КАРТИ ТАРО - ТЕМА 27

  • 35 435
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 615
**mariya** книгата се казва Choice centered tarot на Gail Fairfield
Now that you have got your priorities established you are ready to intergrate all your activities into flexible pattern of forward motion.You are not simply establishing a sense of center after confusion as you were at 6 level.You are not merely creating a repetative, cyclical pattern.You are taking your own priorities and values into account, after much experience and reaching a place of clear integration and ongoing direction.There is a sense of flow among the parts of yourself or between you and the world.You feel you are in the process of living being, and moving.At level the 9 level you combine the expansion and imagination of the 7 with the contraction and order of the 8. The result is integrated forward motion.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Здравейте, благодаря на всички, които се включиха, това е и идеята на темата - да има дискусия. Да, лекарката е жена с добри позиции. Лечението беше традиционно, касае се за болната тема в момента covid с двумесечен болничен престой. Второто голямо влошаване настъпи след задаването на въпроса като жената беше между живота и смъртта и не даваха шансове, честно казано /както a nik писа висши сили се намесиха сякаш... /. В същото време казаха, че тя самата някак се е мобилизирала, защото в нейното състояние по принцип хората не оцелявали, организма и се е справи, това беше под въпрос. Лечението е успешно, в смисъл - изписана е, жива е, оцеляла е, оздравява от конкретният вирус, но точно, че това е непълно. Множество поражения, предстои дълга борба оттук нататък.

# 47
  • Мнения: 768
Здравейте, благодаря на всички, които се включиха, това е и идеята на темата - да има дискусия. Да, лекарката е жена с добри позиции. Лечението беше традиционно, касае се за болната тема в момента covid с двумесечен болничен престой. Второто голямо влошаване настъпи след задаването на въпроса като жената беше между живота и смъртта и не даваха шансове, честно казано /както a nik писа висши сили се намесиха сякаш... /. В същото време казаха, че тя самата някак се е мобилизирала, защото в нейното състояние по принцип хората не оцелявали, организма и се е справи, това беше под въпрос. Лечението е успешно, в смисъл - изписана е, жива е, оцеляла е, оздравява от конкретният вирус, но точно, че това е непълно. Множество поражения, предстои дълга борба оттук нататък.

Беше ми много интересно. Дано жената се възстанови!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Благодаря много! Hug

# 49
  • Мнения: 408
Здравейте момичета. Не съм се включвала от много време,но ми стана много интересна последната комбинация на ivka_smile. Според мен жената ще се възстанови,даже и да не е напълно,нейният дух е бил много силен през цялото време и ще остане така. Кралица мечове освен,че може да показва жена,показва и бърза и адекватна реакция от страна на повече хора,които с общи усилия помагат навреме. Имам записана за здраве кралица мечове като верижна реакция. Не съм много компетентна в карти за здраве,но за мен картите са добре и не показват нещо притеснително. Дано е така и жената се оправи бързо.

# 50
  • Мнения: 157
На въпрос какво ме очаква в професионален план в следващите три месеца изтеглих 6 чаши, 10 меча и Магът.
Тълкувам като напускане на старата работа. Всъщност активно търся нова, дали картите не показват точно това, че искам да сменя сегашната. И защо такава тежка карта като 10 меча. А Магът на трета може ли да се тълкува като сега е моментът за действие.

# 51
  • Мнения: X
Много моля някой от темичката да ми изтегли едни карти ако има възможност. Преди 2 седмици отношенията ми с мъжа ми станаха критично лоши. Въртят ми се едни неясни мисли и съм много тъжна и огорчена заради едни клевети към него.
Въпросът ми е: Как ще се развивият отношенията ни с мъжа ми?
Много ще съм благодарна...

