Термин юни 2022

  • 32 272
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Моите симптоми намаляха, почти изчезнаха след зацапването което получих преди няколко дни. На прегледа доктора установи бременността в 4гс но каза, че е рискова според него. Изписа Арефам за задържане.

До преди зацапването гърдите ми щяха да се пръснат, повдигаше ми се и бях много изморена постоянно.

Чакам втория си преглед другата седмица, за установяване на сърдечна дейност.

Желая на всички Ви лека бременност 🤗💋💐🌺

# 31
  • Мнения: 160
Ами много плахо се записвам и аз с един + тест от 26.09. Имам един мисед в април 9-10 г.с. тая година и със свито сърце се надявам всичко да е наред тоя път и да остискам до края.

Happyday и аз не съм в Бг така, че и при мен е същото. Само, че тоя път мисля, ако всичко е ок до 6, 7 седм. да отида на частно да видят как са нещата.

Никакви симптоми нямам към момента, освен леко напрегнати гърди.

Честито момичета, лека бременност на всички! 🙂

# 32
  • Мнения: 2
Добър вечер на всички бъдещи и настоящи мами. Помагайте с мнение....
Последния МЦ ми беше на 26.08. Два положителни теста на 17,20.09.Ходих на Генеколог на 29.09 и с вагинален ехо граф установи бременност във втора седмица 😳😳😳🥰🥰🥰. Бебчо е много желан, но днес получих леко кървене имам леки болки само на моменти, унесох се за което се извинявам.... Според вас нормално ли е и колко време протече зацапването при вас. Благодаря ви

# 33
  • Мнения: 353
Скрит текст:
Добър вечер на всички бъдещи и настоящи мами. Помагайте с мнение....
Последния МЦ ми беше на 26.08. Два положителни теста на 17,20.09.Ходих на Генеколог на 29.09 и с вагинален ехограф установи бременност във втора седмица 😳😳😳🥰🥰🥰. Бебчо е много желан, но днес получих леко кървене имам леки болки само на моменти, унесох се за което се извинявам.... Според вас нормално ли е и колко време протече зацапването при вас. Благодаря ви
Не ми се е случвало на мен лично,но съм чела тук доста такива случаи. Казват,че било от растежа на матката,или пък ако е по-рано имплантационно кървене. За него какво казва докторът? Знам ,че има и бременни през почти цялата бременност имат. Не винаги е нещо лошо. Има и други варианти отлепвания и тогава знам в България се дават и лекарства,а тук в Англия си ни оставят на произвола на съдбата. Но сигурно докато не те видят на ехограф няма да можеш да се успокоиш.
Иначе две седмици бременност няма как да е. Започва да се брои от деня на последната менструация ,в твоя случай от 26.08. След две седмици е овулацията и няма още бременност. Когато ти закъснее и вече има оплодена яйцеклетка ,то тя е на 4 седмици. И на ехограф се вижда след още две мисля. Чак към 5-6 може да се види сакчето и евентуално и сърцето към 6та. Твоят лекар брои по друг начин явно за първи път го чувам. Ти си отишла на около десет дневно закъснение ,значи си била 5-6 та седмица тогава. Леко бременеене и дано всичко да е наред да спре кървенето.

Последна редакция: нд, 03 окт 2021, 19:57 от Happyday❤️

# 34
  • Мнения: 4
Здравейте ,записвам се и аз към темата . До тук имам два положителни теста и днес потвърден преглед . Термина ми е 04.06.2022 . Ще се радвам да си споделяме Simple Smile .

# 35
  • Мнения: 46
Здравейте, и аз се записвам… до момента имам само потвърждение от тестове и закъснение. Края на октомври ще бъда на преглед поради късна оволация и ранен срок на бременност. Термин по калкулатор в интернет ми е 13 юни . Това ще ми е трета бременност и надявам се втора успешна 🤗

# 36
  • Мнения: 9
Здравейте! Според вас,тези тестове положителни ли са? И двата са от днес,като цикъла ми беше миналия месец на 11 ,но винаги ми подранява със 6-7 дни.. а правим вече опити.. та надявам се да са /+/ . Ако са + ,и аз се присъедявам към юнските бебчета 🙂

# 37
  • Мнения: 46
Здравейте! Според вас,тези тестове положителни ли са? И двата са от днес,като цикъла ми беше миналия месец на 11 ,но винаги ми подранява със 6-7 дни.. а правим вече опити.. та надявам се да са /+/ . Ако са + ,и аз се присъедявам към юнските бебчета 🙂




Положителни са!

# 38
  • Мнения: 63
Здравейте,  и аз се присъединявам. Потвърдено за сега само с тестове и закъснение. Термина ми според приложенията е 2 юни. Но от 2 дни имам болки ниско в корема и малко в кръста. Не силни, тъпи повече като напрежение имах и някакво течение белезникаво. Май работата е за притеснение и доктор? Какво мислите? Искаше ми се да отида на лекар след поне още една седмица за да може да се чуе и сърчице. 
По горните тестове определено са положителни. Имах 6 такива с още по-бледи чертички за първата ми бременност, от която имам 3 годишно момиченце сега.

Последна редакция: ср, 06 окт 2021, 06:59 от kothi

# 39
  • Мнения: 46
И аз имах такива боли . Пих но шпа и за ден спряха

# 40
  • Мнения: 34
Здравейте и честито на всички бъдещи майки!! BlushHeart И аз се записвам малко плахо, за мен това е първа бременност, закъснението ми е само 6 дни, но вече имам няколко домашни и два кръвни теста, които потвърдиха резултата. За съжаление трябваше да направя и две консултации с генеколог поради силни болки, но за сега всичко изглежда наред. Следя с голямо вълнение всички коментари, тъй като за мен всичко е ново. Blush

# 41
  • Мнения: 353
Болките в началото са нормални според мен. Първия път имах доста. Дори помислих,че ми идва,защото беше същото. Ношпа може да се пие,ако са много силни. Много е важно да сме спокойни. Малките точици тепърва започват да растат. Лека бременност на всички и скоро да чуем мечтаните сърчица ❤️

# 42
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета! И аз се включвам в темата след установена бременност с преглед на 01.10. Термина ми е 5 юни и в момента мислите ми се въртят само около следващия преглед и чакането да чуя биещо сърчице.

# 43
  • Мнения: 34
Здравейте, момичета! И аз се включвам в темата след установена бременност с преглед на 01.10. Термина ми е 5 юни и в момента мислите ми се въртят само около следващия преглед и чакането да чуя биещо сърчице.

А видяха ли нещо на прегледа? Моя термин е на 9-ти юни и вчера генеколога видя една много малка точица в матка, от която според него ще се развие сакчето. Много се изненадах, не мислех, че толкова рано могат да забележат нещо.

Иначе и на мен изписаха но-шпа, но болките ми надминават предменструалния синдром, който между впрочем и аз имах. Имам няколко фоликула, които се спукаха или са в процес на спукване.

# 44
  • Мнения: 14
Много ясно се видя плодно сакче, което док каза, че изглежда точно както трябва за 5-та седмица.

Общи условия

Активация на акаунт