индиански изглеждат представителите на Амазония. В сезона който гледам за пръв път са представени съвсем всички региони и дори някои споменават, че дори не знаели, че има такива групи хора в страната. Тук водещата Даниела изглежда прелестно......направо ми е тъжно да я гледам в двата сезона едновременно. Тя няма да вземе участие в 2022, друга ще я замести, че имала много терапии, които няма как да съчетае със снимките.
Ето това много ми допадна от златната къща



И тук моята Карен.....така и не схванах защо Гало не се качи на гърба на някой мъж.

Тук пък защо Дагомес изнесе тая тежест почти сам

Докато в Омега Карен пак мъкнеше .....наравно с мъжете. Оттам са им проблемите на Бета....жените са слаби, въпреки че Камила е упорита и има качества, но желанието сякаш е повече от умението.

И въпреки това много харесвам Камила....борбена млада дама.


Като се замисля кой ме дразни е Мели....🤣

Ах този Ачо....💞




Пак връщам на 2019....първа капитанска. Е няма такова трасе ....маратон на баир песъчлив + гюлета И една малка джинка ги отвява.....този дето не ми допадна от Кафетерос понеже блъсна лошо жена в първия епизод, но сега шапка му свалям на тая моторетка.




Велико зрелище, а харесвания от Сантандерците в лилаво от вчера и днес играе умно. Хвана се за въжетата на баира.


Оставям ви за да си догледам този балсам за душата. Зрелище!

Не не ....този Диди е велик....сигурно няма и 1.60...като го гледам.


И с гюлетата и как бяга....аз още съм в ступор какви атлети има. И не е бегач ....Stuck Out Tongue Winking Eye

Всичко хубаво, но гюлетата станата на третата обиколка 4.....и Диди не издържа. Много е слабичък....

Спечели Ернан от Толима Гранде - олимпиец е.

Не знам как нямаше някоя тахикардия при това изпитание за някой.....брутално

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 00:24 от La Catrala

# 28
  • London
  • Мнения: 6 732
Омега или Вомега

Когато мъжете се напият като кучета


Ачо май грам не носи


🤣


Това може би беше най-гадното наказание. Да висиш сума пъти във ледена вода за 1 Мин всеки. Натовари ме сериозно това....



Тифи е голям образ. Joy


Хареса ми разговора на Мадрид и Татика. Изглежда ми истинско приятелство.


Друго мое прозрение е, че Естебан харесва София.Stuck Out Tongue Winking Eye Дано остане....искам да видя някаква развръзка в тези отношения. Stuck Out Tongue Winking Eye

Навярно Анхела би ми била най-малко интересна да гледам, а и вече веднъж беше отпаднала.

Ех ....

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 21:41 от La Catrala

# 29
  • London
  • Мнения: 6 732
Неее, тоя малкия е роден за спринтьор. 👌🤗


Това беше брутална игра. Като цяло в игрите го има елемента някои племена да се съюзят срещу други. Да се играе мръсно и в подкрепа по време на играта за даден отбор. Бях го виждала и в последния сезон, но тук самата продукция по време на самата игра създава такива предпоставки сама. Доста по-гадничко е....от последния сезон и бих казала по-опасно всичко.Cold Sweat
Да се навреш в клетка с чували и да трябва всички от отбора ти да излязат и стигнат финиша за да спечелите и на отворите на клетката има запушват, душат се ...правят мръсно. Вече доста се оплакаха от извити пръсти под сурдинка камера да не види и много груба игра срещу жените.
Всеки напъва да излезе...ужас




Тук една у измами....размести решетките и я хванаха на камерата та имаше дисквалифициран отбор. Това е и отбора, който не харесвам хич...изграден от африканци и си личи. Циганят се на дребно и се чудят как да измамят или удушат и контузят някой.



Много интересен отбор са ми амазончетата. Изключително ми е интересно да ги наблюдавам и изучавам. Макар да раснат в сламени колиби, живеят племенно, ловуват и тн ....нищо общо с цивилизацията са адски мъдри, играят умно, разсъжденията са им чудесни. Просто удоволствие, а и вече имат спечелена битка ...


Пастусос също харесвам....заради Дуеняс хах....и те имат вече спечелена битка.



Какви мъже....ох Асерос...папасито рико.🤗☺️😃Жалко,че жените са им много слаби, а и май другия мъж също. Трудно ще ми е с такава компания.



Най-малката и като детенце пък всички ги би...ей така най-обичам изненади.


Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 19:52 от La Catrala

Общи условия

Активация на акаунт