За мъжете и за жените. Злото, без което не можем - Vol.3

  • 20 788
  • 1 194
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 107
Аз пък си мисля, че си изпуснал индикациите. И едва ли заблудата в пола е била целева.

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Това е предателство в твоята случка с приятеля, дето се оказа приятелка.  А поне каза ли защо го е направила?

# 32
  • Мнения: 2 204
Анди, всичко тръгва от общ форум, в който пишем, който е почти изцяло мъжки. И донякъде разбирам желанието за равен, непредубеден старт там. Останалото, преминало и в ЛС вече е инерция и желание за неизлизане от образ.
Да, сигурно съм изпуснал индикации, Горджъс. А Жребчо (мир на акаунта му) го хванах от 5 поста кой е на друго място, без да съм общувал някога директно с него.

# 33
  • София
  • Мнения: 35 107
Не смятам е предателство, смятам са нюанси, които той не е видял.
Десет години са това, бонус е, че мацката е готина Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е нужно непременно нещо да е пропуснал. Той е бил подведен най-умишлено.

# 35
  • София
  • Мнения: 35 107
С кое?

# 36
  • София
  • Мнения: 12 655
Не може да си пишеш с някого 10 години без да говориш за себе си в твоя род... не и несъзнателно Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
В пола на приятеля. Обикновено човек използва такава форма на думите, че подсказва дали е мъж или жена - не съм си представяЛ и не съм си представялА. Това са автоматични неща, а да не напише човек за себе си в своя род, значи внимава в кой род пише и се контролира.

# 38
  • Мнения: 2 204
Говореше в мъжки род, но това го обяснявам като инерция или по-скоро последователност на вече изградения форумен образ.

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма инерция в тези неща, собственият пол е дълбоко вкоренен и хората спонтанно говорят за себе си в определен род. Една лъжа се поддържа, а тя води към друга.

# 40
  • Мнения: 8 937
Покрай Вяско се сетих как в началото във форума заради ника ме мислеха за мъж. Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 35 107
Вяско, чувствал ли си се целенасочено лъган и подвеждан за пола?

# 42
  • Мнения: 2 204
Под инерция имам предвид представила се е веднъж като мъж някъде си, няма причина да разваля образа докато не обсъждаме един друг на по-лично ниво.

Не, Гордж, грам обвинителна нотка не влагам в разказчето, само любопитна случка е в подходящата тема.

# 43
  • София
  • Мнения: 12 655
На мен ми е по-интересно защо не се е разкрила 10 години. Толкова време не е инерция.

# 44
  • Мнения: 2 204
На мен ми е по-интересно защо не се е разкрила 10 години. Толкова време не е инерция.

Ми някъде на средата на това време имаше закачка да пием по нещо...ама аз като не ходя по мъже и на ти сега тия пропуснати ползи.

Общи условия

Активация на акаунт