За мъжете и за жените. Злото, без което не можем - Vol.2

  • 24 692
  • 1 862
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 883
Мога и без двете да живея. Ама не ща.

# 46
  • Мнения: 35 968
всички можем без всичко, 'щото инстинктът за физическо оцеляване е почти толкова силен колкото инстинкта за разможаване, но бидейки разумни същества, степенуваме някак си нещата - нерядко погрешно и его-оправдаемо

но да, искам любов и искам пари по много, ако може - и по още повече

# 47
  • София
  • Мнения: 35 107
Ще си купим любов, ко толко Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Има нещо вярно в това с купуването на любов. И приятели се купуват, всичко се купува. Затова в един момент хората с парите ги хваща параноята, че другите са с тях заради парите им и в голяма степен е така. Развиват първо високомерие, а после параноя.

# 49
  • Мнения: 35 968
все още тук-там се намира безплатна любов
и приятелство също

# 50
  • Мнения: 19 883
Тц. Любов не се купува. Иначе не е интересно. Купуват се парцалки и парфУми. Simple Smile

Никога не съм била лакома, не искам по много от нищо. Достатъчно за мен по моя си критерий.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 107
Все още една шепа народ купува и друга се продава - това е добрата новина.

# 52
  • Мнения: 7 947
даа бе, пробвайте се да купите любовта на някой, който има пари.. Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 62 595
Тази, която се продава започва да презира тази, която я купува, а тази, която купува презира тази, която продава. С две думи, класова борба и взаимна изгода. И всеки гледа да не се мине и да не настине.

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 17:32 от Andariel

# 54
  • София
  • Мнения: 35 107
даа бе, пробвайте се да купите любовта на някой, който има пари.. Joy
Съгласна съм да си продам гласът на изборите, купете ме Stuck Out Tongue Winking Eye

# 55
  • Мнения: 19 883
Тази, която се продава започва да мрази тази, която я купува, а тази, която купува мрази тази, която продава. С две думи, класова борба и взаимна изгода. И всеки гледа да не се мине и да не настине.
Гледат да не се минат само дребните душици.

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички са такива и гледат да не се минат. Идеалната сглобка - единият продава, другият купува.
Редактирах горе - думата не е мразят, а презират.

# 57
  • Мнения: 19 883
Анди, кой ти скапа неделята? Не, не гледат всички да не се минат. Има си и редовни хора все още.

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Има редовни, но са малко. Изначално който отива на сделката любов срещу пари/облаги, вече е наясно какво прави и срещу какво го прави.

Не че точно някой ми е скапал неделята, а хич не ми харесват нещата, които се случват в Европа и у нас с енергийните цени. Според мен ни прецакват като обикновени хора навсякъде заради някакви техни сделки на международно ниво.

# 59
  • Мнения: 19 883
И ти обвърза преебаването ни като европейци с преебани в лИбоФта? Недей. Дай център.

Общи условия

Активация на акаунт