Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 84 997
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 12 066
Лейля,  щом са били на парчета, по - скоро са били пържени. Нещо като моята топла салата. За патладжана- солиш, оставяш го за двайсетина минути и го миеш.

# 751
  • Мнения: 1 454
Благодаря, Сиросче! Hug Абсолютно е възможно и пържени да са били.
Къде мога да видя повече за топлата салата?

# 752
  • Мнения: X
Лайла, аз правя топла салата от т...чки и патладжан, като запичам във фурната кръгчета или пръчици от тях намазани със зехтин. После ги мятам в купа с балсамов оцет, чесън, нарязани зелени и черни маслини, добавям ивички от сурови червени чушки и червен лук. За който обича, магданоз и копър. Може и запечени ивички гъби да добавиш. А, ако сложиш и кубчета мариновано в зехтин сирене, става направо за наяждане.

# 753
  • Мнения: 1 914
Разходихме сеее... Аз доволен, детето и той.
За тези, дето ми харесват котката - принцеса и смятат, че герданчето й отива - котката е с орехчета Smile

За чужбинция - никви чужбини не ща аз. Тук си ми е добре. Там - какво? от нулата? нененене стари сме вече.

За закона в Тексас - повече от отвратително е това! Липсват ми думи да изкажа възмущението си... а защо го правят всъщност? Разбирам една Полша например, заради силата и позицията на религията и църквата, /не че и онези ги оправдавам/ но в Тексас...

# 754
  • Мнения: 671
Дали пък наистина не съм хубава 🤔 !🤣😂😜
Благодаря ,дами! Много сте мили ! Оправихте ми деня 💓
Не си просто хубава, красавица си. А Беболинката е разкошен сладкиш.Честити ходещи крачета на Вируславчо,целия свят да обиколят.

# 755
  • Мнения: 5 776
Сис, имаш класическа красота от висока класа, направо не ми побира ума на какво отгоре имаш съмнения!
Аз преполових курса, много здраво уча, сега си давам малка почивка, защото се справих с две задачи, които вчера ми изглеждаха като космическа наука, а днес ми отнеха по десетина минути. То верно, че за да опра до там, изгледах няколко часа видеа и изчетох доста обяснения. В началото изглежда наистина абсолютно неразбираемо, но после нещата започват да си идват на мястото. Дано и занапред е така, харесва ми много.

Аз ще емигрирам отново при първа възможност, с езиците, които знам и дипломите, които вадя в момента, ще мога да си избера спокойно накъде да поема когато дойде момента.

# 756
  • Мнения: 13 006
Фил, честито прохождане на юначето, да крачи смело и да покорява много върхове в живота си!
Сис, толквоа си красива и нежна, как нямаш самочувствие, момиче?! И малката е бобнонче😍
Адкси ми е сдухано, лятото си отива, само гадости слушам- ДО, затваряне, вируса, фалити ….
Престоят ни промени, решения, тревоги, чакат ни тежки месеци … Но квото за висчки това и за наш Хасан, дет са вика- Недай, Боже, да живееш в интересни времена.. ква я мислихме, ква стана.
Имаме къде да идем в чужбина, и жилище имаме, но ММ в живля известно време там и има поданство и знае езика, вика все се чувствах чужд не на място. Тряба тук съвсем да нв се справяме и тогава би тръгнал.
Аз живея много изолирано и реално не ми в нужен никой освен децата и мъжът ми, та не ми пука къде съм, ако те са с мен.
След поредния и надяам се последен шамар, не ами побой як, който отнесохме от “приятели “ вече не искам да допускам никой близо.
Мъчно ми е  ММ, той е мн ларж човек и не очаква като прави добро да му кроят шапка.
Аз очаквам от всеки всичко.
Ще се поотупаме и напред, няма как:)


Уми, Жаки каза - Хари Потър, Мастиленото сърце, поредицата Кейти в Париж.

# 757
  • Мнения: 14 811
Хич не съм в кондиция тази вечер.
Нали ви писах,че френчито нещо не е добре,подуто й е ушето. Утре ще го цепи вета,че не мина. Каза да изчакаме да спадне самО,но не ще. Много ми е притеснено,да стиснете палци за нея утре.
На мен главата ич не ми мина,а на сичко отгоре ме заболя и зъб. Нямах нищо за болки и един приятел донесе един аулин,дано не се налага да го пия.
ММ пък иска да ходим в съседния град да спим в апартамента на едни приятели,нещо да гледал да оправя... 🙄 Ма той е нощна и аз кво да правя с детето в някакъв чужд апартамент?! 👀🤷🏻♀ Тва мъжете не мислят грам! 🤐
Сисче,аз ако бях такваз убавица,не мож ми свалиш носа. 😁😆❤ Не се съмнявай,че си красавица!
Фил,видях бутчетатааа! 😍 Да ви е честито ходещото човече.

# 758
  • Мнения: 12 066
Лейля, тиквички, патладжани, чушки нарязани на кубчета, слагам в тиган със зехтин. Като са почти готови - сол, черен пипер, пресен копър и чесън. Разбърквам още два три пъти и това е.  Може да се сложат и гъби, лук... както ти харесва.
Уиш, чудесно звучи. Записвам си

# 759
  • Мнения: 6 479
Вечер!

Стана ми смотано 🙁 Имам навик да прехвърлям чат- пат бургаски сайтове, новинарски такива. Я вода дали ще спират, я ремонт някъде...
И попаднах на новината за починалия баща, на първия треньор на килеша. Всъщност той, бащата, основава и прави клуба. Не го познавах лично човека, ама 60 годишен... не стар все пак.. От Ковид. Ами смотах се..

# 760
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Канада ми е мечта - и за екскурзия, и за живеене. Австралия също. Америка никога не съм искала да видя даже, камо ли да правя опити да емигрирам там.
И мен ме боли зъб, който е наполовина оправен уж. Обаче май и нещо със синуса от тази страна не са ок нещата. Може ли от него да имам като мравучкане по бузата, като изтръпване? Не съм имала синузит никога.

# 761
  • Мнения: 7 307
13, съжалявам! Ужасно е.

Изпих една чашка вино и ми се врътна главата. Изобщо не съм във форма днес.
Уиш, Сиросче, супер идеи давате, записвам си ги.

# 762
  • Мнения: 12 066
И аз си сипах чаша вино.
МУ се прибра, три пъти ми вдигна нервите за два часа. Добре, че заспа.
Ени, стискам!

# 763
  • София
  • Мнения: 9 605
Ени, стискам палци и за кучето, и на твоя мъж да му излезе от главата това за чуждия апартамент, и да ти минат главоболието и зъбобола! Главата може и от притеснение да те в заболяла.

Търтийнче, Бог да го прости!

И аз имах нерви следобедните часове, но не ми се пише конкретно. Няма какво да си сипя и по този повод пих сок с Малката Пандичка. 🤭 Сега тя спи, а аз ще си хвана книжката .

# 764
  • France
  • Мнения: 12 932
Ох, напрегнах се. Бяхме се разбрали с нашите да дойдат за месец този септември. Говорихме с мама и решихме, че е най-добре да са във Франция докато трае пикът на вълната в България. И сега не можели да дойдат, ремонтът, който правели продължил много... Толкова се притеснявам. Ако съм права (дано да греша) ще бъде страшно. Сега ли точно намериха да ремонтират?!

Общи условия

Активация на акаунт