Искам да върна времето назад

  • 3 365
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте, идвам тук да изкажа болката си, да прочета други мнения и да погледна през друга гледна точка, да намеря спасение. И на мен се случи баналната развръзка на една връзка - изневяра. С мъжа ми сме заедно от 9 години, като от 2 години сме женени. През годините сме имали пламенна връзка - караници, сдобрявания, но никога не сме дръзвали да си изневерим. Да бъда честна, усещах, че проявява интерес към други жени, дори  безочливо пред мен се захласваше по някоя. Но нищо сериозно. Имаме две деца. Първото детенце е чрез стимулация , няколко години ходих по доктори, доста сълзи докато видя заветната черта. Дечицата са породени. Второто е дар божи - разбрах за него в 5 месец.Докато бях бременна в 8 месец, разбрах,че мъжът ми има любовна връзка с друга жена - той постоянно излизаше на тенис вечер за по 4 часа, и аз му вярвах безусловно. Докато не прочетох съобщение с думите - "обичам те ! Еди коя си ! Ти си всичко за мен! "И съобщение, което беше писал по време на кръщенето на нашето дете - "много съжалявам,че днес не успяхме да се видим". Като му показах,че знам, той ме бутна през корема, грабна телефона да се разправя с любовницата си ( аз й бях писала смс,че неговия любим е женен и чака второ дете). След това навързах лъжите му за намерени женски очила в колата, кърпички с фон дьо тен и презервативите в портфейла.Оправихме се. Уж. Крокодилски сълзи ронеше, за да сме заедно. Спря се, за малко. Виждах го как се крие, за да пише на телефона. Постоянно се обвинявах,че го дебна. Че задълбочавам. Да преглътна.  Вкъщи се държеше нормално- отвеяно- незаинтересовано. Септември месец разбрах,че пише в сайтове за запознанства и е доста активен там. Виждал се е с жени от там. Закле се,че е престанал.  Не мога да го проследя, и да докажа на себе си това,защото си скри активността. Колкото и да се опитвам да му простя, явно съм станала по - мнителна, заядлива. Изнервя ме всяка негова тенис среща вечер,която става и повод за джафкане. Старая се и в леглото- каквото пожелае , както пожелае. Но напоследък всяко нещо в мен го дразни, постоянно ме обижда,че не ставам за нищо.Всеки ден ме заплашва,че иска да се разделим. Питах го на съвсем човешки език защо влиза в сайтовете, какво му липсва. Той отговори,че търси сродната си душа, и аз не съм такава. Мечтаел за любов и хармония. Докато настроението не му се оправи. Тогава пак сме заедно в едно напрегнато ежедневие.Това не беше човека, за когото се омъжих. Неотдавна. Започнах да се мразя, аз ,закотвена вкъщи да гледам децата, започнах и с тях да се държа лошо. Да се обвинявам защо му родих деца. Срам ме е за тези мисли Започнах да си мисля как не искам да съществувам. Не за такъв живот мечтаех и се борих. Моля се всеки ден да върна времето назад. Да нямам деца от него.Мисля често за самоубийство.

# 1
  • Мнения: 21 497
Моля ти се! Как ще се самоубиваш заради този идиот. Изгони го и си гледай децата. Работиш ли, близки имаш ли.

# 2
  • Мнения: 3 350
Не го правете ! Останете жива и здрава и се грижете за децата си.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 626
Вашата работа заедно е умряла отдавна. Съмнявам се, че изобщо някога този ти е бил верен. Имаш две прекрасни деца. Гледай ги, обичай ги, те са ти съкровищата. Тоя идиот нека си хойка. Ако си зависима жилищно или финансово от него, стисни зъби, докато дечицата поотраснат и тогава търси варианти. Ако не си зависима, покажи му вратата и да ходи да си чеше незадоволеното его с мацки от сайтовете. И в двата случая приеми, че ти мъж вече отдавна нямаш. Ще ходи той да чука наляво надясно, а аз ще се старая в леглото да го задоволявам, как не... И разкарай тия мисли за самоубийство. Имаш за какво да живееш.

# 4
  • София
  • Мнения: 152
Божидара, съчувствам ти. Предполагам как се чувстваш. Но не предприемай такива крайни действия, за които си написала (самоубийство). Имаш дечица, помисли за тях. Погледнах профила ти - ти си само на 31 години, животът е пред теб. Имаш време да си намериш мъж, който ще обича и теб, и децата ти, а този твоя сериен кръшкач го "пусни да пасе", да видим коя жена ще го търпи. Едва ли ще се намери такава.

# 5
  • Мнения: 10 993
Децата ви имат нужда от вас. Никой мъж не заслужава да се самоубиеш заради него. Мъже много.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 138
Живееш в отровна среда. Това ще те поболее и убие.
 
Разкарай дразнителя, фокусирай се върху себе си и се концентрирай върху това да бъдеш устойчива - жена и майка.
Не се срамувай от действията на друг и не се срамуувай да поискаш помощ. Още днес!

# 7
  • Мнения: 6 325
Такива безпардонни персони, които лъжат, предават, омаловажават, а после горко се извиняват и кълнат, за да започнат всичко отначало, никога не успяват да стигнат до "сродната душа". Ако това ще ти е утеха. Зарязвай го да тъне в собствените си глупости и продължавай напред. Ти поне вътре в себе си знаеш какво си струва в живота, а този тип не. Hearts

# 8
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 288
Изхвърли от главата си всякакви глупави мисли за самоубийство.
Ако трябва иди на невролог или на психолог,защото явно Мунчо те е депресирал.
Имаш две деца и те имат огромна нужда от майка.

Започни да уважаваш себе си,работи върху самочувствието си.
Грешката ти е била ,че си останала с човек,който не те цени и не те заслужава.
Изгони го,не се унижавай да му се молиш.Покажи му вратата.
Ако жилището е негово-потърси помощ и сподели всичко с родители,брат,сестра,приятели.Дано да има кой да ти помогне.

# 9
  • Мнения: 922
Потърси помощ, психолог и разкрай това псе да ходи да си чеше нагона.
Да се самоубиваш, заради него е безумие. Напротив нека това те мотивира, да те види щастлива и независима. Какво си мислиш такива като него хойкат от цвят на цвят пускай го, няма какво да му угаждаш в секса и да му шеташ. Това е празен човек, погледни трезво на ситуацията.
Живота ти е скучен, изнервен сега с две малки деца плюс мъж боклук, вързана с еднообразно ежедневие. Мечтателка като мен за нормално семейство, но в този луд , луд свят не винаги мечтите се сбъдват и не винаги се получава както си мечтаем. На този и на челна стойка да му застанеш няма да стане, как да живееш в съмнения и да се разкъсваш. Доверието между вас отдавна е умряло.
Подреди живота си и смело напред.
След време такива като него молят за прошка, нахойка ли се и сами като кучета. Никога не прощавай.

# 10
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 288
Децата не са само негови,те са и твои деца.Ти си искала да ги имаш тези деца.Не си го изкарвай на тях,повече недей да се държиш лошо с тях.Те не са виновни,а също са потърпевши от безотговорното поведение на Мунчо.За тях е вредно да живеят в такава среда и да ви слушат скандалите.
Длъжна си да го отгледаш.Как така ще мислиш за самоубийство?А за тях пшомисли ли,как ще живеят без майка?

Ти и децата  можете да бъдете прекрасно семейство и даже без него да живеете по-нормално.

# 11
  • Мнения: 34
Истината е, че наистина ме е срам от постъпката му. И на никого не съм споделила. Месеци наред се чувствам виновна за постъпката му и че по някакъв начин съм го подтикнала да го направи. Но напоследък започна да ме обижда как за нищо не ставам, ставам само да седя и да си гледам децата, била съм психо, куку и т.н. Всеки път когато нещо не му изнася, ме заплашва,че се разделяме. Това създава такава несигурност в мен и нещата се завъртат в един порочен кръг - недоверие, съмнителни погледи от моя страна, психически тормоз от негова. Поне това е моята гледна точка. Това виждам и усещам аз. Усещам се не като жена, а като втора ръка човек. Уж се стараем и двамата да продължим, но аз му нямам доверие. И това нещо него го дразни и започва отново порочния кръг.

# 12
  • Мнения: 6 157
Толкова са ми далечни подобен род жени, че цялата тая банална история ми звучи чак абсурдно. Как търпиш 9 години някой да ти гази и тъпче самочувствието? Не бил такъв ... ми не, точно такъв си е бил винаги, такъв си си го взела. Що за обожествяване е това към някакъв си мъж, сякаш е единствен на света, та дори да ти минат подобни мисли?! Наистина не го разбирам и асимилирам. Как си лягаш с някой бил с друга преди час, вчера, оня ден, преди година ...и защо? Как си мислиш, че може да се върне времето? Не може! Върви се напред. Разтоварваш боклука и се радваш на живота, на свободата си, на децата си!
Потърси психолог на всяка цена, нищо в теб не е нормално на този етап. Ако не си промениш настройките ще продължиш да копаеш по дъното, а сама очевидно не се справяш.

# 13
  • Мнения: 14 891
И като се разделите, какво точно ще стане? Светът няма да се срине, че имаш един дерт по-малко. Даже може да ти хареса.
Другия път като заплаши с раздяла, казваш хайде!

# 14
  • Мнения: 31 792
Толкова са ми далечни подобен род жени, че цялата тая банална история ми звучи чак абсурдно. Как търпиш 9 години някой да ти гази и тъпче самочувствието? Не бил такъв ... ми не, точно такъв си е бил винаги, такъв си си го взела. Що за обожествяване е това към някакъв си мъж, сякаш е единствен на света, та дори да ти минат подобни мисли?! Наистина не го разбирам и асимилирам. Как си лягаш с някой бил с друга преди час, вчера, оня ден, преди година ...и защо? Как си мислиш, че може да се върне времето? Не може! Върви се напред. Разтоварваш боклука и се радваш на живота, на свободата си, на децата си!
Потърси психолог на всяка цена, нищо в теб не е нормално на този етап. Ако не си промениш настройките ще продължиш да копаеш по дъното, а сама очевидно не се справяш.
И аз това се питам. Какви са тия жени? Държат се като изтривалки.
Било я е срам. Божеее. Него трябва да го е срам.
На всичкото отгоре обиди, унижения. А тя почнала уж по-добра креватна гимнастика. ЖДНБ. А би трябвало да спре да се докосва до този.
Авторке, работиш ли? Зависима ли си финансово? Имаш ли свой дом.
Мисли в посока независимост и раздяла. Пък ако ти харесва да те подритват и унижават, стой си и търпи. Друго не мога да ти кажа.

Общи условия

Активация на акаунт