Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 187
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 12 206
За Глававница бях чувала, но Гъзглавница ми е за сефте. 😜

А добра вечер! Ще сложа едно тесто да се меси за пица, че голямата е обещала да се завърти тази вечер из къщи, да не е само на едно постно зеле. Голям студ и тук, днес поне мъгла нямаше кой знае каква, че като чета, по северозапада и по Софето, с нож да я режеш. Хайде, ще ви наглеждам, не смея да пожелая Наспортуване, щото днес нали имали желание да ни ограничават.

# 1 306
  • Мнения: 2 170
Гери, за пет пари не съм свършила работа днес. И съм обявила бойкот на фустаните, до аптеката отидох с домашните дънки - пълна деградация Stuck Out Tongue Winking Eye
Сутринта дойде бояджията и пита мама - гласувахте ли? А тя с цялата си сериозна ирония - Дааа, тъкмо бяха отворили урните Joy Час по- късно изпълзявам аз, с цялата си пижамена прелест и той с доза съмнение - Ти си по пижами, значи не си гласувала!? Аз невъзмутимо - гласувах по пижами, не ме върнаха. Оставих го да решава кръстословица - гласувала ли съм или не Satisfied

# 1 307
  • Мнения: 1 644

Изпуснах ви, гласувах, Витоша, мм ме изкъпа и готвя.
Отслабнала съм 😔

Ми не е честно! И аз гласувах, ама не отслабнах Disappointed Relieved
Никога не ми е било цел, ама май ще помисля дали да не си помечтая за балотаж Joy

Кло, “гъзглавница“ я наричаше дъщеря ми като малка. Ама то тя така се въртеше нощем, че обикновено Д-то ѝ беше върху възглавницата, а главата ѝ в краката ми...

# 1 308
  • Мнения: 2 170


Ми не е честно! И аз гласувах, ама не отслабнах Disappointed Relieved
Никога не ми е било цел, ама май ще помисля дали да не си помечтая за балотаж Joy

АХАХАХАХ, вия кат' умствено изостанал морж.
Обичам тА, Гери Heart ОпраЙ ми клетия ден. Joy

# 1 309
  • София
  • Мнения: 18 730
Не мечтай, ще да има.

# 1 310
  • Мнения: 12 066
Мид, ти пък от къде свали кила?

Юнче, споделям
Скрит текст:
сварих три глави цвекло и ги рендосах на едрото ренде. В зехтин запържих голяма глава кромид и 7-8 едри печурки, нарязани на филийк. Пържих ги до златисто и добавих цвеклото, колкото да се смесят вкусовете. Посолих и сложих малко черен пипер.  Забърках заквасена сметана с копър и чесън и намазах отгоре Ще си върви и с някакво крема сирене или майонеза.

# 1 311
  • София
  • Мнения: 18 730
Това много якп за хапване Сиросче.Ще го пробвам.

# 1 312
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Благодаря, Сиросче! Ще пробвам, имам всичката продукция, както казваше една баба навремето. Върнаха се моите, все така се дърлят, както и излязоха. Главата ми гърми, имам малко температура. Едва ги издържам.
Мид, ти от де сваляш? Завидях за Витоша, така ми липсва ходенето уикенда някъде.
Някой може ли да преразкаже знае ли се защо е била изядена клетата  хартийка в 9ФЕГ?

# 1 313
  • Мнения: 6 479
Алл, Сиросчето, това и аз утре ще си го направя. Само че с Крема сирене 👍 Супер звучи.
Ние се прибрахме 😞 Така не ми се тръгваше. ГласувАх.
Много ме мързи 👀

# 1 314
  • Мнения: 10 910
Сирос, тази салата звучи много вкусно.
Добре, че 13 каза за крема сиренето, имаммм, ще я правя Simple Smile
Но без гъби, боли ме коремът от тях вече Cry

# 1 315
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Жакооо, нагази ти и с двата крака у рЯката Stuck Out Tongue Winking Eye  приготви се за огризани мебели Wink

И аз гласувах, ма не...не отслабнАх Simple Smile а ми се иска, че мноу ядене тия дни...ужас!

