пак за Светлана отББ3

  • 23 101
  • 665
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
тая си заслужава сега да се мъчи, да не сме 18 век бе, има хапчета за след секс до 3 дни. А и тая не заслужава да има бебче- така да пуши по времв на бременност- сега поне ще му спести никотина от млякото

като непушач да попитам... МОЛЯ?????

# 31
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Винаги съм се чудила на маики ,които могат да кърмят.а не искат.
Ми аз съм от тях.
Ако ти е толкова странно питай с радост ще ти отговоря , защо не исках да кърмя Crossing Arms
Ми то нема нужда да пита някой - ясно е  Mr. Green Mr. Green
Всичко опира до мисловния процес  Mr. Green Sick Mr. Green

# 32
  • Мнения: 242
тая си заслужава сега да се мъчи, да не сме 18 век бе, има хапчета за след секс до 3 дни. А и тая не заслужава да има бебче- така да пуши по времв на бременност- сега поне ще му спести никотина от млякото
Че кои сме ние да съдим кой има право да има или да няма бебче?

# 33
  • София
  • Мнения: 6 803
И аз не съм кърмила и няма да кърмя, приемам нападки.  Mr. Green  Whistling

# 34
  • Мнения: 2 531
То т`ва с мед да го намажеш, ама съм сигурна че като излезе от ББ ще затири и бебето в Попово на родителите си ! Горкото , нищо хубаво не го чака ни от тати ни от мама!

# 35
  • Мнения: 495
ааа, като сте толкова ербап, що не пуснахте темата в "Кърмаческия"  smile3534  smile3513

# 36
  • София
  • Мнения: 6 803
Що...щото ще кажат , че сме отишли нарочно да се заяждаме с тях, за това!  Mr. Green

# 37
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ей, тази Светлана сигурно е най-хълцащата жена - попиляхте я!
 Сега ще направя голямо признание Laughing:
Единственото лошо нещо за което ми е помогнал форума е кърменето-мразя го!Имах желание да кърмя първото си дете, но желанието умря благодарение на някои съфорумки.Изпитвам отвращение, а не мога да обясня защо.Това промиване на мозъци(дори преди да се разделят двата подфорума за хранене), и други подобни изпълнения ме отврати. SickЖивот и здраве, ако имам второ дете ще е на АМ!Казвам го за ужас на някои съфорумки и им предоставям възможността да започнат да ме хулят още от сега Sunglasses Grinning

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 21:51 от Биляна

# 38
  • Мнения: 495
Имах желание да кърмя първото си дете, но то умря благодарение на някои съфорумки.
Биляна......., 5 пъти прочетох това изречение, докато проумея, че, Слава Богу, желанието е умряло  Simple Smile , а не детенцето - да ти е живо и здраво  Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 6 803
Имах желание да кърмя първото си дете, но то умря благодарение на някои съфорумки.
Биляна......., 5 пъти прочетох това изречение, докато проумея, че, Слава Богу, желанието е умряло  Simple Smile
И аз така... Rolling Eyes

# 40
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имах желание да кърмя първото си дете, но то умря благодарение на някои съфорумки.
Биляна......., 5 пъти прочетох това изречение, докато проумея, че, Слава Богу, желанието е умряло  Simple Smile , а не детенцето - да ти е живо и здраво  Simple Smile
Simple Smile Laughing LaughingГолям бисер съм написала EmbarassedБлагодаря ти, коригирах грешката  bouquet

# 41
  • Мнения: 476
Е, не. Някой хора се напъват, напъват и голеееми мисли родят. Как така и от позицията на кой точно се дават оценки кой заслужава или не да бъде майка. И аз не съм кърмила, така реших. Сигурно и аз не заслужавам да имам дете.

# 42
  • Мнения: 2 863
Стига де, то е същия спор дето " ако седя в къщи и си гледам детето поне до 3г, съм ДОБРА МАЙКА, а ако го дам на ясла още на 10 м направо не го заслужавам" !!! Същата потрес са и споровете за кърменето.
И кърменето и стоенето  в къщи са въпрос на избор и на възможности. За мен беше трагедия като ми свърши кърмата и ме вбесяваха форумските" о, ако искаш тя лактацията ще се върне #2gunfire  но пък имам близка приятелка, на която наистина й се повдигаше при мисълта бебето да суче от нея...
А Светланка от малкото дето съм я видяла, има много път да мине докато разбере какво иска, дано успее все пак да си изясни:)

# 43
  • Мнения: X
Между другото, така и така Биляна подхвана....аз нямах определена нагласа да кърмя, така се случи, че всичко приключи за две седмици. Обаче сега, за второто съм на 100% сигурна, че никакво кърмене неща! От всичко изчетено из форума и масовото размахване на цици получих такова отвращение от тоя процес, чак ми се гади. Изобщо не ща и да чуя, а най-малко ме интересува дали някой кърми или не кърми, хич не ща да ме занимават с този дар Божи Naughty

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Пушех докато бях бременна, но когато родих и трябваше да избирам да кърмя и да пуша или да не кърмя, реших, че няма да кърмя.
Това е нейн избор и никай няма право да й се меси - според мен постъпва правилно, по - добре да не кърми отколкото да пуши и кърми.

Общи условия

Активация на акаунт