Изпитани сайтове за парфюми - август 2021

  • 69 377
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 4 484
summer или june - 15% отстъпка.

# 421
  • Мнения: 3 714
Milen, кой е кода за Елинор че нещо съм изтървала явно, извинете ако е споменат.

+ този ...

# 422
  • Мнения: 5
Здравейте,

perfume.bg читав ли е? (не го видях на първа страница)
Не съм сигурна, дали изобщо функционира този сайт. Две поръчки имам, така и не ги получих....Да не говорим за имейл, обаждане с което да ме информират, супер несериозно отношение.

Здравейте и преди съм се включвал в разговори тук/отговарям за продуктите и логистиката в perfume.bg /.
Няма как, да сте направили поръчка при нас и да не сте получили мейл или обаждане по телефона. Моля, погледнете от къде сте поръчали. Нашият магазин си функционира.
Поздрави Кирил #Team Perfume.bg

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 11:27 от pitbuul

# 423
  • Мнения: X
Моят парфюм Diva Emanuel Ungaro е от perfume.bg. Обадиха ми се почти веднага след поръчката, уточнихме всичко, на следващия ден я получих и всичко беше наред с нея.

# 424
  • Мнения: 1 380
Днес получих Angel nova EDT от my - origines.com. Пристигна за около 2 седмици с GGBG. Добре опакован и с мостричка на Mademoiselle EDP Rochas. За втори път поръчвам от сайта и съм доволна като цяло, само можеше повече мостри да изпращат. Simple Smile

# 425
  • Мнения: 3 714
Хайде на добрите цени в makup:









На това му казвам аз ценообразуване. Makup, желая ви цялото здраве и щастие на света! Няма как да ме загубите като клиент!

Само няма да семяте цените след мен ! Simple SmileSimple SmileSimple Smile Layton защо се вдигна със 75 лв. и Delina със 85 лв? Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 авг 2021, 16:54 от bubanka

# 426
  • Мнения: 2 650
Мноого благодаря за споделеното Heart
Запасих се с един Роял, докато чакам в задръстването Grinning
На повечето места е определен като мъжки, но кожата ми е на друго мнение. Това съкровище е правено за мен!

# 427
  • Мнения: 6 930
Уха, Делината скочи със 100лв! Дано някой е извадил късмет на предишната му цена 😄

# 428
  • София
  • Мнения: 554
Защо почти никъде няма златния Black Orchid parfum? Виждам го само в сайтовете на Делириум и Дъглас общо взето, а мина доста време откакто излезе...

# 429
  • Мнения: 2 846
Може ли отзив за тази оферта.как е като цена и надежност на сайта.Не съм купувала никога от тук.Благодаря!

# 430
  • София
  • Мнения: 42
https://www.parfimo.bg/amouage-sunshine-eau-de-parfum-za-jeni-10 … _campaign=product.      Поръчах! Много добра цена с кода.

# 431
  • Мнения: 566
Повечето уеб сайтове работят на следният принцип: колкото повече посещения има даден артикул, толкова повече скача и цената му. Когато си набележа нещо в мейкъп, се опитвам да го следя или през марката или съответната категория, но не и да изписвам името на продукта в търсачката.

# 432
# 433
  • Мнения: 5 084
Повечето уеб сайтове работят на следният принцип: колкото повече посещения има даден артикул, толкова повече скача и цената му. Когато си набележа нещо в мейкъп, се опитвам да го следя или през марката или съответната категория, но не и да изписвам името на продукта в търсачката.
Да, и аз така правя. Но като се сподели оферта тук и във фейса и се започва лудото кликане и се помпи цената.

# 434
  • Мнения: 3 943
Въпреки това, няма как да спрем да споделяме! Всички сме имали изгодни покупки, благодарение на темата. Друг е въпроса, че не всеки споделя, а после се хвали с находка Wink ( е, понякога може да е била посл. бройка)

Общи условия

Активация на акаунт