Домакини 78/ Усмихни се, и светът ще се усмихне с теб

  • 37 574
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Фло - ГОРЧИВО. Какво друго да кажа, те момичетата са го казали. 45 години любов е нещо много красиво. Още много години да имате заедно и все така заедно да теглите каручката, да я товарите само с хубави неща и усмивките да не слизат от лицата ви.
Много обичам да те чета. Пиши по често, моля те

# 691
  • Мнения: 11 633
Фло - ти си моята изживяна мечта Kissing Heart Пожелавам ти дълъг път пред каручката, изпълнен с много любов и положителни емоции!
ГОРЧИВО!

# 692
  • Мнения: 39 499
Настръхнах, ФЛО!
Пожелавам коленете да ви държат и да се радвате и на правнуци, а в количката да наместите и медалите на внуците. Наздраве.

# 693
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 031
Честит рожден ден на Дългун-Кратун(като се замисля и аз май не му знам името).
Честита годишнина на Фло.Дай Боже повече двойки като вашата и още дълги години да празнувате(родителите на ММ тази година през октомври имаха 44 години от сватбата си,но покрай еуфорията с бебчо я пропуснахме).

# 694
  • Мнения: 3 841
Flo - Честита ви годишнина! Още много години да си тикате заедно каручката!

Купих си от чая. Толкова много видове и форми има, че леко станах разногледа. Ама аз не си падам много по черния и плодовите чайове. В кръглата кутия има филтри за чай, а чаят е насипен. Този в ляво е в едни пирамидални мрежички с изсушени билки, а този в дясно е в нормални торбички.

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 21:36 от Смърфиетка

# 695
  • Мнения: 6 031
Flo 51 честита годишнина!

# 696
  • Мнения: 4 893
марулета,честита прекрасна радост! Кате-пате да е спокойно,здраво и хапващо бебе! Вярвам,че усещането е неповторимо,но хич ни ми се чува,още.Но ми харесва да те чета,толкова топлина.Здрави да сте и да се хвалиш,как тайно купуваш бонбони на малкото Пате!

Ladybird_ ,честит празник! 17 години! Прекрасна възраст за изпълващия ги и нови емоции за теб.Здрав да е младежа!

Добър вечер!

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 21:14 от Кротал

# 697
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Кроталка, ще те бия ако те набарам, да знаеш. Какво беше това деактивиране на акаунта. Хвърли ме в размисъл на кого се разсърди, че избяга.

А добре дошла отново и да не изчезваш повече.

# 698
  • София
  • Мнения: 9 876
Лейди, здрав, щастлив и все така очарователен да е Тодор! 😍

Фло, честита годишнина! Толкова хубаво си го написала....

Кротал, добре завърнала се, нещо не се появяваш сред нас в последно време, ще се караме!

Ма ко, много се радвам за къщата! Ще сме почти съседки.

# 699
  • Мнения: 4 893
Баб,не съм се сърдила на никого.Разхвърчаха ми се едни съобщения из фейса и си мислех,че има външна намеса.Показаха ми се едни знамена от Индия и Пакистан на мястото на времето,на десктопа.Крути мерки.Оказа се фалшива тревога,но с оглед,че и ABV пощата ми дава индикации,че дори сама си бъркам паролата,реших да деактивирам за малко.
На бой недей се Фръга,че найш ко бързо бягам?! Smiley

Вале,добре заварила!

# 700
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Махай го това АБВ и недей се кри повече. И да се появиш и в другата тема, че и там внесох смут с твоето изчезване.
Веднага те наковладих.
В темата за ФБ тук можеш да видиш колко народ изрева от АБВ пощите.
И аз ще трябва да си спра всички пощи там, а те са доста.

Лейдиииииии, давай снимки на софрата, че прегладнях вече

# 701
  • Мнения: 4 893
Знам го аз АБВ,нищо не става от към защита от тях,ама навик.Но това на компа ме озадачи яката.Както и да е,мина без видими щети,каквото и да беше или не им бях интересна.
Шоколадовия бАнбон може да е отмъкнал храната и да няма вече трапеза за показване.Smiley

# 702
  • София
  • Мнения: 8 413
Мили момичета - МАРУЛЕТА, И АЗ СЪМ ТУК, МА КО, БАБА ЯКА, ЛЕЙДИ, МАРИЯТ, ЕЛИСЛАВА, СМЪРФЧЕ, ДЖЕЙМИ, ВАЛЕНЦЕ, благодаря за хубавите пожелания. Нека се сбъднат, а и вас да ви стигнат.
От днес съм с нова глава. Отрязах косата, която беше малко над кръста. Не съм се вричала да я дарявам за перука на онкоболна, като предишните два пъти. Сега исках да се подстрижа така, както на мен ми харесва. Етажирана съм. Доверих се на съвсем непозната фризьорка, но съм доволна от работата й, а и от цените.
Сдобих се с ер фрайър. За сега стои разопакован, но още не съм се запознала с него. Ами то от толкова много горчиво, време не остана. Stuck Out Tongue Winking Eye
Лека нощ и сладки сънища!

# 703
  • Мнения: 11 633
Добра вечер!
Ако има гладни - имам храна предостатъчно Laughing
Сутринта в студа решихме да се разходим и да хапнем навън - нищо изненадващо Laughing
Скрит текст:
Прибрахме се премръзнали, преяли, съответно по диваните и кино-маратон Laughing
Официалната вечеря беше съкратена - отпадна печеното телешко....
За начало - нещо, което майка не яде, но ние тримата обожаваме
Скрит текст:
азиатска салата с пилешко
Скрит текст:
суши
Скрит текст:
скариди
Скрит текст:
калмари
Скрит текст:
и царицата на вечерта - ТОРТАТА
Скрит текст:

# 704
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Вземам си от всичко, без калмарите. Имам лош спомен от тях, но мога да се жертвам да ги опитам. Лейди, всичко изглежда прекрасно, а как ми се дояде суши.
А на тортата направо и усетих вкуса. Ще се преселвам покрай теб да знаеш, без това съм фен на цалото ти семейство Kissing Heart

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт