Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР - тема 19

  • 63 850
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 681
Много е странно, че всички са на различно мнение. Три години съм при Персенска, и тя никога не е искала да ги махам, а Цветков иска. Толкова време ще загубя, досега можеше да съм ги махнала,но тя не каза, че трябва. Нямам проблеми нито с цикъла, нито с лигавицата, но имам два мисед от естествена бременност преди години. Миомите тогава бяха под 3см.

# 46
  • Мнения: 3 505
На Персенска тези от външната страна и интрамуларните не и пречат. И аз загубих доста време, слушайки я. На мен матката ми беше деформирана от тези миоми, но на нея не и пречеха. Моля се само да ми се възстанови матката и да си направим трансфер.

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 22:59 от +-123

# 47
  • гр. София
  • Мнения: 564
Момичета при естрадиол на втори ден 29.9, при референтни от 45.4 и обичайни между 70 и 90 единици при мен по това време да почвам ли въобще Фемарата?!? Има ли шанс да нарасне задоволително до овулация? На някой да му се е случвало?

# 48
  • Мнения: 681
В сряда за първи път ще ходя на 2 ри ден от цикъла. Разбрахме се евентуално за пункция тоя месец. На 2ри ден нещо изследва ли се, или само ултразвук.

# 49
  • Мнения: 3 505
Някои лекари пускат, други други само на ехограф гледат.

# 50
  • Мнения: 1 845
Привет,
Някоя да е била по Шанхайския протокол-с 2 пункции в един опит?

# 51
  • София
  • Мнения: 2 970
Аз. Пълен провал. Дано при теб е по-успешно.

# 52
  • Мнения: 103
Здравейте,
Имам нужда от съветите ви. Предвид хормоналните резултати на трети ден, има ли смисъл въобще да ходя за опит на ЕЦ този цикъл?
Благодаря.

# 53
  • Мнения: 395
Здравейте,
Имам нужда от съветите ви. Предвид хормоналните резултати на трети ден, има ли смисъл въобще да ходя за опит на ЕЦ този цикъл?
Благодаря.

Здравей, аз бих повторила изследването в друга лаборатория. Да не би този месец да се окаже, че си с ранна овулация?

# 54
  • София
  • Мнения: 23 172
преглед би бил по-полезен.

# 55
  • Мнения: 216
Здравейте! Питах момичетата от друга група за мнение , бих се радвала да чуя и вас дали имам шанс да опитам със своя Я .На 42г съм и ми предлагат инвитро с ДЯ на база възрастта и един неуспешен ин-витро опит. МЦ е редовен , овулация всеки месец, АФ средно 7 бр. При ехография- яйчници и матка са с нормални размери и структура. Хормоните са следните

# 56
  • Мнения: 3 505
Ако можеш да си го позволиш, продължи със собствени. Имай предвид, че има лекари, които хормони не гледат и само по ЕГН препоръчват ДЯ. Аз не бих се отказала след 1 неуспешен опит, още повече, че хормоните са ти добри.

# 57
  • Мнения: 151
Кристина, аз на втори-трети ден от МЦ съм с по 4 - 7 АФ, ФСХ на този ден е 13 -15, но съм стигала и до 35, а ЛХ-то обикновенно го изследвам преди пункция и винаги е по- високо от препоръчителното, но продължавам с мои Я и док смята че все още имам шанс (имам два неупсешни трансфера и доста направени пункции). Твоите изследвания изглеждат по- добри от моите, така че според мен имаш шанс за успех с твоя. Разбира се, пиша това без знам какви са причините за неуспешното ИВ, ако ембриончетата ви са били с лошо качество има шанс, но ще ви коства много усилия. За парите е ясно... ще ви трябват много

# 58
  • Мнения: 197
На 43 години съм, не съм се отказала с моя яйцеклетки, доктора ми също 😘Докато имате добри резултати и надежди, не се от казвайте!

# 59
  • София
  • Мнения: 3 412
Хайде стига глупости, каква ДЯ какви 5лв. на 42г. с тези хормони, сменете си клиниката и лекаря за да успеете при този/тази няма да стане, не си губете времето и парите.

s.v.s., аз какво да кажа на 45г. съм и не съм се отказала от моя Я, жалко само, че загубих години в Бг, насочих се към Турция, където останах очарована от всичко. Обстойно се преглежда, както жената така и мъжа.
Там лекарите казват, че до навършване на 46г. успяват да оправят хората и да забременеят в повечето случаи, а след навършване на 46г. и нагоре нещата са 50 на 50.
Поне при мен като видяха колко пункции имам в Бг и се шашардисаха, какво е това, това било подигравка с пациента и т.н.
Убедих се, че продължавайки в Бг по този начин само да се правят пункции без да оправят проблема никога няма да се получи, няма как да стане.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2021, 11:32 от pepita5

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт