Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 178
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Мнения: 12 066
Мерси, Ваичка!
Мале, то вагабонди, джуджета, снежни ангели, принцове, барабанисто готвачи 😍

# 2 551
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Ули, евро и половина, ако те устройва, да пращам. Маслото е хубаво, мирише и има вкус на истинско( купувам от Лидл и друга местна верига).

# 2 552
  • Пловдив
  • Мнения: 399
О, че хубави деца и кучовци Heart Eyes

7 лв немско масло, хора, 7 (!) лева.

Кой ще ми купи 5 кг масло по 14  лв, да си сложи надценка, пак го вземам Simple Smile
Казваш и пращам, но как ще стигне.....

# 2 553
  • Мнения: 6 312
Фил,леко да минава до края.
Милена, просто няма кой да зареди,не че е обрано наистина.Специално в този,от който взимам прахове и перилни,ако нещо го няма изложено,ми го носят от склада отзад.В различни дни получават различна стока.Аз събота и неделя там не стъпвам, защото има много хора,и стелажите са разграбени,а обичам да зяпам и купувам ненужни ми неща.Елате по-добре някой ден след работа или в обедната почивка.Доста често към 16:00 дори няма и хора.А другият,за който говорим с Бърд,през седмицата обикновено почти няма други клиенти.И в двата стока вадят от складовете ежедневно,и пак казвам,зависи кога от кое очакват доставки.
Милена,градска ли си,полуградска 🤪😂

# 2 554
  • Мнения: 5 751
Темичката ни е пълна с малки сладки разбойници и разбойнички тази вечер 🙃🥰!
Мен каръщина ме е подгонила! В работата застой и коледната добавка в под въпрос,а аз харча ли харча, сякаш съм я взела вече. Да харчех за детето щеше да в ок ,а аз за глупости си давам парите. ММ  не е взел половината неща от списъка за пазаруване и трябваше пак аз да излизам,заваля дъжд и ни намокри с Беболина 🥶. Детето обядва.... 🍌 банан. Готвим сега с дребната супа топчета и наливам втора чаша вино🍷,една не ми стигна,да видим ще успея ли да я изкъпя после или и това ще проваля!

# 2 555
  • France
  • Мнения: 12 920
Перчема на дечкото на Лайла е Heart Eyes Моите все плешиви се раждат.

При толкова аристокрация в тази група реших да не оставам по-назад. Засега съм само по мъж, но само защото тестът ми още не е излязъл.

# 2 556
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Ренко, пловдивчанка съм. Аз до Халал месо съм ходила веднъж-дваж, другият по го харесвам.  Обикновено ходя преди обяд и си пазарувам спокойно.

# 2 557
  • Мнения: 14 811
Сис,я си отпусни душата,и да легне една вечер некъпана,чудо голямо. 🤗
Филчее,айде това да минава и да е края на боледуванията при вас вече! Казах.! 🤗
Ма много сладки мъжленца видях. 🥰 На Фил снимката я изпуснах,но другитеее с кеф да им намачкал бузаците. ❤😍
Миленке,освен да натовариш един багажник и да ни доставиш по ред на номерата разни неща от вашите магазини. 👀😂 Ние ще те възнаграждаваме с някакви армагани.

# 2 558
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 052
Перчема на дечкото на Лайла е Heart Eyes Моите все плешиви се раждат.

При толкова аристокрация в тази група реших да не оставам по-назад. Засега съм само по мъж, но само защото тестът ми още не е излязъл.
Моето се роди с перчем, в родилното всяка сутрин му правеха прическа.

# 2 559
  • France
  • Мнения: 12 920
Ехааа. Монстито (пък и аз) се роди напълно гологлав и стоя така до почти година и половина. Славчо има вече някакъв рус пух.

Да минава... като се замисля колко се притеснявах за нашите в България, а то...

# 2 560
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Ени, само давате адреси и ще врътна една обиколка на страната.

# 2 561
  • Мнения: 1 454
Аз очаквах много повече перчем,имайки предвид с какви гъсти и много къдрави коси сме с татко му. Grinning

Ще мине,Фил,няма де да иде.
Сис,налей и трета чаша,ако трябва.Само преди това изкъпи Беболина. Grinning

# 2 562
  • София
  • Мнения: 9 603
Лайла, много готино джуджето! 😍

Шефчето на Рен и то тъй! 😍

Фил, твоята снимка я пропуснах. Мрън!

Крот, и аз се овъртолих в снега, ама не съм хубава на снимки. Не исках да загрозявам детето.
Драма имам със снега. Нямам непромокаемо долнище. Когато пускат в Лидл все ме хващат безпарична. А съм обещала на детето да си купя, за да играем по-дълго в снега. Накрая тя ще порасне и аз ще съм изпуснала моменти щастие.

Съни, усмихна ме с това за родилното! 🤭

# 2 563
  • Мнения: 5 751
Беболина се роди с тъмна четина при положение, че ние с ММ сме светли и руси 😜. Добре че ММ не ме остави тогава и дори не се усъмни за дъщеря си😂🤣. Сега вече прилича на баща си толкова много,че няма нужда от ДНК тест!
Лайла,няма да рискувам ! Ще послушам Ени и Беболина ще си легне некъпана днес,завъртя ми се главата след втората чаша,но определено се чувствам по-спокойна и стягането в гърлото изчезна!

# 2 564
  • Мнения: 14 811
Ей Сисунче,ще си капна и аз едно винце! 🥰😆
Миленка,🤗 ако се задържи по-хубаво времето може да агитирам ММ за разходка и да си напазарим,а и среща с някоя майничка. 😊
Панде,виж по втората употреба за такъв панталон,за ски май се водят.

Общи условия

Активация на акаунт