Отговори
# 45
  • Мнения: 782
Нека да растат бебоците. Нямам търпение и аз за моя преглед на 10.09 😍
Как сте с емоциите? Аз от една седмица съм свръх емоционална. Моят мъж заминава за София за три седмици след няколко дни и днес се скъсах от рев.

# 46
  • Мнения: 35
Искам и аз да се запиша с термин първи декември, момиченце. Ще раждам секцио по медицински причини и със сигурност бебето ще е ноемврийче 🙂
И аз от известно време съм много емоционална- първо плача, после се смея….напълно съм изтрещяла, учудвам се от себе си… но най-неприятно е притеснението, което ме обзема когато не усещам бебето. В момента, който ме ритне се успокоявам….🙂

# 47
  • Мнения: 398
Хахахахха моето явно е гигант 😀 в 29г.с го измери 1737г 😍😍😍😍😍😀👶🏻

# 48
  • Мнения: 648
А моята госпожица вчера на феталната морфология в 29+1 е 1140 гр. Тя май е най-дребничкото ноемврийче, но доц. Чавеева каза, че си била в норма за периода, точно по средата.

# 49
  • Мнения: 782
Sweety2019, и моето бебоче върви по-малко. Така ми беше казал лекарят в 26 г.с. Другата седмица - 30 г.с. ще видим колко е наддало.

# 50
  • Мнения: 241
Здравейте🤗
Нахлувам и аз от октомврийчетата,с термин 30.10,почтии при вас 😊 Чета ви от време на време и ще се радвам да обменям опит и с вас.
Бебка върви по-голяма, най-вероятно ще изпревари термина. В 27 седмица беше 1100,нямам търпение сега на 10ти да видя колко е качила.

# 51
  • Мнения: X
мойта си скъсва нервите днеска , просто толкова слаби ритници не съм усещала отдавна, особенно като се е увила и ме напряга. Утре ако не се разрита като хората отивам на преглед

# 52
  • Мнения: 360
И ние сме така откъм ритници тези дни, много слабо, по-скоро усещам леките движения, ама какви точно са незнам. И аз се притеснявам.

# 53
  • Мнения: X
вчера се разрита томън си затворих очите , но определно някоя част от тялото и е доста ниско ло пикочния ми мехур и такива шутове ми бие там , и реално не се усещат горе а само вътре някъде си

# 54
  • Мнения: 782
Най-вероятно се е обърнало седалищно или с гръбче към корема ти. И моето често застава така.

# 55
  • Мнения: X
важното е да се отплете това дето се е увила два пъти около врата. Бих била много щастлива Simple Smile

# 56
  • Мнения: 648
Момичета, аз влизам да се похваля с една много полезна покупка: https://vuzglavnici.bg/bg/%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D … 86%D0%B0.prod.htm
На мен не ми отичат краката, но отвреме навреме си ги чувствам тежки. Днес си пробвах възглавницата и това го считам като една от най-добрите ми инвестиции досега, не само по време на бременността.
Pischi, ние с теб явно ще сме мами на фини девойки Simple Smile) Но предвид, че и аз съм 160 см, не очаквам Беба да е най-голямото бебе Grinning

# 57
  • Мнения: 782
Аз също си ги чувствам тежки понякога. Днес съм направила 21000 крачки и сега ще си ги вдигна малко да починат добре. Sweety, дали ще е девойка или младеж, още не знаем 😊 Едни приятели разбрали в средата на 8-ми месец, та явно има време и при нас 😁

# 58
  • Мнения: X
Мале ио това ващо бебе е страшен хитрец 😂Скорпион какво да кажех хитра нация 😂
Да ти кажа племенницата ми така и не разбраха какво е зашото все се въртя натам насам та чак като роди разбраха ама айде другия път да разбирате вече Simple Smile
Аз също си ги чувствам тежки понякога. Днес съм направила 21000 крачки и сега ще си ги вдигна малко да починат добре. Sweety, дали ще е девойка или младеж, още не знаем 😊 Едни приятели разбрали в средата на 8-ми месец, та явно има време и при нас 😁

# 59
  • Мнения: 107
Здравейте. Сигурно ще ме помислите за луда. Обзе ме притеснението :д
В почти 28ма г.с. съм, а съм качила до момента 3кг. Храненето не съм променяла,храня се както и преди бременността. Притеснявам се,защото за 7ми месец ми се струват малко. На последния преглед бебето беше в норма,но днес ще отида на частно да видя наддало ли е.
Хората около мен повтарят яж че бебето няма да порасте и това грам не ми помага. За протокола преди да забременея бях 45кг.

Общи условия

Активация на акаунт