Чатове,изневери

  • 13 728
  • 195
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 738
Сигурно може, но повечето уговорки не се правят устно, а и много от хванатите изневери са именно от чатове.
Как ще издържи влюбената гугутка да не си пише с любимия, докато и двамата са си в къщи при семействата?!

# 46
  • София
  • Мнения: 39 041
Аз в една друга тема бях казала. Чатовете са най-доброто място. В квартала, на работа - все ще се намери някое клюкарско око.

# 47
  • София
  • Мнения: 19 435
Ами аз като се бях овъртяла с един колега....в една стая сме и си пишем в общ файл на Уърд с парола.....Ееех, луди-млади години.
После открих уинчат, не знаех за тази функция. Но там вече не бяха любовни излияния
Да цитирам Слави или който там е написал текста: "Щом за нежни думи късно е, значи идва ред на мръсните"

Последна редакция: ср, 06 окт 2021, 16:44 от Cuckoo

# 48
  • Мнения: 12 924
Най-добрата изневяра е с чат: даже и компютърен вирус не можеш да хванеш от него. Препоръчвам горещо!

# 49
  • София
  • Мнения: 13 038
Абе и аз не приемам чата за изневяра, ама може и хич да не е невинен...

Ако разберете, че мъжът е поискал някоя да му прати снимка на котето, и тя го е направила, как ще го възприемете? А ако той й е върнал услугата?

# 50
  • София
  • Мнения: 19 435
Ами ще го възприема, че е въпрос само на време (или място) за реални действия

# 51
  • Мнения: 3 350
Аз ли съм задръсрена, ама.....
Кой ще ти поиска (ще дръзне) снимка на котето, без да сте били интимни ?
А коя жена пък ще вземе да прати ?

# 52
  • София
  • Мнения: 6 489
Задръстена си, то и аз съм задръстена, ама много други не са.

# 53
  • София
  • Мнения: 39 041
И аз съм от задръстените. Ако разговорът тръгне дори с намек към такива неща, млъквам, трия, блокирам.

# 54
  • Мнения: 25 872
Ако разберете, че мъжът е поискал някоя да му прати снимка на котето, и тя го е направила, как ще го възприемете? А ако той й е върнал услугата?

А ако разбереш, че е педофил?
Същото е. Питаш се „къде сбърках“ и действаш (или бездействаш) според обстоятелствата.

# 55
  • Мнения: 3 299
Аз обичам да ми пращат снимки на котки.

# 56
  • София
  • Мнения: 13 038
Живеем в ерата на виртуалните комуникации. Ако някой "само" си чати с готината колежка/съседка/позната, минимум е пробвал да си изпроси нещо по-така. Много могат да се възмущават, блокират и трият, но дали тези, които водят такива разговори с обвързани мъже, са от тях? Какво изобщо си представяте, че е съдържанието на такива разговори? Ако мъжът си чати с други жени, мога да се обазаложа, че разговорите не за счетоводни отчети и приказки за времето.

# 57
  • София
  • Мнения: 39 041
Ми да си чатят. Всеки си шета на акъла.

# 58
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 754
Проверката - висша форма на доверие. Казваш, че отиваш да готвиш нещо много сложно в кухнята, през това време той отваря телефона за чат, обаче ти се промъкваш обратно на пръсти и надничаш какво става на екрана Hands Ok Hand Чатът сам по себе си не пречи, откакто има интернет всички чатят, флиртът е неизбежен, голяма работа. Виж ако се прибере и мирише на чужд парфюм, това вече е проблем. Ако почнем взаимно да си хакваме компютрите и чатовете, това вече също ще е проблем. Размяната на картинки не чак толкова, все пак вкъщи е оригиналът, който е по-ценен Sweat Smile

# 59
  • Мнения: 3 350
На мен това с чатенето ми е малко хлапашко. Аз моят мъж изобщо не си го представям да отдели време да чати с някоя. Абсурд. Той няма време да се обърне, както се казва, заринат от работа. Той, ако прави нещо, ще е директно, дискретно и бързо и със сигурност без емоции и лигавене. Старо куче е той.

Общи условия

Активация на акаунт