Тренировки в домашни условия - 114

  • 35 320
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 986

Ани може да подържат няколко профила. Понеже и аз съм като теб, даже по едно време бях го заземила в един шкаф, че ми пречеше на коледната украса, а и не обичам да давам много пари за подобни джаджи, та взех този от Лидъл около 20- тина лева беше. Преди това нямах кантар, даже и обикновен и затова го взех.

# 706
  • Мнения: 1 085
Привет момичета и огромно благодаря за честитките и красивите пожелания sparkling_heart:
Еди, ама винаги хубави снимки! Обожавам!! Hug

Вчера общо 6км за деня.
Днес 40 MIN POWERFUL CARDIO KICKBOXING & HIP HOP | Burn Fat, Punch Away Stress, & Have fun!! - https://www.youtube.com/watch?v=yuo7nxtKsYE

# 707
  • Там където
  • Мнения: 796
Здравейте в този снежен ден! От днес почвам 3-та седмица на барето. Мацката от Барето и Джерико готвят нова програма FIRE AND FLOW:
https://www.youtube.com/watch?v=OxuFBSepBJY

Изглежда интересно. Аз обичам такива смесени тренировки стил миш-маш Simple Smile

Така ми омръзна тази зима Sad Вече ми се ходи по планините, но нямам екипировка за сняг и студове и ще трябва да чакам поне края на март. Дано да е хубаво времето.

# 708
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
Здравейте. Тази седмица днес ми е първата истинска тренировка, ден 21 с Хедър - гърди и рамене. Понеделник и вторник отчитам разходки в планината.

# 709
  • Мнения: 1 986


Отчитам тази 🙂

# 710
  • Мнения: X
Моите отчети са доста скучни и затова не ги пиша - 645 - седмица 11. Имам някакви мераци след време да пробвам Каролинката, но предвид лежерното темпо на 645, ще ми трябва време.

Fire & Flow и аз я чакам с интерес. А на есен вероятно ще пробвам новата програма на Джоел.

Процентът мазнини не се ли измерват по-точно с мерките на тялото вместо с кантар?

# 711
  • Бостън
  • Мнения: 13 596
Спринкълс, ти имаш предвид замерванията на дебелината на кожни гънки с калипърс, нали?

По-по-най точно май е т.нар. Body composition DXA scan, мери и консумацията на кислород и resting methabolic rate.
http://www.topdocsaz.com/dxa-body-composition-analysis/



PS Щях да ви разказвам за една баба азиатка миналата седмица на пързалката. Ужасно ме беше срам да я зяпам, но жената, на около 60 год, с пълен екип, с ленънки на носа, та веднага си я кръстих Йоко Оно, си беше наела треньорка да си отработва под професионално ръководство някакви пируети. Аз ужасно все впечатлих Simple Smile
Скрит текст:
Само една-две от много далече щракнах...




И тренировката за деня...

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 00:39 от Agent Provocateur

# 712
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Отчитам цяло тяло ден 24 от Епик 3. Тренировките за цяло тяло са ми най-приятни. Хем успявам да си направя всичко, хем не оставам без въздух. Добавих и 20 минути корем от първия Епик.

Нона, ти по Епик еднгейм ли тренираш, или правиш тренировки по твой избор??

Агент, то си е впечатляващо! Много ме радват такива хора Simple Smile

Споделям за новия хлорофил, който взех. На капки е, без добавена сладост, че първият направо беше непоносимо сладък. Този е много приятен и свеж. Доволна съм.

# 713
  • Мнения: 1 085
Отчет за 02.02 - BeFiT GO: 40 Min Total Body Strength Workout- Circuit 1 - https://www.youtube.com/watch?v=js6RWcAhGhE
и 6км общо за деня
След точно месец подновяване на редовните тренировки определено се чувствам по-добре, силата ми се завръща и мускулите ми са добре събудени Blush

# 714
  • Мнения: X
Агент, разсъждавах си на глас, но се оказва, че този метод също не е надежден, защото често измерването не е правилно. Зачетох се сега по различни методи - ако на някой му е интересно:

https://www.webmd.com/diet/obesity/features/body-fat-measurements

Ани, какъв хлорофил купи? Аз допивам този, който ти имаше преди, и все още се наслаждавам колко е сладък 🤣

# 715
  • Мнения: 4 767
Привет -мривет! Завръщам се от няколко дни ски,взех първите ми уроци на сноуборд,мноого ми хареса ❤️
Днес продължам с глутс -епик-хийт.

# 716
  • Мнения: 1 986
Ани, да по нея , но правя само тези за крака и глутеус. Иначе имам доста записани от предишните и Епици, но тях си ги подбирах.
Докато еднгейм много ми допада и затова не ги пропускам. Най- много ми харесва, че  редува тежести със собствено тегло.
Тренировките за горна част не ми харесват при нея или поне не са подходящи за мен, последната която беше ендгейма ъпер боди я разгледах с идеята да я направя, но много гърди е вкарала, а бицепса и трицепса липсват, другото което ме притеснява е повторенията, мисля си че много ще "изпиля" мускула, а това за моята слаба горна част не е вариант, моито повторения за горна са макс 10 и най-големите тежести с които мога да ги направя.

Скоро четох мнение на Станимир Михов тук в бг мама, относно тренировките и храненето за тип фигура като моята.
Слаба горна част и по обемна долна, та той даде като съвет в дните за тренировка на долна част да избягваме въглехидрати и да наблягаме на протеина, а в дните за тренировка за горна част да увеличим приема на въглехидрати.
Някой пробвал ли е подобен тип режим?

# 717
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Спринкълс, пак на същата марка, само че на капки и е непосладен
https://revita.bg/shop/hlorofresh-hlorofilovi-kapki-59-ml-bez-alkohol. Аз го поръчах от Ихърб на половин цена ми излезе с кодовете, които имах Simple Smile

Нона, интересно, но какво е обяснението за това редуване на храненето спрямо тренировките??

# 718
  • Мнения: 1 402
Аз бях на почивка, 4-5 дена не съм тренирала...успях да настина зверски...
Плио легс правих вчера, днес съм мускулна треска...днес трябва да е кардио някакво, но май ще ги разместя и ще направя гърди и гръб, че съм сама вкъщи и целия хол е мой да си разхвърлям тежести където и както искам. На 3-та седмица на sts мезоцикъл 3 съм, още малко ми остава да приключа програмата. Към края вече почва да ми идва в повече и нямам търпение вече да свършва и да започна нещо друго.
Започнах да броя калории с фитнеспал и то за да контролирам да не качвам и да се ориентирам долу горе на колко калории поддържам и лека полека след това ще започна да намалявам леко калориите. При мене трябва от рано да започнат нещата с храненето, че не съм много стриктна и два килограма ще има да ги смъквам до на лято.Grinning
Момичета, Сидни сега само за бременни ли прави програми?

# 719
  • Мнения: 1 986
Ани, няма обяснение, само го е дал като идея.

Общи условия

Активация на акаунт