Отговори
# 30
  • Мнения: 9 871
Ей, слезте от метлите си бе, спамър(к)и. Сменихме месеца, какво сте я награчили Босилка.
Не ми се говори за будители, още мисля за репортажа по тв-то, който започна с, цитирам : сблъсъкът между науката и образованието.

# 31
  • Мнения: 19 883
Желаят ме, Елиф. Joy
---
Понеже никой не разбира шегите никога, извън това, живеем във време на бездушие. Събуждането на нечия душа е много по-сложно от това някой да ти предаде някакви умения. Това е знание, но не е будителство. Будителството е смисъл. Някй да ти зададе посока за смисъл.

# 32
  • София
  • Мнения: 35 104
Тате и баба бяха тия хора.

Човеци, моля ви, теглете по една добра мисъл за едно непознато момиче….. сломена съм, човешки рухнала и с пяна на устата от безсилие…

# 33
  • Мнения: 17 407
Бази, не ми се обиждай, говориш като самонадеян хоумофисен планктон. Личи си кога и къде си спряла. Точно през душата се случва. За тези, които не ни е срам да признаем, че в някои моменти, някой ни води.

# 34
  • Мнения: 19 883
Не се. Simple Smile
Както кажеш, Дренче. Не очаквам непознати хора да разбират каквото и да било.

# 35
  • BG
  • Мнения: 2 173
Желаят ме, Елиф. Joy
---
Понеже никой не разбира шегите никога, извън това, живеем във време на бездушие. Събуждането на нечия душа е много по-сложно от това някой да ти предаде някакви умения. Това е знание, но не е будителство. Будителството е смисъл. Някй да ти зададе посока за смисъл.
Бази, не знам какво пиеш, но... Наздраве!
Joy

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Е, да се запиша и аз в новата тема най-после. Нашата домоуправителка не може да се вдигне от леглото, предполагам я е налазил ковид, така че след малко поемам на мисия да събирам парите на входа Simple Smile

# 37
  • Мнения: 19 883
Бази, не знам какво пиеш, но... Наздраве!
Joy
Снощи дюлева сръбска ракия.
Днес зелен чай с ягода и рози.
Наздраве.
Добър вечер.

# 38
  • Мнения: 9 871
Добра да е. Аз пих бяло вино наобед, една от екстрите на хоумофиса Wink и сега ще пропусна.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 104
Много много стиснати палци и добри вибрации, моля ви, моля ви Hug

# 40
  • Мнения: 19 883
Нямам как да пращам добри вибрации, ако не знам за какво са. Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 35 104
За човешки живот.

# 42
  • Мнения: 19 883
Sad Пращам и дано всичко е наред.

# 43
  • Мнения: 15 317
За родилката.
Гордж, намерихте ли кръводарители.
Пусни призив във фейса. Хората се отзовават. Има много съпричастни хора.
Или... срещу заплащане. Цяла мафия са, но.. като нямаш избор, добре, че я има. Оф.
Ние с Джастев не можем да даряваме, с високо кръвно сме, пием хапове. Отказват. И сме от Варна. Сега минаваме и през Ковид, та съвсем.
Стискам силно палци, дано всичко се нареди. Flowers Four Leaf Clover

# 44
  • София
  • Мнения: 35 104
Намериха се повече от достатъчно, хората са толкова единни в доброто!

Тече ужасно тежка операция, сюрреализъм ми е. За чудо се молим…..

Общи условия

Активация на акаунт