Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 74 809
  • 845
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 79
Здравейте. Може ли съвет - bri955 ili bri947?

# 796
  • Мнения: 1 140
Здравейте. Може ли съвет - bri955 ili bri947?
При тези единствената разлика са импулсите. И приставките са им еднакви и продължителността на процедурите е еднаква и двата работят и с кабел и безжично. И разликата в цената е около 150лв.
 
За черния петък за съжаление най-добрите модели остават ненамалени… Някой да е срещал добри предложения?

# 797
  • Мнения: 79
А кои са най-добрите модели и с какво са по-добри?
Здравейте. Може ли съвет - bri955 ili bri947?
При тези единствената разлика са импулсите. И приставките са им еднакви и продължителността на процедурите е еднаква и двата работят и с кабел и безжично. И разликата в цената е около 150лв.
 
За черния петък за съжаление най-добрите модели остават ненамалени… Някой да е срещал добри предложения?

# 798
  • Мнения: 1 140
Най-новите 957,8 са с повече импулси, работят без кабел и имат повече приставки.
Аз се спрях на по-стар модел, който сметнах за оптимален като цена и функционалност - 947.
Скоро ще се включа и аз с първи впечатления!

# 799
  • Мнения: 2 741
Aз за момента се отказвам

# 800
  • Мнения: 1 043
Е, ако някой може да ме "светне". Прегледах обявите в ОLX за предлагани фотоепилатори. Ами много са, някои ползвани 2-3 пъти, много от тях още в гаранция. Четох, че някои бързо загряват, досадно е, но нали "трай бабо за хубост" Или пък не отговарят на очакванията? Особено ако е като козина като моята ефекта да е трудно постижим?

# 801
  • Мнения: 23 107
За “козината” мога да кажа, че не зависи колко косми имате, а как уредът ще им подейства.Дали ще реагират на импулсите, дали са подходящ цвят и тн.
Лошото е, че уред 2 ръка е на сляпо- няма брояч на импулсите, за да знаете колко са изхабени, но ако е купен скоро и в гаранция, е по-вероятно да не е са много изхабените.Хубавото на гаранцията е, че се подменя уреда с нов, поне преди така беше.

# 802
  • Мнения: 29 712
Ако го продават на половин цена и е купен до 1/2 година по-рано, може би си струва.

# 803
  • Мнения: 590
Здравейте, имам фотоепилатор Филипс , на който преди 4 дни е изтекла гаранцията. Не го бях ползвала от пролетта, днес го пуснах и не работи. Светят всички копчета от 1 до 5. Къде мога да го занеса на сервиз? Каква ли е причината , на някой случвало ли се е?

# 804
  • Мнения: 175
Здравейте, имам фотоепилатор Philips Lumea Advanced. Купен е преди малко повече от 2 г. Ползвала съм го нормално. Напоследък като го включа светва няколко пъти и започва да мига 1цата. Изключвам, включвам, но трябва да мине време, за да се оправи. Чудя се защо прави така, дали не са му свършили импулсите? Точно тази "грешка" я няма описана в книжката. Ще се радвам на помощ, ако някой има идея дали да го нося в сервиз или да купувам нов.

П.п. с 250 000 импулса е моделът.

# 805
  • Мнения: 2 026
Добро утро.
Влизам да се похваля от фотоепилатора. Не очаквах такъв бърз ефект. Дни преди втората процедура забелязах на триъгълника (минавам навсякъде с него) едни мааалки петна без косми. Реших, че си въобразявам (макар че е трудно, защото окосмяването ми е мнооооогоо и най-малката промяна се забелязва).
Дни след втората процедура петната се увеличиха и вече са си съвсем видими с просто око 😁. Толкова се радвам, че има надежда и за мен. 🤣

# 806
  • Мнения: 1 134
Здравейте, имам фотоепилатор Филипс , на който преди 4 дни е изтекла гаранцията. Не го бях ползвала от пролетта, днес го пуснах и не работи. Светят всички копчета от 1 до 5. Къде мога да го занеса на сервиз? Каква ли е причината , на някой случвало ли се е?

При мен започва да мига когато загрее или стъклото е зацапано от някое косъмче. Опитайте да почистите хубаво стъклото с кърпичката, както и приставката от вътрешната страна дето е като огледално. Ако не става значи има друг проблем.

# 807
  • Мнения: 247
Здравейте, имам фотоепилатор Филипс , на който преди 4 дни е изтекла гаранцията. Не го бях ползвала от пролетта, днес го пуснах и не работи. Светят всички копчета от 1 до 5. Къде мога да го занеса на сервиз? Каква ли е причината , на някой случвало ли се е?
В оторизиран сервиз на Philips във вашия град. Може да попитате откъдето сте го закупили къде има сервиз и те ще ви насочат.

# 808
  • Мнения: 58
Здравейте, предварително се извинявам, ако се е писало в темата за това, но от известно време обмислям да си взема фотоепилатор, и не съм запозната изобщо, имало импулси които се изчерпват и вече не може да се използва уреда, колко време издържат тези импулси, и ако е така защо хората са доволни от него или по скоро защо е нужно да даваме толкова много пари за уред, който ще издържи малко време.. И другият ми въпрос е може ли да се използва за лице, по конкретно бузите, ако има акне.

# 809
  • Мнения: 1 140
Здравейте, предварително се извинявам, ако се е писало в темата за това, но от известно време обмислям да си взема фотоепилатор, и не съм запозната изобщо, имало импулси които се изчерпват и вече не може да се използва уреда, колко време издържат тези импулси, и ако е така защо хората са доволни от него или по скоро защо е нужно да даваме толкова много пари за уред, който ще издържи малко време.. И другият ми въпрос е може ли да се използва за лице, по конкретно бузите, ако има акне.
Малко време? Дори уред с 250 000 импулси би стигнал за 10-15-20 години. И не, не може да се използва върху зони с раздразнение. Рискуваш да се изгориш и да получиш пигментация.

Общи условия

Активация на акаунт