Покрив със сирене тип Крема

  • 111 170
  • 423
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 28
Направих сладкиша със "Закуска" но  стана сух.

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 786
благодаря, не съм виждала нито едно от показаните в нашия град, но стигна ли до Била или Кауфланд в друг град-ще се огледам за този тип сирене...и предполагам,че тогава,като направя Покрива, и на мен ще ми допадне Hug

Здравей,

аз ползвам само сирене крема от Лидл. Видях, че във вашия град имате Лидл.
Нямам снимка на сиренето, но ще се опитам да ти го опиша- опаковката е синя (има и зелена с подправки), правоъгълна кутия от 200гр, цената около 1.50.
Много е вкусно и покрива става чуден с него.
Успех и пиши дали си го намерила.

# 362
  • Мнения: 0
На мене ми се получи Wink Благодаря !

# 363
  • Мнения: 22 867
Направих сладкиша със "Закуска" но  стана сух.

miusli, малко си напоила бисквитите, затова.  Peace Четох за крем сиренето, аз пък от както правя  покривчето, все крема сирене от българското използвам, даже и марка не мога да кажа, от това, което е като малка опаковка краве масло, обикновено от Била го вземам. Харесват го всички, на колко народ съм разпечатала рецептата и все с това сирене. Ще пробвам и с някое от посочените, да видя разликата. Да, както се казва, на вкус и цвят......... Peace

# 364
  • под тепетата
  • Мнения: 9 389
Вчера зяпах в Била посоченото сирене Буко - към 2,50лв беше. Ще се повторя, но за цената си и грамажа, а и почти безсолно е добро на Хелиос в найлоново черво.
  labrex, българските в малката опаковка са на Хранинвест и Вълков. На Била клевърските, понеже вчера взех бяха по 89ст и пак са на Хранинвест.

# 365
  • Мнения: 11 747
Аз съм ползвала най- често Клевър, защото е доста безсолно. Като се компенсира и с повечко захар и става идеално. Но..., има и различни партиди, попадала съм на доста по- солено и със съвсем друг аромат, пък уж е на същия производител.

# 366
  • Мнения: 1 111
благодаря, не съм виждала нито едно от показаните в нашия град, но стигна ли до Била или Кауфланд в друг град-ще се огледам за този тип сирене...и предполагам,че тогава,като направя Покрива, и на мен ще ми допадне Hug

Здравей,

аз ползвам само сирене крема от Лидл. Видях, че във вашия град имате Лидл.
Нямам снимка на сиренето, но ще се опитам да ти го опиша- опаковката е синя (има и зелена с подправки), правоъгълна кутия от 200гр, цената около 1.50.
Много е вкусно и покрива става чуден с него.
Успех и пиши дали си го намерила.
благодаря ти, гледах подобни кутии онзи ден,преди да купя Крем-а сиренето, но си мислех,че тези сирена -в кутиите , са с чесън,подправки  и т.н. Ще потърся конкретно това,което препоръчваш. Благодаря ти отново Hug

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 786
благодаря, не съм виждала нито едно от показаните в нашия град, но стигна ли до Била или Кауфланд в друг град-ще се огледам за този тип сирене...и предполагам,че тогава,като направя Покрива, и на мен ще ми допадне Hug

Здравей,

аз ползвам само сирене крема от Лидл. Видях, че във вашия град имате Лидл.
Нямам снимка на сиренето, но ще се опитам да ти го опиша- опаковката е синя (има и зелена с подправки), правоъгълна кутия от 200гр, цената около 1.50.
Много е вкусно и покрива става чуден с него.
Успех и пиши дали си го намерила.
благодаря ти, гледах подобни кутии онзи ден,преди да купя Крем-а сиренето, но си мислех,че тези сирена -в кутиите , са с чесън,подправки  и т.н. Ще потърся конкретно това,което препоръчваш. Благодаря ти отново Hug

Тези, които са с чесън, хрян, чушка и пр. май се водят крем за мазане и са в нещо като кофички. Ти търси правоъгълна плоска кутия.
Успех

# 368
  • Мнения: 22 867
Тези, които са с чесън, хрян, чушка и пр. май се водят крем за мазане и са в нещо като кофички. Ти търси правоъгълна плоска кутия.
Успех

portokalche, тези имаш предвид, нали, синята кутия?

# 369
  • Австрия
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,
реших и аз да го направя този покрив. Имам едно въпросче. мисля вместо стафиди да сложа сладко от череши. Как мислите дали ще стане или сокчето от сладкото ще разводни крема. То не е сокче ами си е направо сироп.
Сладкото е правено от мама по едно времешна рецепта и е ужасно сладко  Simple Smile. Аз го слагам понякога в тирамизуто и става страхотно, но гледам да слагам само черешките без сиропа.
Лек ден!

# 370
  • под тепетата
  • Мнения: 9 389
nudel33 , аз го правя без стафиди, че не ги обичаме вкъщи. Не слагам нищо освен банана. Мисля, че е по-добре да сложиш само отцедените плодове. Може да сложиш малко сироп към млякото за напояване на бисквитите.Ще правя за Ивановден, но с 5 бисквити на дължина.

# 371
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета,
реших и аз да го направя този покрив. Имам едно въпросче. мисля вместо стафиди да сложа сладко от череши. Как мислите дали ще стане или сокчето от сладкото ще разводни крема. То не е сокче ами си е направо сироп.
Сладкото е правено от мама по едно времешна рецепта и е ужасно сладко  Simple Smile. Аз го слагам понякога в тирамизуто и става страхотно, но гледам да слагам само черешките без сиропа.
Лек ден!

Здрасти:)

Щом е рядък сока, по-добре не слагай от него, а само черешите. Звучи много добре така - ще си пасне с крема и с шоколада( нутелата).  Peace

ПС. Идеята на Биляна за сироп в млякото е чудесна! Hug

tuly, крема може и да не ти е харесал, ако не обичаш по принцип десерти със сирена - чийзкейкове, тирамису и подобни, но може би наистина си попаднала на много солено Крема сирене или не си сложила достатъчно захар.  Нашето тук също е соленко, но това не пречи крема да е вкусен. И при мен като Лабрекс каза, който го е опитал е искал рецептата. Даже много хора, които по принцип не обичат сирената тип "Крема" въобще не разбират, че десерта е точно от това и много го харесват. Етърва ми е една от тях и трябваше да го направя пред нея, за да ми повярва, че това наистина е "Крема" сирене. Сега това е любимият и десерт. Вместо банана, може да сложиш или друг плод, или сладко или нищо дори. Може да го наредиш и по другият начин по който съм показала, там не се слага нищо друго освен крема и е много ефектно, само трябва да изчакаш по-дълго да се напоят добре бисквитите.

# 372
  • Австрия
  • Мнения: 28
bilqna_69, natalyna, благодаря ви момичета за бързите отговори.    bouquet  bouquet  bouquet

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Тези, които са с чесън, хрян, чушка и пр. май се водят крем за мазане и са в нещо като кофички. Ти търси правоъгълна плоска кутия.
Успех

portokalche, тези имаш предвид, нали, синята кутия?



Labrex не са тези, които си показала. Не мога да намеря в бг сайта им опаковката.
Намерих в чужд сайт опаковката- PiC Frisch пише- http://www.gofeminin.de/ich/welche-marke-steckt-dahinter-d8301c159824.html
. Само два вида има- синьо обикновенно крема сирене и в зелена опаковката с подправки.

# 374
  • Мнения: 22 867
Labrex не са тези, които си показала. Не мога да намеря в бг сайта им опаковката.
Намерих в чужд сайт опаковката- PiC Frisch пише- http://www.gofeminin.de/ich/welche-marke-steckt-dahinter-d8301c159824.html
. Само два вида има- синьо обикновенно крема сирене и в зелена опаковката с подправки.

Благодаря ти!  bouquet Аз, понеже купувам от тези, и реших, че за синята опаковка става въпрос, тя също е натурална, без подправки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт