Спам тема(Печена Чушка Спам!) - от 01.09. до 30.09.21г.

  • 19 329
  • 1 350
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 11 393
Добро утро! Айдеее хопа горе! Четвъртък е! Време е за бач! 😂

# 1 306
  • Мнения: 17 631
хопа горе на кво. на маса жик так или на ура

# 1 307
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
ако средата е малкио петАк ... е ли е тогава четвътако "среден петАк"?

# 1 308
  • Мнения: 68 954
За мен секи ден е петак.
Почивка тъй и не иде. За мен.

# 1 309
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
За мен миналата събота като започна, и не е свършвала. Joy

Добро утро!

# 1 310
  • Мнения: 68 954
То и за Кика тъй...като дойде лятото, и за нея тъй и не свърши....

# 1 311
  • Мнения: 17 631
Кика ли не свършва или лятото не разбрах

# 1 312
  • Мнения: 6 403
За Кики, не знам, ама летото свърши. Студено сий и тва е. Само кат пече е топло. И дома стана 23-24 градуса, ни стаа вечи да притърчам по без чорапце. Гадна работа сий тва - да требе се обличаш. Не обичам. Пък!

ДД ви. Grinning Уплаках ви съ и вънка пекна, та грейна. Joy

Джастето я нема. Джасте, душо, дан сте йощ на язовира? Grinning

Шъ съ разпознаете ли? Заимствах го от вицовете:

Какви биха били реакциите на различните зодии при вида на една зелена, тучна, цветна поляна?

Овен
Тъгъдък-тъгъдък-тъгъдък. „О, поляна! О, аз я открих! Аз, аз, аз, аз, първи съм!“ Тъгъдък-тъгъдък-тъгъдък.
Телец
„Ооооо, полянаааааааа… С тревааааааа… О, вкусна трева, ооо и цветя! И слънчева… Моята поляна е това! Мо-я-та!“
Близнаци
(движат се поне по двама и дърдорят)
„О, поляна! Дали вече някой я е виждал?Дали знаят за нея, я дай да търчим да разкажем за поляната!“
Затърчават се нанякъде, но по пътя срещат нещо друго, за което също да разкажат и временно слагат в архив поляната.
Рак
„Леле, поляна! Леле, колко е огромна! Дали има някъде, където да се скрия в нея? Трябва да има някакво скривалище, не може иначе, много е заплашителна! Да, със сигурност има скривалище, само да го намеря и почистя и си е моето!“
Лъв
„Това сега тук не е поляна, а сцена! Аз съм на сцената, вие сте моята публика, ето там се наредете, за да ме виждате всички… Ох, преместиха прожектора (слънцето) и я се мръднете сега пак всички, за да ме виждате от друг ъгъл, ето така е най-добре на фона на тези цветя… Дали ми изпъква осанката, вижда ли се от всички? Забавлявате ли се?“
Дева
„Поляна номер 793. Ох, пак е неподредена, тази трева сега как така е израснала не по кодекс? Какво е сега това ново цвете? Защо е жълто, в регистъра пише, че трябва да е червено. Кой изобщо се занимава с поддръжката на базата данни тук?“
Везни
(говори на себе си)
„Това сега какво е? Поляна ли? Или ливада? Дали е нечия? На кого ли е? Дали е сам или семеен? Ако е сам, дали не му е скучно? Дали да не направя поляна за създаване на контакти? Ами ако е ливада, а не поляна? Ти как мислиш? О, няма ли някой тук да ми каже?“
Скорпион
„Искам да ви кажа, че нещо в тази поляна не е наред! Определено! Не може просто така да е толкова зелена и с толкова много цветя, гаранция – има нещо кофти в цялата тази работа и аз ще го разбера какво е! Дотогава ще съм начумерен. Освен това, тази поляна ще я има и след като всички вас ви няма! Да! От мен да го знаете! А най-хубаво ще е и нея да я няма, и вас!“
Стрелец
(приземява се по случайност на поляната) излизайки от летателния си уред, заявява:
„Това да е поляна? Вие добре ли сте? Ако знаете какви поляни има ей там на оная планета в съседната Галактика… Не я ли виждате?“
Козирог
(той принципно не присъства на поляната, защото е покатерен на най-близкия висок връх и гледа отгоре):
„О, поляна! Леле колко добре съм я организирал! И там пасе някакво теле, и някаква овца тича насам-натам, а и нек’ви близнаци дойдоха и ги организирах да ходят да разправят за поляната, сигурно има и някой рак да съм организирал да се крие из нея, ей го сега, нали и оная инспекторка – девата, я пратих да провери наличието на трева и цветя… Супер съм!“
Водолей
„Това сега, аз пък да ви кажа, не е просто поляна, както вие всички си мислите, а площадка за кацане на космически кораби, даже в момента аз виждам един кацнал – ей го там, ама не гледайте сега под този ъгъл де, елате да ви покажа откъде да гледате…“
Риби
„В какво ли вярва тази поляна…? Дали не е време за нова религия, за духовно извисяване на поляните?

Последна редакция: чт, 30 сеп 2021, 17:22 от ina.ina

# 1 313
  • Мнения: 17 631
асфалтирам я

# 1 314
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Сичко живо кръка и мърсува явно баси Simple Smile

# 1 315
  • Мнения: 9 859
По-лошо.. ядох.. много.. умирам.. помощ Sad

# 1 316
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
аз па неска се тествах дали имам антитела за ковид ... па немам. някой може ли да ми каже къде да се заразя, че всички опити досега се оказват напразни Simple Smile

# 1 317
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
По-безопасно е да сложиш ваксина.


Зарибих се отново на любимата си куиз игра и не знам де ще му излезе края.

# 1 318
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
По-безопасно е да сложиш ваксина.

Тва само оня горе го знае Simple Smile

Но в итерес на истината имам антитела, малко ... та са карал ли съм го или просто и мойте антитела са пеаници и не излазат  ... науката млъчи

# 1 319
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Наздраве, спамъри!
Народът яко пътува, самолетите са пълни до дупка. Няма вътрешни, няма международни, всичко е фул.

Общи условия

Активация на акаунт