Име за момче /с буква Д/

  • 5 285
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
За момента май клоним към името Дарин, друго не успя да ме грабне. Но има и още време да помислим Simple Smile
Само на галено още не ми е ясно как ще му казваме.

# 46
  • Мнения: 12 338
Дарин - Дарко

# 47
  • Мнения: 2 630
Дари. : ) Има такъв иэвестен художник в София.

# 48
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 216
Много е хубаво Дарин. И има хубаво значение. Кратко и лесно е. Може да му викате Дари.

# 49
  • Мнения: 1 073
Данило - използва се доста в Русия и Сърбия и е близко до Даниел, което бащата е харесал.
Но ако нито едно име с Д не те грабва наистина, по-добре не се насилвай и си избери име, което ти е на сърце.

# 50
  • Мнения: 1 404
Днес в телевизионен репортаж видях името Драгостин. Може да хареса на авторката. Може само Дани, вместо Даниел. Чувала съм също Данко и Данил.

# 51
  • Мнения: 802
Брат ми се казва дарин Simple Smile
Казваме му дари и дарко

# 52
  • Мнения: 1 463
И аз съм за Дарин Simple Smile Обмислям го за име за второто ми момче. Аз съм Диляна - първия ми син се кава Даниел - мъжа ми настояваше да е това име или Дамян - аз имах друго. Сега за второто ми се иска пак да е с Д ( ще видим и таткото какво иска), обмислях Димитър и Дарин Simple Smile

# 53
# 54
  • Мнения: X
И аз съм за Дарин Simple Smile Обмислям го за име за второто ми момче. Аз съм Диляна - първия ми син се кава Даниел - мъжа ми настояваше да е това име или Дамян - аз имах друго. Сега за второто ми се иска пак да е с Д ( ще видим и таткото какво иска), обмислях Димитър и Дарин Simple Smile

Даниел и Дарин ми харесват за имена на братя. Simple Smile
За малката ни хареса името Диляна, не искахме да я кръстим на никой. Сега и тримата сме с буквата Д, та чуденето ми е голямо. Ако беше и второто дете момиче щях да съм по-склонна да запазим буквата, но сега ми се струва, че няма да е задължително, защото децата няма да се сравняват толкова.

# 55
  • Мнения: 5 565
Щом тримата сте с Д, аз бих запазила буквата и за четвъртия член от семейството. Имам една приятелка, на която цялото семейство (тя, мъжът й, синът й и дъщеря й) са с М. Готино е. Simple Smile
Дарин и Даниел май са най-добрите варианти.

# 56
  • Мнения: 3 040
На мен лично имената на цялото семейство да започват с една и съща буква ми е странно.

# 57
  • Мнения: 5 565
Принципно не е типично, но пък, ако тримата са с една буква, четвъртият член на семейството дали няма опасност да се чувства някак изолиран? Grinning

# 58
  • Мнения: 7 403
Случва се жената и мъжът да са с еднаква буква, ама да си наречеш и децата със същата буква никак не е нормално.

# 59
  • Мнения: 5 565
Че някои родители целите си имена дават на децата си, Вие за една буква. Simple Smile Познавам една Лора и една Мария, които кръстиха дъщерите си на себе си. И безброй бащи, дали името си на децата си. Simple Smile За мен е егоцентризъм и липса на фантазия (мое мнение).

Общи условия

Активация на акаунт