Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 74 805
  • 845
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 23 107
За БРИ 924 навсякъде пише, че е с. кабел.

# 826
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
В Технополис ми го предложиха като вариант за ползване без кабел🥺 А сега чета в сайта им , че е без батерия

Последна редакция: сб, 24 дек 2022, 18:09 от ~lina~

# 827
  • Мнения: 1 011
Аз съм с този модел - ползва се само с кабел !

# 828
  • Мнения: 23 107
В Технополис ми го предложиха като вариант за ползване без кабел🥺 А сега чета в сайта им , че е без батерия
80% от работещите там нищо не разбират- личен опит.Но също от личен опит да Ви кажа, че е по-добре с кабел, отколкото с батерия.

# 829
  • Мнения: 13 140
С батерия освен че са по-скъпи, са и по-тежки в ръката после. Достатъчно ми е досадно и така, добре че вече съм на доста по-редки процедури - представям си колко повече ще ме хванат лудите ако е и тежко това нещо.

# 830
  • Sofia
  • Мнения: 7 002
Предпочетох по-тежък уред пред това да не мога да го ползвам навсякъде и да се оплитам в кабел. Има избор за всеки.

# 831
  • Мнения: 23 107
Не ми пречи кабелът, но батерията е консуматив и след време трябва да се смени, няма да зарежда така бързо, много дами се оплакаха, че не им стига дълго да се минават с едно зареждане, затова е хубаво да има
опция да работи и с кабел.

# 832
  • Мнения: 13 140
И консуматив не е, доколкото знам не се подменят на Лумеа батериите. Колкото изкарат - толкова. Освен ако това не е променено на по-новите модели де, когато аз си избирах беше така. Даже имаше 1-2 теми с въпроси и точно от Филипс отговаряше някой. На питанията какво се случва като батерията остарее, се отговаряше уклончиво и реално нищо не се каза... щото те импулсите може и да ми стигнат до пенсия, но акумулаторна батерия с толкова дълъг живот още не съм виждала. Ако са направили нещо по този въпрос в по-новите модели - браво на тях. Разбрах от темата тук че сегашните можели и както са със зарядното да се ползват, първите такива изрично пишеше че не могат, при тях беше или зареждаш, или ползваш но не и двете едновременно. Изрично се хвалеха че на Лумеа няма консумативи които да се сменят, т.е. няма допълнителни разходи след като си го купиш. (На други марки лампите бяха с много по-малко импулси и съответно се купуваха нови периодично, не ги знам сега как са.)
Аз тогава реших че ще се примиря с кабела и батерията няма да я мисля, че и да плащам повече за нея. То пък се оказа че кабелът е по-дълъг от мен, буквално. А не като на повечето обикновени "скубачки" с глупав къс кабел дето те принуждава да клечиш до контакта в странни пози. Странните пози и с Лумеа си ги има де, ами поне не са по кьошетата Grinning
Няма лошо иначе, щом толкова години продават и с батерия, и без, значи има кой да купува и двата вида. В крайна сметка - най-важното е човек да си купи това което него го устройва, за да му е удобно за ползване. Достатъчно досадни са тия процедури и без допълнителни неудобства.

# 833
  • Мнения: 25
Здравейте, за първи път си правих фотоепилация вкъщи и това е резултата няколко часа по-късно. Може ли да ми дадете някакъв съвет с какво да се намажа. Ще се радвам и да ме посъветвате при второ ползване по какъв начин бих предотвратила този ефект.[/img]

# 834
  • Мнения: 23 107
Не е излязла снимката.

Батерия може да се купи, почти съм сигурна.Тя е някаква стандартна, но дали става лесно не знам.Може да се наложи специалист да я монтира ако трябват спойки.Сменяла съм батерии на безжични телефони ( слушалка) и четки за зъби.Иначе за Лумеа се продават резервни части, просто в гаранция не се отремонтират, а се подменят с нов уред.Счупих пластина на приставката на първия ми фотоепилатор Лумеа и в сервиза струваше 34лв нова, но ми смениха уреда от там, откъдето го купих.Просто ми казаха, че
има опция да си купя нова.( за тези извън гаранция явно се продават)

# 835
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Моят е с батерия,но съм ползвала уреда с нея само в началото и то за малко.
На батерия уреда зарежда доста по- бавно.Действам си с кабел.
Дори и да ми се повреди батерията ,няма да ми е проблем,ще си ползвам уреда с кабел.

Виж епилатора ми без батерия е неизползваем. Не може да работи когато е директно вкл в контакт.

# 836
  • Sofia
  • Мнения: 7 002
Моят с батерия може да работи и на кабел, така че не се тревожа кога ще умре окончателно батерията.

# 837
  • Мнения: 29 712
Тези с батерия вероятно могат да се преправят и да работят само с кабел. Преди време някой беше споделял.

# 838
  • Мнения: 25
Не е излязла снимката.

Батерия може да се купи, почти съм сигурна.Тя е някаква стандартна, но дали става лесно не знам.Може да се наложи специалист да я монтира ако трябват спойки.Сменяла съм батерии на безжични телефони ( слушалка) и четки за зъби.Иначе за Лумеа се продават резервни части, просто в гаранция не се отремонтират, а се подменят с нов уред.Счупих пластина на приставката на първия ми фотоепилатор Лумеа и в сервиза струваше 34лв нова, но ми смениха уреда от там, откъдето го купих.Просто ми казаха, че
има опция да си купя нова.( за тези извън гаранция явно се продават)

# 839
  • Мнения: 23 107
Ако за коляното става въпрос не мога да преценя какво се е случило.Ако е изгорено нещо мъничко.Крем Витасин или Дефламол или подобно от аптеката.Не ми изглежда да е сериозно, но друг път около колената намалявайте степента, водете се от усещането си за парене.

Последна редакция: пн, 26 дек 2022, 15:20 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт