Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 506
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 12 066
Добро утро!
Кло, благодаря за труда!
Мен ме домързя, да правя палачинки. Метнах един добруджански бюрек. Сега кафе.

# 2 086
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
аууууу, хиени!
кой готви толкова рано! аз се въртя около хладилника, а той по-празен и от главата ми.
ще трябва да се изнасям някъде за кафе и сандвич.
после и обяда така, а може би и вечерята...
не се оплаквам Wink

не разбрах с Крот какво стана? какво пропуснах?

# 2 087
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 055
Ще правя палачинки.
Иначе реших да пия топла вода на гладно. Беше доста топла, попарих си устата. Абе...
st. Dobri, вчера мъкнах торбите, напазарувах, купих свинско месо и кайма, проект за кюфтета и свинско със зеле имам, недовършения - "Яде ми се риба!".

# 2 088
  • sf
  • Мнения: 10 195
Аз правя мекици. Снощи по нощите сложих точката с младежа и сега се точа за нова жертва. 😆

# 2 089
  • Мнения: 10 910
Нищи не съм правила аз още Simple Smile моите неделни закуски са за обяд обикновено Grinning

Сирос, давай рецептата, моля.
Аз досега само банички във формите за мъфини или в по-голяма силиконова съм пекла в еър фрайера, ама този добруджансни бюрек ако се събере, ще го метна и него там.

# 2 090
  • Мнения: 12 066
Ули, заповядай https://www.google.com/amp/s/inthebeniskitchen.com/2020/10/23/%2 … B5%25D0%25BA/amp/
Много сполучлива рецепта. Откакто я открих, това ми е баницата със сирене.

# 2 091
  • Мнения: 7 307
Добро утро.
Като направите катмите и палачинките, свирнете да дойда на гости.
Аз правя баница, пече се вече.
Щях да чистя, ама МУ Недовършений си легна преди  два часа и ще го чакам да се събуди, за да включа прахосмукачката. Станало му нещо на лаптопа и се занимавал с него цяла нощ. Недовършена работа.

# 2 092
  • Мнения: 13 006
У нас ще царува празът:) две ястия едно с праз, ориз, гъби и маслини . Другито пилешки късчета с праз, сметана и гъби. Две връзки съм нарязала и чакам ММ да ги задуши че не ми се виси до котлона 20 минути. Тий обича да бърка;)
Смятахме пак разходки да правим ма времето не е слънчевко ….
Ще преговорим разказвателните, ще зяпаме нещо докато стане време за урока по пиано.

Почнах един документален филм - Социална дилема. Интерсен ми е.
Мога и Сексът и града да изгледам няколко епизода, споВням си за младостта😅🤪🤪🤪

# 2 093
  • Мнения: 5 753
Добро утро!
Тъкмо приключи изпита ми! Добре се справих, доволна съм,макар,че не успях да взема максималният брой точки. Сега е време да обърна внимание на детето ми!

Ще чистя,че у дома е кочина,но чакам да се събудят децата (ММ и Беболина) за да включа и тях 😜!

# 2 094
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Добро утро!
Вчера исках да пиша, ама само с намерението си останах. Снощи по нощите четох уж, ама...
Затова сега, докато все още имам възможност, се отбелязвам Simple Smile.

# 2 095
  • Мнения: 14 811
При нас е слънчево за сега, не е студено. Дават го и другата седмица 15 градуса денем. Аз доволен.
Не спах добре, но колкото толкова.
Не ме изкушавате с палачинки.
И аз мислех тези дни за праз. Един лучник ще направя с него и някоя мръвка.
Скан, Сис, браво за изпитите! 🤗
Хубава неделя на всички.

# 2 096
  • София
  • Мнения: 18 730
Добро утро.
Поздрави за изпита Сис.
Аз не закусвам😂.
Сега ставам.

# 2 097
  • Мнения: 18 572
Добро утро! Само, че е утро е ясно при мен.

ММ не стана да изведе кучето, събуди ме мен. После го изведе, но за мен беше късно. Някаква лампа, забравил снощи, събудих се през нощта и сума ти време не заспах. Голямата се събуди с повръщане. Мен ме боли глава. Това само като добавка към останалите ми тревоги.

# 2 098
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Привет!
Окъснях аз, ма до 9 спахме...туй рекорд! Simple Smile
ММ са добре и двамата...и май големия утре па ще заминава Confused
Аман!
Уф...тряя суша кОса ся...писнА ми начииии...ако ми отиваше бих я резнала.

На катмите не слагам яйца и мляко.

Попи, дано е единично! Да минава!

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 10:46 от mystic woman

# 2 099
  • Мнения: 2 170
Сис, поздравления! Гушкай сега Беболина без угризения!
Елифче, приятно скитане и чакаме снимки.
Животът ми е като китайска дрънкулка - на повърхността лустросана и блещукаща, а същината й- тенеке... Празничните фустани са изпрани, нямам вълшебна кутия да ги прибера, хаха, аз нямам дори гардероб и ще ги набутам в мизерен кашон. Пантофките не ми трябват, щото в новата версия на приказката принцът мерил не пантофка а сЮтЮен, а  там нема как да се класирам. Буклите са събрани в небрежна опашка, чакам втората пералня да се извъртоли и отивам в каторгата. Ако питате за принца, хм... някъде по пътя бляскавите доспехи се разпаднаха, под тях цъфна бирено шкембе, а киселото му настроение може да овкуси три морета.
Детето ми е с болно гърло и полудявам от притеснение. Сега минимум месец ще го влачи, такъв си е от бебе.
Искам да емигрирам, ще проуча трябва ли ми зелен сертификат за Мелмак.
Скрит текст:

Скрит текст:
Как да кача няколко снимки в скрит текст?
Чувствам се мега тъпа.

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 11:28 от Caramella

Общи условия

Активация на акаунт