Имам аз мечта голяма, скоро да ме наречете 'мама'. ~бебеправене 398~

  • 28 602
  • 780
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 144
Здравейте слънчеви и позитивни момичета! Благодаря за новата тема , чета ви и много ми харесва да научавам неща тук.
Дано всички да се повлечем и на всеки скоро да се сбъдне мечтата.
За темата с ваксината и аз се чудех доста , януари карах вируса леко. Но тук в Испания масово се ваксинират. Имам една позната, която е мед.работник, допитах се до нея( най вече заради слуховете че увреждат яйцеклетките и сперматозоидите и се страхувах, мислех си не стига че имам други проблеми сега само това ми липсва), отговора ѝ беше "че в един момент не би се замислила да не се ваксинира, че цял живот са се правили ваксини с цел да се помогне, а не да се навреди".  И накрая се ваксинирах, понеже бях минала Ковид ми се полагаше само една доза. Сигурно и в България е така.

Оня ден си правих кръвни изследвания , тъй като съм склонна към анемия имам дефицит на желязо в кръвта и над нормите излезна ниво MPV ниво на тромбоцити в кръвта. Помислих, че може да е от Пфайзера , но погледнах в други изследвания преди ваксината и нивото ми е било по високо от сега...
Късмет на всички ви🍀🍀🍀

# 46
  • Мнения: 710
Запис и от мен Simple Smile
Чакам всички, и по-конкретно няколко девойки, да се похвалят с две черти!
Подхвърлям ви небрежно напишкани и наакани памперси Simple Smile

# 47
  • Мнения: 902
Хайде и от мен запис.
Отново благодарности за прекрасната тема❤

Аз също ви ръсвам с неясен засега прашец. Дано скоро разберем😌

# 48
  • Мнения: 755
Хайде и аз кацам в новата тема. Дано ни донесе много повече плюсчета от предишната и е изпълнена с много повече позитивни преживявания, успехи и щастие!
Благодаря за усилията и съдействието на всички момичета, които са активни Heart

# 49
  • Nederland
  • Мнения: 131
Пак се връщам при вас 🙁 Преди 4 дни направих медикаментозен аборт , бях в 11 седмица .
Ще имам нужда от вас и да се събера и да помагате със съвети и заедно да дочакваме всеки нов положителен тест ❤
Благодаря ви за темата , страхотна е !

# 50
  • Мнения: 480
Записвам се и аз, че ви изпуснах. Hug
Благодарности на rave и на Torina. Heart
Добре дошли на новодошлите и на тези, които са стари - нови кучета Grinning Престоят ви да е кратък!

Аз се разписвам с болезнена, обилна и със съсиреци М от късно, късно снощи. В сряда съм на фоликулометрия и ще се оплача на АГ от последните ми тревоги.

Мишелинка, прегръдки и кураж. DisappointedHeart Имате ли някаква отправна точка? Какъв беше повода и имате ли евентуална причина?

# 51
  • Мнения: X
Мишелинка, съжалявам! Прегръдки и дано следващият път бъде успешен! Disappointed

# 52
  • Мнения: 2 631
Мишелинка Много съжалявам, че преминаваш през това. Аз на 7 ноември направих аборт и след това ми дадоха медикаменти да се изчистя. Знам какво преживяваш, стискам ти палци да се изчистиш самичка. Прегръщам те и дано разберете причината. И съвсем скоро да подновите опитите и този път до финал.
❤️

# 53
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 453
Съжалявам, Мишелинка! Щом вече е било в 11гс, моят съвет е пълен пакет тромбофилии. Отделно дори да нямаш проблеми с щитовидната, 6 седмици след аборта пусни пълен пакет хормони и антитела, понеже понякога абортът може да отключи автоимунна реакция. Хистологията в епикризата също ще трябва да те насочи към нещо евентуално.
Съжалявам за загубата ти! ❤

# 54
  • Мнения: 282
Rave, Torina
Добре дошли на новите и новозавърнали се в нашите бойни редици😀.
Мишелинка кураж и сили бързо и безпроблемно да преминеш през тази гадост.Моят медикаментозен беше в петък вечер.
За сега поне хапчетата ми подействаха и се надявам този път да премине без допълнителни усложнения.
Относно вксините, ММ си сложи пролетта  при предната ми Б, а аз лятото.И това е осъзнато, проверено(доколкото може)и за нас най-правилното решение.
Благодаря за полезното инфо за вит.Д.Аз така и немога да взема решение колко трябва да взимам аз пък и детето.Стойността ми е 60 при прием на 5000 ед. през ден, но е изследван без спиране заради Б.

# 55
  • Мнения: 1 753
Благодарности за хубавата тема и милото орисване. Добре дошли на новите бебеправещи и да се изнасяме, нови и стари, към отчетни скоро Grinning
Мишелинка, съжалявам за преживяното. Пожелавам бързо физическо и психическо възстановяване.
Аз се ваксинирах лятото и нито за миг не съжалявам.

# 56
  • Мнения: 2 498
Може би е глупав въпроса ми, но имате ли наблюдения при прием на НСПВ дали това оказва влияние на О.

# 57
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 453
Принципно НСПВС не трябва да влявт на О, но ако имаш текущо възпаление в организма то може да повлияе.

# 58
  • Nederland
  • Мнения: 131
Благодаря ви ! Наистина нямаше да се справя , ако ви нямаше , да знаеш че някой преминава през същото и те разбира е голяма упора . Накратко при мен всичко беше наред в 7+5 бях на преглед , в 10+2 се установи , че в спряло развитието в 8+4 , мисед аборт, без симптоми . В петък и на мен ми беше медикаментозния и се надявам да се е изчистило всичко , след 2 дни съм на преглед . Причина няма да разбера , живея в чужбина и тук не търсят причини . Дори ми казаха , да изчакам само една редовна менструация и да започна опити . Имаме план да се приберем до България и искам да си пусна изследвания и ще го направя , само да намеря лекар в Пловдив , тази тромбофилия много ми се е набила в ума , защото август изкарах ковид . Но и тук ще настоявам за изследвания . Смятам да изчакам поне 2-3 менструации и ще опитам да не влизам във филми . Мм също има какво да коригира , че и той след ковида свали едни 5-6 кг и реши да си помага с химия и сега е с 0 тестостерон в тялото си , омазахме положението стабилно 😣

# 59
  • Мнения: 2 563
Запис и от мен 😊
Рейвче, отново прекрасна темичка! ❤️ Стискам ти палци да се похвалиш в нея 🍀
Торина, благодаря за орисването! ❤️ Продължавам да пълня джобовете с прашец 😁
Добре дошли на новите попълнения! Скоро да се похвалите 🍀
Мишелинка, много съжалявам за развоя 😔 Аз също подкрепям съвета на АА, да пуснеш разширен пакет за тромбофилия. Гуш ❤️

Общи условия

Активация на акаунт