Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 496
  • 2 723
  •   2
Отговори
# 1 860
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Сиросче, гуш!

Аз направих нещо като овчарски пай, ама в тенджера Simple Smile ще пръжна и по 1 яйце на очо и ще стане порция. Малко карфиол в тавата мушнах. Само аз ще си го ям, де...

Имам торба турски чесън..кво да го правя? Маринован...?

# 1 861
  • Мнения: 18 572
Пиле с картофи, пържоли и боб с пушени ребра ще ми е менюто. Днес на въпроса - "Какво да взема?", получих - "Каквото намериш". Ми не намерих въображение пък.

# 1 862
  • France
  • Мнения: 12 926
Ей сега ще трябва да дам над хиляда евро за да ми разбият вратата. Даже и вкъщи ме намери лошият късмет

# 1 863
  • Мнения: 6 312
От мен за вечеря-пилешко филе със зеленчуци и сметана на тиган.За мъжете,аз фасулец ще дояждам.
Болните да се оправят!
Бърд,дори и аз ти завиждам,че живееш на пешеходно разстояние от там!За срамотиите,не съм стъпвала в онзи район от миналото лято.
Нервно ми е,иде ми да викам,викам...Ей тъй, безпричинно.

# 1 864
  • Мнения: 2 264
Джун, ей този сладкиш с ябълки правя вече трети път тази седмица.
Само не слагам стафиди и орехи, че не обичаме, и единият път само с какао, без канела го направих, пак стана чудесен.
https://receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B0 … D0%BA%D0%B8%D1%88

# 1 865
  • Мнения: 9 942
Бърд, мнооого красиво Heart Eyes
Айде и от мен, но не от днес


Фил, ко стана пък сега? Flushed
Vaychka, ще се пробва, мерси.

# 1 866
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Фил, какво ти се случи, защо ще разбиваш вратата за толкова много пари.
Давай адреса, аз ще ти я разбия за половината сума Joy
Извинявай, дано не се засегнеш, шегувам се
(Нещо не съм в час, пиша Фло, вместо Фил)

Големи красоти показвате, Бърди в коя част на страната е това

# 1 867
  • France
  • Мнения: 12 926
Заключих се по много тъп начин в спалнята. А входната врата е заключена с ключ в ключалката. Пробвах да се освободя самичка и потърсих помощ от ключар. От половин час реже желязото

# 1 868
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
A децата? Къде са? Надявам се при теб... а мъж ти нямаше ли как да дойде или...?

# 1 869
  • Мнения: 7 306
Оох, Фил. Съчувствам.
Ренко, далечко ти е на теб, не става ей така спонтанно да отидеш. Аз днес отиване и връщане навъртях 11 000 крачки, нищо работа.
Елифче, красиви есенни цветове! Като нарисувани са дърветата.
Докато съм на тема разходки, да искам съвет. Запомних от Попи обувки Salomon като препоръка. Търся нещо, подходящо за пролет и есен, най-вече водоустойчиво. Ей тези гледам от известно време.
Не съм купувала никога подобни обувки, не съм много активна и съм се насочила към по-евтини варианти.
Попи, Елифче, другите туристки? Мисти, ти откъде поръча на младежа, май същата марка спомена?

Ние тази вечер сме на миш маш. Размразявам пиле, утре ще го пекна цяло с картофи, моркови и лук. В неделя не знам.

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 16:25 от Birdflower

# 1 870
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
На синко са от Спорт депо. Ама имаме и такива половинки, само че Мерел. Пак туристическа марка. Много сме доволни. От Спортисимо са моите и на синко, а на мм са Соломон, пак от там. Най-изгодни бяха.
Ей ги тук...в твоя линк са по-евтини. Взимай!
https://www.sportisimo.bg/damski-turisticheski-obuvki-salomon/
Моите са такива...
https://www.sportisimo.bg/merrell/accentor-2-vent-w/444929/

# 1 871
  • Мнения: 18 572
Bird, Salewa вероятно съм препоръчала, не Salomon. Ама и Salomon са добри. Важното в да са ти удобни и да имат читава мембрана. Проучи им мембраната, май е добра, но не съм чела отзиви за нея. Иначе ако се спреш на модел и размер - търсиш в idealo.de и idealo.co.uk дали няма да излязат някъде доста по-евтино, за да ги поръчаш с превозвач. За обувки за планина, стигнах до извода, че трябва да са поне с половин номер нагоре.

# 1 872
  • France
  • Мнения: 12 926
Бебчо е с мен. Слава Богу. Бях се приготвила за кърмене - вода, телефон и точно бях посетила тоалетна... още съм затворена. Сърцето ме боли за тези пари. Точно в момента ги нямаме.

# 1 873
  • Мнения: 9 942
Моите туристически са с 1 размер по-големи.
Бърд, аз бих взела като на Мистик, Мерел. Мисля, че са по-добрият избор. Разлика до 20 лв не си струва да се спестява.
Съветите на Попи също са много добри. И аз ще погледна нейните сайтове.
Моите обувки са от Декатлон, зимни, май 130 лв бяха, нося ги във всички сезони с изключение на лятото. Много съм доволна. Те са по-високи, хващат и глезена.

# 1 874
  • Мнения: 7 306
Много благодаря, момичета! Ще прегледам.
При мен размерът е огромен проблем. С много малък крак съм и трудно си намирам подходящ размер, затова и изборът ми е силно ограничен. Общо взето, в повечето случаи се водя не по това какво ми харесва, а какво ми става.

Общи условия

Активация на акаунт