Мид, само незнам от де сваляш ти? Май от Витоша нещо ... м?

Толкова съм уморена, че едва мърдам Confused  Така не съм била отдавна...и мен бъбреците ми се обаждат, ма мисля да не вдигам. Треснах един аспирин и поредната пералня...
Искам на Спа, на масаж и релакс Swimmer

# 1 316
  • Мнения: 18 572
Жаки,
Скрит текст:
ма той е минал бебешкия период и щом няма навик да пишка вътре, ще си спестиш бая бърсане на пиш и ако. Значи задача номер едно е да не допускаш да върши нищо вътре. Което се постига с извеждане на толкова часа, през колкото е възрастта в месеци, като след сън, игра и хранене, извеждаш веднага. През нощта да спи на заградено (кучетата са чисти животни, не вършат нужди около мястото за спане). Виж crate training (сорЕ, не знам как е на руски). Нашият спа в старта кошара на децата, докато му гласуваме доверие, че няма да върши нищо вкъщи. Навън при всяко попадение изразявайте голяма радост плюс наградки, вкъщи ако се случи - не му се карай, мърморясвай си под нос само. Купи си ензимен препарат за почистване от кучешки магазин. Разгражда такива миризми, а ще се случи я инцидентно пиш, я да повърне. Може да ви похапва, докато смени зъбите. Бутате му играчки, или със силен звук чшшш и бутване на кучето отстрани, за да знае, че това не е приемливо поведение; спирате играта ако ви хапе, показвате със силно “оххх”, че не ви е приятно, минавате с лакомства в режим тренировки - да го учите първите команди - всичко това го практикувахме с нашия, докато израсте периода на сухоземна акула. Също в началото му показвате кой е алфата вкъщи - да влиза последен, да яде след вас, да играете, когато вие кажете (вдигате играчката, когато играта според вас свърши), да не се качва по легла и дивани (последното много хора го допускат, по лично усмотрение е, при нас не върви). Ако се сетиш нещо конкретно, питай.

# 1 317
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Еха Жаки, ще си имаш кученце. Ако знаеш колко много, ама много ти завиждам. Обожавам ги пустите му животни. Имала съм 2, и двете бяха малтезер - момичета. За първото такова убеждаване на ММ му дръпнах, че можех да спечеля президентските избори ако се бях кандидатирала, защото тогава той беше на мнение - куче вън на двора. После да ги видиш. Викаше и тя е моя човек и спяха заедно, тя го обожаваше, а и той нея.

Кой питаше за кашлицата ми - не питай, не мога да се разделя с нея, явно ми е много мила Joy

Май ще вървя да си направя нещо да ям и да се къпя, нали днес е неделя, да не изпусна къпането тази седмица Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 318
  • Мнения: 12 206
Скрит текст:
Благодаря, Сиросче! Ще пробвам, имам всичката продукция, както казваше една баба навремето. Върнаха се моите, все така се дърлят, както и излязоха. Главата ми гърми, имам малко температура. Едва ги издържам.
Мид, ти от де сваляш? Завидях за Витоша, така ми липсва ходенето уикенда някъде.
Някой може ли да преразкаже знае ли се защо е била изядена клетата  хартийка в 9ФЕГ?
Жената не е искала да пусне разписката в урната. Грабнала си е ЛК и е хукнала. От третия на първия етаж са я догонили, тогава я е изяла. Разказано от председателката на секцията по БНТ1. Иначе бабата е 70 годишна.

# 1 319
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Благодаря, Кло! Явно е имала нужда жената да се себеизрази.
Попи, много хубаво си го обяснила. Всичко практикуваме, единствено разреших качване на дивана. По леглата обаче - не. Нашият в момента гризе всичко, до което се докопа. Мебелите не ги отразява изобщо обаче. Разбира кога боли, ако захапе някой от нас и спира в повечето случаи. Чака си наградите като свърши работа където трябва или изпълни команда. Одеве ми се жалваше, че беше строен в банята за тоалет Joy Само дето не проговори с човешки глас.

Общи условия

Активация на акаунт