Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 288
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 12 169
Бе Юнче, гладна е била жената 😂

С тия кучовци си спомних нашата. Загубихме я преди 14 години и още ни е мъчно. Прекрасна беше. Умна, кротка, мноооого любвеобвилна. Спеше на чаршаф, завита и хъркаше като мъж. Разбираше кога си тъжен, кога весел. Много крадеше храна, даже салата от кисело зеле с червен пипер или праскови. Ех, липсва ми.

# 1 321
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Жаклино, знаех, че ще клекнеш, знаех си!
На първата година от престоя ни тук един приятел ни се обади и каза, че има нещо да ни покаже, но пък, ако може, да отидем с децата. Влизаме, той сочи един ъгъл и там едно черно, уплашено и треперещо нещо, което гледаше жално, но веднага щом влязохме и четиримата, се приближи към голямата ми дъщеря. Оказа се, че приятелят ни я е осиновил от приют току- що. С мисълта за моите деца. Не исках куче, никак, знам каква е болката от загубата му, която така или иначе ще трябва да преживявам отново... Но я взехме. Както казва Яна, като сиамски близнаци са с щерката, ако я няма, не яде, спи в леглото й и пр. И е най- най- най- милото същество на света!

# 1 322
  • Мнения: 1 968
ох пъш мрън два дена прибираме дърва на село... ММ ги поръчал още лятото, ма сега дойдоха. И о, ужас - поръчал ги на трупи!!! Та първо си ги ряза с нещо като трион на бензин, после ги цепи с брадва, а моя милост пренасяше с две кофички и редеше на редове. И тук голямата драма - ма то се не реди едно към гьотере, ма тънкости си има, ма редът трябва да знаеш как да го завършваш, щото ако не знаеш, ши падне, както на мене ми падна вторият ред - изграден почти до таваня на навеса... аз проклинам, той се хили и вика - казах ли ти, казах ли ти... Всичко ме боли, дори и това, дето го нямам, и то ме боли... малката пренася дърва един час и вика на баща си - колко пари изкарах дотук??? пазарна икономика в тдействие... Накрая за капак врътнах ена баничка със сиренце, щото в петък обещах на един колега и скоро ше потъвам в мъртвешки сън, спомогнат от три чаши розенце...

# 1 323
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Мързелче, крайно време е да сменяш ника. То при теб празно няма - ако не са тиквички, дърва ще са. Wink

# 1 324
  • Мнения: 12 169
Мързел, можеше само с баницата да минеш, ако беше се обадила. Мога да редя дървЕ и то без да падат.

# 1 325
  • Мнения: 12 241
Пчеличка работлива, а не Мързелота. Бързо да сменяш екранното име, обществото сме единодушни. Някой против?

# 1 326
  • Мнения: 1 498
Гутен ви сабахлен у понеделник, Куклани!
Мързелче, правилно думат тука дружките у темата - сменяй си името, Работливке! На време оно, станах спец по нареждане на дърва, никога не са се сривали! 😀
Днес ша обикалям лкк, снимки, кървища и т. н.
Животинки обичам - най вече котки, и куче коли гледах, но когато се разведохме с бившия, нямаше как да го взема и то умря от мъка по мен! Много ми беше мъчно.... ужасно е да загубиш домашен любимец, и котката едвам прежалих преди 3 години!!
Успешна нова седмица, момичета! Обичкам ви!! 🌷🌷🌷♥️♥️♥️

# 1 327
  • Мнения: 12 241
Успех, Весе! Свърши ли вече карантината?

Добро утро и от мен!

# 1 328
  • Мнения: 1 498
Комшу, по принцип не съм в карантина, болна съм от ови, неуточнена! Но все още бухам яко, потя се непрекъснато, чувствам се на моменти, като дъвкана и изплюта😀. Ама ще се оправя! Само обонянието да се върне, че.... 😀

# 1 329
  • Мнения: 2 170
Сиросче, ти можеш всичко! От едно просто цвекло си сътворила шедьовър, да се нахраниш с очите! Гледах салатата и си викам - Карамело, чеп за зеле не става от теб, мога да изпържа яйца, да омажа всичко, да се изгоря надлежно и да ги 'фърля в чинията, проклинайки света и в частност личната си некадърност.
Весе, дано  изследванията са добри!
Цяла нощ бухам като магаре, чак майка ми се събуди, за да ми чете конско, че кашлям от цигарите. Не съм впечатлена де, на мен мазол да ми излезе според тях причината е в цигарите...
Фил, как е хавата при вас?

# 1 330
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Ооох, мъжо ся ми звъни, че си намерил кърлеж Dizzy Face  Казал му да тръгва до най-близката болница, имат спешен къбинет, че личната е следобяд...айшемусеневидиирибата! Дано на детето да няма, чеее...

# 1 331
  • Мнения: 12 169
Ау Мисте, ужас. Много ме е страх от кърлежи.

Карамел, какъв шедьовър, молА ти се.

Весе, да се похвалиш с добри резултати.

# 1 332
  • Мнения: 12 241
Преди две лета, голямата, само от висене в градинката в центъра на селото, на три пъти се прибираше със забит кърлеж в корема. Какъв беше тоз късмет, и трите пъти бяха едни и същи дежурните в спешното. На третия попитаха само, пак ли вие? Ами, какво да кажа, пак и пак за същото. Поне нямаше усложнения и зарази. Късмет.

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 10:58 от 💙 Clo 💙

# 1 333
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 126
Ооох, мъжо ся ми звъни, че си намерил кърлеж Dizzy Face  Казал му да тръгва до най-близката болница, имат спешен къбинет, че личната е следобяд...айшемусеневидиирибата! Дано на детето да няма, чеее...
Гадост голяма Sad  Останките от кърлежа ще трябва и в лаборатория ( или ХЕИ ) да се носят за изследване... Дано всичко да е наред!

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 11:21 от Sunshine-rainbow-lollipop

# 1 334
  • Мнения: 5 782
Ужас, ужасно ме е страх от кърлежи!
Мисти,дано му няма нищо на ТМ и се окаже безобиден кърлеж!
Мързел, сериозно се замисли над експлоатацията върху теб! И си смени ника 😂🤣!
Кестените май ще ходят на боклука!
Направих рано сутринта пица, която спокойно може да се използва за направата на подметки за обувки и хлебче,като тухла четворка! Ползотворна сутрин беше!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт