Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през октомври

  • 83 500
  • 2 723
  •   1
Отговори
# 810
  • France
  • Мнения: 12 928
Тарти, невероятни красавици, пу-пу!

Боли ме коремът като на цикъл, бях забравила какво е.
Мерси, сборище, за пожеланията, добре спах. Не ми стигна само.

# 811
  • Мнения: 1 454
Търти,страхотни са! Heart Eyes

# 812
  • Мнения: 7 307
13, чудни гиздави моми! Да са живи и здрави!

# 813
  • Мнения: 12 066
Търте, хубавици,  красотици, гиздави 😍

# 814
  • Мнения: 1 494
Тринки, пу, пу, Сладурани, да са живи и здрави! Едно време, на младини и аз тропах в танцов състав.... ехеее... върна ме... благодарско!!
Уинд, язе също се разведох отдавна с виваком, щото ми бяха напраскали сметка от 150 кинта. А нямаше за какво! Дигнах страхотен скандал таме, щото момите там ме убеждаваха, че съм в грешка... абе, яяяя!! Не на мен тия!! Чак мм се изненада от скандала, че язе съм кротичка😀! Кат пепелянка кога я настъпиш😀!
Отювам да полегна с книжката, вий не палувайте много 😀!

# 815
  • Мнения: 1 913
Търтийн, страхотни красавици, поплачи си, щом ти се плаче...

Чакам ММ да доди да ни земе с лос чаветас да ни кара на село. Напрайх му ена тенджера леща и две тави пържол. Едната тава с много лук, супер стана, лукът водичка си пусна, сичко сочно  и точно. Втората тава - сухи, не са дъФчат. Та помощ моля за сухите пържоли - какво да ги правя, как да ги оправя... Бях ги наматзала със смес от олио, соев сос и подправки.

# 816
  • Мнения: 12 066
Мързелче, не виждам как ще ги оправиш. Да пробваш с някакъв алкохолец и после под капак във фурната, ама не вярвам да стане.
Кажи за тия с лука, кво що.
А моите домашни са много гадни. Поръчах си за ядене неща, дето не е добре да ям. Леща с кайма, качамак и дроб сарма. За наказание ги пратих, да ми търсят бъбреци.

# 817
  • Мнения: 1 191
Мале, днес наваксах спане за цяла седмица, станах в 11:10 Bowtie за обяд нямам нищо, освен една кутия печени чушки, вчера от свеки и от снощи остана малко качамак. Навън е брррр....гадост, много ме е яд за цветята на двора, цяло лято се измъчиха от жегата, а сега са като преродени, цъфтят на поразия, еле латинките, такива са красота, а само за една нощ ще ги попари скоро студа.
Болните да означават!
За алергия, мога от моя опит да разкажа...бях с много гежка алергия, към полски цветя, домашна прах и животинска козина...получавах, астматични пристъпи, жестоки, губила съм съзнание не веднъж от задушаване. Първия път, когато са разбрари сме били с майка и вуйчо за гъби на някаква ливада, аз съм била на 3 години и само темето ми се е виждало над тревата, задушила съм се и съм тупнала и нямам намиране, нито отговарям, нито ме виждат къде съм. С години след това, не излизах без хапчета в джоба, в по модерни времена, с помпичка. В баба ми гледаха много животни, зайци, кучета, котки, толкова ги обичах и за мен рая беше там, а за майка ми ада! Искаше да ги махнат, но дядо ми и каза, като не и харесва, да не ме изпраща там и толкова. Да имам домашен любимец, беше мираж, докато не станах на 20, тогава взех първата котка и щях да умра...два месеца посред зима изкарах нощите стоейки пред отворения прозорец, за да мога да си взема глътка въздух, майка идваше в стаята през 15 мин. да проверява дали дишам, хапчетата и помпичката не ги ползвах нарочно и ооо чудо, организма се пребори, от тогава не съм оставала без котка, сега са две, когато се изнехох от там, нашите толкова бяха свикнали, че и те не остават без котка. Сега помпата винаги ми е под ръка, случва се да получа някой пристъп от време на време, основно при по-сериозно чистине, сваляне на пердета, тупане, такива неща, но са леки и си живея спокойно, даже на цигарите не ми пречи астмата Joy Еха, ако сте прочели до тук, сте герои Joy
13 страхотни са ти децата! Heart

# 818
  • Мнения: 10 909
13, чудни, чудни девойки.
И мен ме удариха емоциите като ги видях, дай Боже всички тъй щастливи да си виждаме децата, пу-пу.

Сирос, бъбреците да ги готвиш ли? Имаш ли изпитана рецепта? Че аз през няколко години се пробвам и никога не стават, а за смрадта не ми се спомня даже...

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 12:54 от Ули

# 819
  • Мнения: 12 066
Ули, МУ ги прави. Овалва в брашно, залива с вино и после във фурната. Ако искаш по - точно, ще го питам като се върне.
А аз ще съм благодарна, ако някой каже, как да направя черен дроб и да не става на кочан.

# 820
  • Мнения: 6 479
Аз изобщо не съм капацитет в готвенето 🤪 но за черен дроб, Танчето едно време го киснеше дълго в прясно мляко и тогава го пържеше.
Мързелота що не им ливнеш на тез пържоли една сметана... знаеш ли пък.
Мале аз и кулинарни съвети 😆
Мерси другарки за убавите думи 🤗
Аз след обед съм на тръстика, но ще постоя малко още под завивките. Студено бря.

# 821
  • Мнения: 14 811
Айде пак разметахте яденЬето! Не обичам тия работи,де ги пишете. Не ми пречите.
Сали,много страшно звучи твоето. 🥺 Добре,че си се преборила!
13,мале ма са хубавициии! 🥰😍❤ Пу-пу!
Ние позачистваме,ще направя един сладкиш с ябълки,една картофена салата,ММ е приготвил един тон за скарата... и чакаме госКето! 😆

# 822
  • Мнения: 2 264
Сухите пържоли бих ги задушила с картофи, бира и риган, под фолио.
Добър ден, много студ днес, и хич не ми се мърда. Ама трябва малко ОИ по някое време.
Търти, много хубави девойки Simple Smile

# 823
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Тринки, много красиви братовчедки!
Момичета, искам да направя тиквеник. Отсреща има турски магазин, гледах корите за баклава. Някой може ли да ми каже дали са тънки, или дебели? От тях ли да взема, или да търся български магазин?

# 824
  • Мнения: 1 191
𝒀𝒂𝒏𝒂, може малко тънички да дойдат и да прегорят, докато се сготви тиквата. Можеш да пробваш да подмажеш две кори една върху друга и тогава тиквата, а щом е турски магазин нямат ли тип одрински кори?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт