Кукудрела Хелоин празнува и за Луна-Президент гласува!

  • 18 596
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
пък моят кашкавал е беС дупки!
ама вече няма от него, т.е. едната дупка останала.
та излиза, че си права и когато си легнала.
на спорт!

# 46
  • загубено
  • Мнения: 6 494
Гутен сабалян

Честит празник на
Соучевото гардже! Heart
Да е жив и здрав ! Kissing Heart

# 47
  • Мнения: 29 371
Тенкю, Нерка! Идъ с пучерпкатъ.....





# 48
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
живо и здраво да ти е гарджето, душо волна!
да е любопитно и любознателни, да е палаво, да се вре навсякъде.
за послушно нищо не казвам. три имам, никой не може да ме залъже с такива приказки, и аз няма да лъжа никой.

# 49
  • Мнения: 29 371
Добри, тенку!!! Мойту е едно, амъ са усеща кат седемнайсе....!!!! Grin

# 50
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Simple Smile като казва поета, след петото ти е все тая колко са.
но не съм проверила лично, приемам го на доверие. Simple Smile Simple Smile

днес ми е петък. от сега мисля каква щуротия да измисля за утре и от сега усещам как моите ще се дърпат.
единия ще каже, че има работа, другия - домашни...
като се развикам, вдигна кръвно и полуумряла ги изкарам от дома, са доволни.
само дето аз после цяла седмица ближа рани и се чудя дали пак да си го причинявам.

# 51
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аууу, Соулски, чиститу да йе дятиту, със здраве и късмет да си носи имиту. Пу пу!

Добри, можи ли да са убикаля при вас? Тук е само със сертификати(на закрито), голям зор докато го въведат, дано така си остане. Забавления и ристуранти саму за здравити.

Днес чедуту на даскалу, присуствену, тестуви прайха, ас съ цаних дубруволиц, за трийсе минути ги упрайхми трима чувека(даскълкътъ, ази и ина друга майка-дубруволиц) с цялуту плюини, джуркани и капани с пипеткъ. Шоу гулему. Мъ дицата кат исключим мрънканиту съ справиха дубре. Да видим дукуга ша има пара за тестуву, даскалуту са заявили дубруволци ду 2.12, слет туй ко ши стаааа...

Чакам Коледа ас и по-спициалну немския колиден базар у градската градина. Дано да напраят тас гудина.

# 52
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
тук искат маска.
и всички слагат. не може да влезеш в магазин, мол, такси, институция без нея.
на всеки вход - мерене на температура, дезинфектанти и маска, а в големите и проверка за метални предмети. Wink

бяхме в София точно когато пуснаха заповедта - каша голяма. в кОмара не ни пуснаха без сертификат ни вън, ни вътре. в Джиков също. във всички кафета казваха, че може да седим отвън и без сертификат.
ние бяхме с ПСР де, но трябваше да се разделим - ние пием и ядем,  родата гледа. Simple Smile Simple Smile  
Simple Smile като се замисля, не е лоша идея, но вместо да направим така, ние обикаляхме и търсехме място, където може да седнем всички.

# 53
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 800
Соулчи, живи и здрави да са всичките седемнайсет!
Дай Боже и осемнадесет да станат!

# 54
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Соулчи, живи и здрави да са всичките седемнайсет!
Дай Боже и осемнадесет да станат!

ооох, туй на люта клетва по-прилича. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 55
  • загубено
  • Мнения: 6 494
Демич, уби коня с лопатата Joy


Мързелът е велико нещо.
Мога да спя цял ден,стига да ме оставят на мира. Мрачно,сиво,запушено кво повече му трябва на чиляк за да не си показва тиквочъ от под юрганъ. Joy
Малкото учи митология, Херкулес кви ги творил. Бил се с койт свари. Резал тикви на змии и прасета. М**мка му,само глупости на колограм. Е те такива му ти работи.

# 56
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нерчи, не си политкурекнъ душа, не се казва Херкулес, а Херакъл и се пак тряя са иде, найш колку вратни пържоли има ф триглава ламя, а? Joy

Добри, тей требе, учудвам се чи спазват, арабите ни са ут най-стриктните, пуне пу моЙ фпичатления. И тука орта носят маски, научиха се как, само съм забелязала продавачки и чистачки с маска на брадата/устата, разбираш ли нимойлу цел ден с маска. Ма заплата цела я искат.

# 57
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Чиститу на малкото Соучи!

и за сички са пуздравити.

# 58
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Скрит текст:
Нерчи, не си политкурекнъ душа, не се казва Херкулес, а Херакъл и се пак тряя са иде, найш колку вратни пържоли има ф триглава ламя, а? Joy

Добри, тей требе, учудвам се чи спазват, арабите ни са ут най-стриктните, пуне пу моЙ фпичатления.
Скрит текст:
И тука орта носят маски, научиха се как, само съм забелязала продавачки и чистачки с маска на брадата/устата, разбираш ли нимойлу цел ден с маска. Ма заплата цела я искат.

слагат, слагат...
Wink иначе много бой трябва да носят. Wink

в кой клас беше, Горинич реши да направи родословно дърво на Олимпийските богове...
и като се почна...
тоя бил брат на съпругата си, после е оженил за дъщеря си, за сестра си, за сестрата на дъщерята...
очите му бяха станали с размер на чиния.
довърши си идеята и после каза, че го е срам да даде родословното дърво на госпожата.
да не я разстройва, че тя може би не знаела какви са ги вършили боговете. Wink

# 59
  • Мнения: 29 371
Тенкю за хубавите пожелания към мойту диване, мумичета! Ловя въ!

Общи условия

Активация на акаунт