Отговори
# 30
  • Мнения: 7 417
Глупости, това не са пороци Laughing

А какво е? Целелесъобразен начин на живот? За някои начин да оцелеят в натовареното си ежедневие

# 31
  • Мнения: X
Маркирах, че очаквам да стана порочен следващата година.

# 32
  • Мнения: 7 417
Маркирах, че очаквам да стана порочен следващата година.

Закъснял си, май. Или го имаш в себе си или по добре не се напъвай

# 33
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Хай, не съм твърдял нито, че съм/не съм непорочен, нито, че съм/не съм скучен. Grinning

Споко. Ти и с пороци би бил скучен.
Обикновено когато на човек му е скучно, то е или защото има затруднения със задържане на вниманието си за по-дълго време на едно място, или защото е природно скучен (понякога И ограничен). И обикновено тези проектират собствената си скука върху другите. Или поне се опитват, ама кога им се получава, кога не...

Ама добре, че са тия двата вида, за да кажат кой е скучен и кой не, че иначе какво щяхме да правим без тях ние, скучните, кой щеше да ни казва, че сме скучни... Grinning

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 19:30 от Хитър Потър

# 34
  • Мнения: 9 871
На някой ще му ходим на сватбата или развода. Значи все пак зелената рокля ще потрябва.

# 35
  • Мнения: 19 883
Много съм благодарна, че има кой да обЯсни на широката публика и особено на мен. Поклон.

# 36
  • София
  • Мнения: 35 107
Целувай ръка.

Глупости, това не са пороци Laughing

А какво е? Целелесъобразен начин на живот? За някои начин да оцелеят в натовареното си ежедневие
Пиперчето на живота.
Ежедневието ми е розово, щото аз съм розова.

# 37
  • Мнения: 8 937
Само цигари и алкохол какво означават?

# 38
  • София
  • Мнения: 35 107
Депресия.

В петък съм на РД на мъж на едно място.
В събота съм на РД на мъж на същото място.
Двамата са близки приятели, аз съм близка и с двамата.
Ама, не можаха ли както правим винаги да се съберем и все тая какво празнуваме, отсега съм изтощена.

# 39
  • Мнения: 8 937
Само такова ми липсваше!!!

# 40
  • Мнения: 9 871
Аз знам така - не позволявай чувството за морал да те предпази от това, което е правилно. Пък за вас не знам.

# 41
  • София
  • Мнения: 35 107
Е, модерно е, Тай.

А, с морал и добродетели съм фул, само от акскетските шитни съм off

# 42
  • Мнения: 19 883
Веган, вегетарианец, позитивно мислещ. Ядящ еко био неща. В таз поредност са ми за шамаросване.

# 43
  • Мнения: 9 871
Съдейки по еко-био-веган продуктите по магазините, ще шамаросваш юпита. Я им измисли по-полезна употреба.

# 44
  • Мнения: 8 937
Не ща да съм модерна! Отивам да намеря мъж!

Общи условия

Активация на акаунт