Приятели с бенефити

  • 18 992
  • 973
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 927
Айде сега да ви видя, какво мислите по въпроса?

Ако ви се падне един такъв само за да ви поддържа здрави, 1 път седмично, без никакви други задължения.
Всички разходи наполовина. И споделен фън в леглото. Бихте ли го отказали?

Аз имам изискване, обаче. Да съм единствена за периода, докато е с мен. Само, ако усетя, че има пробойна в тази клауза, го потапям на секундата. Просто животът и здравето ми са по-скъпи от любовта ми към него.

И това не изключва социализирането ми с други мъже (безсексуално, разбира се) в търсене на The Best и The One.
Като ако след намирането му връзката прерастне в романтична първият ще трябва да си търси друга, разбира се. Simple Smile
Аз съм си го направила да е идеално за мен, ама не е зле да чуя и мъжете, какво мислят по въпроса?
Обгрижване от негова страна, както реципрочно от дамска свързано с готвене,  чистене и пране на гащи и чорапи липсва, разбира се.Wink
Оказва се, че доста от необвързаните ми колежки са имали такива връзки и не се чувствуват зле от това.
Някои са прекратили тази връзка след намиране на постоянен партньор, което с всички тестове и печене на бавен огън си отнема време. Joy

Такива, които не търсят постоянен си остават в такава връзка.
Да не се бърка с тайни любовници, моля! При наличие на постоянен партньор да хойкаш с друг с неизяснен брой връзки, си е меко-казано безотговорно.

# 1
  • Мнения: X
Всичко много хубаво, ама споделените разходи не ги разбирам. Мъжът би трябвало да ги поеме изцяло. Ако решим да правим разлика между male и man.

Иначе, защо не? Не всеки мечтае (ж и м) да създаде семейство с 3 деца, куче, коте и прекрасна къща в околията на града.

# 2
  • Мнения: 46 536
Е, те все едно са съквартиранти, само че правят секс. Разбира се, че ще си делят разходите.
Бихте ли го отказали?
Бих. Да съм свободна, необвързана, но да не мога да си поканя, когото искам в леглото, не ми е оферта. То все едно си във връзка.

# 3
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
"Приятели с екстри" и "споделени разходи"...
Записвам се само за да следя бисерите, които ще породи съчетанието на тия две неща. А такива ще има... Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 12 710
Изискване за ексклузивност, взаимно обгрижване... това не ми бие на приятели с екстри, а на хем да е връзка, хем да не го наричаме така. Иначе за разходите, хотелът ако не поеме той, хич да не ми търси екстрите.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390


Ако ви се падне един такъв само за да ви поддържа здрави, 1 път седмично, без никакви други задължения.
Всички разходи наполовина. И споделен фън в леглото. Бихте ли го отказали?


Само това въведение в темата е тотален нонсенс. Приятели с бенефити не делят разходи.

# 6
  • Мнения: 738
Звучи ми като сделка. Търговска Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 35 143
Ще умреш от скука, ако вече не си.

Храната за ума къде е, емоцията от съпреживяното, адреналина, спонтанното, интересното, вълнуващото?

За някой месец ще знам как го иска, къде го иска,колко го иска и кое след кое следва. Прозявка, прозявка.

# 8
  • Мнения: 2 927
Не ме разбрахте. Имах предвид друго. Никой не е казал, че ще живеете заедно.
Изхождам от моята ситуация. Всеки си живее отделен живот. 1 седмично се виждате за секс на хотел като си делите разходите. Феникса е прав. Поправям се. Бенефити няма никакви. Просто сте приятели само за секс без никакво обвързване. Залага се на равнопоставеността, обаче с единствено ограничение да няма странично хойкане.
Ще умреш от скука, ако вече не си.

Храната за ума къде е, емоцията от съпреживяното, адреналина, спонтанното, интересното, вълнуващото?

За някой месец ще знам как го иска, къде го иска,колко го иска и кое след кое следва. Прозявка, прозявка.
Да, ама имаш договорена свобода да излизаш приятелски с други хора.
Искам да избегна безразборната смяна на легла, това е.
Хората, с които излизаш няма да знаят за договорката ти, т.е. ти си по-мобилна да им достигнеш лимитите без да се притесняваш, че ще останеш без ''фък-бъди'' за седмица или 2.
Здраво им дупе! Истинският трябва да носи на бой! Joy
Звучи ми като сделка. Търговска Simple Smile
Точно това е! На мен ми изнася, обаче.Blush

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 22:40 от Ravenna

# 9
  • София
  • Мнения: 35 143
Къде е драмата? Ваша си уговорка.

Ама теб те чопли нещо. КАКВО?

# 10
  • Мнения: 14 804
Че не го прави само с нея,може би. 😁

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Във фразата приятели с бенефити, бенефит е сексът.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 710
Това да няма странично хойкане не го разбирам. Каква е ползата да нямаш връзка с някого, но да си ограничен до секс само с него? Че и веднъж на седмица в хотел, пък и споделени разходи скука, скука. Аз ако нямам перспектива за сериозна  връзка с някого, по никакъв начин не бих си ограничила другите опции.

# 13
  • Мнения: 4 577
Ще умреш от скука, ако вече не си.

Храната за ума къде е, емоцията от съпреживяното, адреналина, спонтанното, интересното, вълнуващото?

За някой месец ще знам как го иска, къде го иска,колко го иска и кое след кое следва. Прозявка, прозявка.
Като бях млада и зелена, пробвах подобна "връзка" с мъж, който много ме привличаше сексуално, но и през ум не ми минаваше, че може да има нещо повече от секс между нас. Точно така стана - за два месеца тотално загубих интерес, въпреки че никак не беше зле в леглото.

# 14
  • Мнения: 2 927
Това да няма странично хойкане не го разбирам. Каква е ползата да нямаш връзка с някого, но да си ограничен до секс само с него? Че и веднъж на седмица в хотел, пък и споделени разходи скука, скука. Аз ако нямам перспектива за сериозна  връзка с някого, по никакъв начин не бих си ограничила другите опции.
Кой казва, че си ги ограничаваш? Казах само временно. Аз страдам от вниманието на мъже, които искат да ме метнат бързо в леглото и после се почват едни претенции...заради златния.
Няма да е така! Първо баирите, глад, студ, мраз, недоимък и любов, чак тогава златните сараи, ако е заслужил избранникът. Нещо като приказката за принцът и просякът, но в женски вариант.
Бих останала с настоящия за постоянно, но се разминаваме в пространството и времето, и не можем да създадем, за съжаление, нормална двойка.

P.P. Ограничението е от здравна гледна точка.
Не искам да лепна болест. Той - също.
Като бях млада и зелена, пробвах подобна "връзка" с мъж, който много ме привличаше сексуално, но и през ум не ми минаваше, че може да има нещо повече от секс между нас. Точно така стана - за два месеца тотално загубих интерес, въпреки че никак не беше зле в леглото.
Аз вече съм го загубила, но е в пъти по-добре от вибратор.
Аз имам чувства към него. Той към мен - не, но държи да се виждаме. Твърди, че съзнанието му е претоварено с други проблеми за разрешаване за да разширим връзката си. И аз му вярвам. Положението е едно такова особено и неустановено. Само че аз не искам да се товаря с неговите проблеми, както той не е готов да се товари с моите.

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 23:01 от Ravenna

Общи условия

Активация на акаунт