Февруарчетата наши,вече батковци и каки

  • 26 645
  • 754
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 16 871
Благодаря за темата!

Пожелавам лека бременност и здрави бебчета на нашите майчета.

# 2
  • Мнения: 3 998
Благодаря, скк♥️

Пожелавам на всички ни здраве и да се подкрепяме с каквото можем!

Споделете имаше ли "нещо" с което подготвяхте децата за детската градина/ясла когато тръгнаха за 1ви път? Книжки, каквото и да е.

# 3
  • Мнения: 610
Честито на всички бременни момичета!

Благодаря за темата .

# 4
  • Мнения: 6 222
Благодаря за новата тема 💐.
Пожелавам здраве на всички 🍀
Моят го подготвям с приказки,разказвам му как ще е там,знае кой приятелчета негови ходят,познава госпожите че сме ги виждали из квартала и така.Ще видим дали въобще ще тръгне де.

# 5
  • Мнения: 16 871
Баткото тръгна на ясла на 1г 9м. Откакто го приеха през май, до тръгването през ноември, всеки ден по няколко пъти му казвах, че ще ходи на градина, с много деца, много играчки, че е много хубаво там, че много ще му хареса, че тати ще го води, мама ще го взима, водих го да му покажа сградата и въобще всякакви суперлативи, които се сещах за мястото му говорех ш така 6 месеца по сто пъти на ден Grinning Той имаше невероятно лесна адаптация и  определено смятам, че говоренето помогна. Като се има предвид, че и го кърми малко до преди да започне и друг човек не го беше гледал.
Сега е същото, т.к. Е в СДЯ и преминава на ново място ДГ.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 666
Голямото тръгна на ясла на 1.9 год. и реално по никакъв начин не я подготвих. Персонала беше супер и не сме имали проблеми. Ходеше с желание.

Малкото покрай пандемията има около 3 месеца сумарно в яслата. Тъй като копира кака си иска да ходи в нейното училище. Всеки ден й обяснявам, че първо ще бъде в градината и после на училище.

Няколко пъти отидохме до градината, за да види сградата, двора, децата през оградата. Вчера се натъжи, че ще има нови госпожи, но пак й обясних, че вече е голяма и бебетата ще останат в яслата.

 

Беше обяснила на сестрата в яслата, че ще ходи много малко в новата градина,защото ще бъде ученичка Simple Smile.

Въпреки всичко се подготвям за голям рев. Каката въпреки, че две години беше на ясла първите дни много плачеше в градината.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Баткото тръгна на ясла на 1г и 6м. Нямаше рев, нямаше нищо. Бях го водила седмицата преди да тръгне всеки ден там, да гледа децата, мястото, парка и да не му е непознато. На 2г и 6м тръгна на градина. Бяха му организирали парти за посрещане, познаваше госпожиците, домакинката и децата. Ходи с желание седмица и после каза че не иска. Общо ходи малко над 2м и сега нз дали изобщо ще го пусна в обозримо бъдеще. Само градински бацили ми липсват за малкото.
За мен подготовката - място, хора, очаквания е много важна!

# 8
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Честито и от мен на бременните момичета, лека и безпроблемна до края ❤
Леко раждане на Tropic, малко остана 🌸
Все хубави новини!
Май съвсем малко останаха февруарчетата  дето не са кака и батко 🙃

# 9
  • Мнения: 6 222
SKK как е малкото?

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Няма промяна при нас, затова нищо не казвам. Живот и здраве планираме лечение в чужбина, но все още чакаме отговор от избраната клиника точно кога ще бъде. ♥️♥️♥️

# 11
  • Мнения: 6 222
Важното е че не се влошава и поне е стопирано за сега.Съжалявам че досаждам,но ви мисля 🤗

# 12
  • София
  • Мнения: 2 666
Girdi, ще ме извиняваш, ама моето февруарче няма да стане кака Wink

# 13
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Girdi, ще ме извиняваш, ама моето февруарче няма да стане кака Wink
М, гледай какъв бейби бум, да не поддадеш крак 😉

Последна редакция: ср, 11 авг 2021, 15:18 от gordi

# 14
  • Мнения: 1 147
И моето февруарче скоро няма да е батко, явно.

Общи условия

Активация на акаунт