# 52
  • Мнения: 99
9М+Асо П+Маг - мъж ще се обади  ли жена до две седмици?
Смятам,че не.Доколкото разбирам картите,Асо П е много хубава и мощна карта,що се отнася до пари,работа,образование.Що се отнася до взаимоотношения,я приемам като бариера(особено на средна позиция),искаш много нещо,но няма да стане и е за твое добро,стопиране на нещата.Правилно ли тълкувам картата по принцип?Многобройни описания намерих за нея,все различни.Като я видях на втора позиция,изобщо отсвирих значението на Мага 😃
mechopooh1 10М е точно напускане на стара работа,която е дотегнала(по ваше или не по ваше желание).Докато четях старите теми,имаше точно комбинации с 10М на втора и трета позиция,които са показали напускане на старата и започване на новото,желано място.Дали не е обаче само проекция на вашите желания,не знам.Още ми е трудно да определям.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Много моля някой от темичката да ми изтегли едни карти ако има възможност. Преди 2 седмици отношенията ми с мъжа ми станаха критично лоши. Въртят ми се едни неясни мисли и съм много тъжна и огорчена заради едни клевети към него.
Въпросът ми е: Как ще се развивият отношенията ни с мъжа ми?
Много ще съм благодарна...
Изтеглих Ви :7 пентакли, 5 пентакли, асо чаши . Дано момичетата помогнат с тълкуване. От една страна картите показват депресивното ви състояние от друга асото е "хубава" карта. Но аз не съм така веща и да не ви подвежда.
Използвам и поста си да изразя отново благодарност на всички, което пожелаха здраве на моята близка. Да ви се връща!

Последна редакция: чт, 18 ное 2021, 22:36 от ivka_smile

# 54
  • Мнения: 3 630
Може ли един разклат,
моля ви!❤️
Ще остана ли на тази работа на която съм сега, предстои ми препотвисване!?

# 55
  • Мнения: X
Много моля някой от темичката да ми изтегли едни карти ако има възможност. Преди 2 седмици отношенията ми с мъжа ми станаха критично лоши. Въртят ми се едни неясни мисли и съм много тъжна и огорчена заради едни клевети към него.
Въпросът ми е: Как ще се развивият отношенията ни с мъжа ми?
Много ще съм благодарна...
Изтеглих Ви :7 пентакли, 5 пентакли, асо чаши . Дано момичетата помогнат с тълкуване. От една страна картите показват депресивното ви състояние от друга асото е "хубава" карта. Но аз не съм така веща и да не ви подвежда.
Използвам и поста си да изразя отново благодарност на всички, което пожелаха здраве на моята близка. Да ви се връща!
Много благодаря!

# 56
  • Мнения: 2 631
Момичета, включвам се с въпрос. Понеже преди няколко поста коментирахте за здраве. Моята история е следната, бях бременна с дете което е много желано е чакано. Имам 1 операция за ендометриоза, съответно и лечение. Днес бях на преглед доктора каза, че не са намерили причина. Тялото ми само го изхвърля.
Днес изтеглих карти на въпрос, каква беше причината за да не успея да го задържа.
Паднаха се 4 жезли, Рицар меч, Крал жезли, пояснителни-Магът, 8 пентакли
Дъното е Страшният съд

Знам, че рядко тълкувате въпроси относно здраве, но ще съм благодарна ако някой се включи, ще му върна жеста ако има нужда да зададе въпрос и аз да му изтегля.

Знам, че звучи налудничево, но възможно ли е Магът да крещи, че имам направена магия?

# 57
  • Мнения: 4 770
Много моля някой от темичката да ми изтегли едни карти ако има възможност. Преди 2 седмици отношенията ми с мъжа ми станаха критично лоши. Въртят ми се едни неясни мисли и съм много тъжна и огорчена заради едни клевети към него.
Въпросът ми е: Как ще се развивият отношенията ни с мъжа ми?
Много ще съм благодарна...
Изтеглих Ви :7 пентакли, 5 пентакли, асо чаши . Дано момичетата помогнат с тълкуване. От една страна картите показват депресивното ви състояние от друга асото е "хубава" карта. Но аз не съм така веща и да не ви подвежда.
Използвам и поста си да изразя отново благодарност на всички, което пожелаха здраве на моята близка. Да ви се връща!
Много благодаря!

По тези карти, като че ли става въпрос за някаква зависимост и изобщо за злоупотреба с пари. Може и да не съм права, но тъй като завършва с Асо чаши, е доста лоша прогноза по отношение на пари, като едно нищо е, т.е няма да има никакво положително действие от страна на мъжът Ви. Между другото, има повторение на проблема, и преди се е случвало, но явно не е било толкова силно.

Cruella56 Магът няма нищо общо нито с магии нито с висши сили нито с лоши мисли! Нямаш карти за лошо нечие влияние и изобщо не си мисли подобни щуротии! Заради Рицар меча мисля, че е била проблемна самата бременност, но ти самата нямаш вина за това. Не се обвинявай, това ти казва Сташния съд.

# 58
  • Мнения: 2 631
a.nik Много, много благодаря ❤️

# 59
  • Мнения: 41
Здравейте, бих искала да помоля за отговор на въпроса какво е отношението на С.К. към М.К. (две момичета) и има ли възможност за среща? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт