Ваканцията след ОСМИ клас - 2020/2021!

  • 26 987
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 491
Бисе, ако разбирате от ВиК ремонти с радост ще приема помощ. Трета фирма чакаме вече, а заваля. Първите две нищо не направиха...

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Air не се обажда, сигурно се е изпекла на 47° в Анталия...
При нас пак буря, не е истина. Ако нещо откъсна от градината, банкет ще вдигна!

# 47
  • Мнения: 2 215
Да взема и аз да се запиша в новата тема преди да сте я изписали. Simple Smile
Бети, благодаря. Flowers Rose

# 48
  • софия
  • Мнения: 25 743
Аманда, имам златен ВиК майстор. Имам точно 3 майстори, които винаги препоръчвам без съмнения и колебание и той е един от тях. Ако поредният не свърши работа и искаш, мога да ти го споделя.

Аз чакам при нас да завали хубаво. Към 6 преваля точно толкова, колкото да стане гаден задух след това.

# 49
  • Мнения: 3 491
Звънче, пристигна една бригада от трима младоци. Дано да се справят. По-възрастните им колеги не успяха.
Но ако не стане, ще се възползвам. Благодаря!

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Мерси за темата!
Амамдичка, айде да свършват работа, като по - млади може и да са по-креативни👌 Дано проблема не е голям!
Бисее, ох, каквото и да помисля в тази посока, се приземявам с Недялко Йорданов джуниър. 😅😅😅Голям... е.
Доня, дано остане нещо, и браво НА Стиви, много работливо дете!
Ситрон, пиленцето е много сладко, възхищавам се на Хора, толкова отдадени да помагат. Не е леко да се грижиш за диво животно. Не, че не се чудих онзи ден на акъла на една госпожа, видяла порче до Марица, решила, че е на някой, незнайно защо, прибрала го, пуснала по групите на който е да го прибере, та после се чудеше къде да го носи и кой да го спасява животинчето от нея.
 Дано се намери някакво решение за совичката, защото надали можеш и безкрай да го гледаш бебето.
Лека вечер!

# 51
  • Мнения: 564
Небето се отвори при нас. Не бях виждала такава буря в града - на съседата улица 3 коли са затрупани от паднали дървета, така че не се виждат от клоните и листата... ужас - добре, че не е имало хора. Половин дърво падна до нас на тротоара докато минаваме... не съм шубе, ама се радвам, че се разминахме та не ни трясна...
Ама пък стана чудесно - много вода, чист въздух и свеж вятър. Много ги обичам тези летни бури!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 468
Ей,нямате спирка....Докато изчета темата,нова сте подхванали. Аз се довлачих до плажа и замалко да заспя дори....Чувствах се като оцеляла...След няколко часа на плажа последвани от бутилка вино с вечерята на фона на морето,вече съм друг човек.И тук се изду вятър.Да видим докъде ще го докара...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 059
Тути, сподели и на мен банковата сметка. Искам и аз да помогна.
Благодаря за новата тема Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 491
Да се включа със събуждането в темата, че да ми тръгне на хубаво:smile:
Временно можем да се къпем без туби в жегата, но предстои разкопаване, смяна на всички тръби и даване на доста пари. Покрай този теч, който не сме забелязали от самото начало, сметката за водата също ще е впечатляваща.
Лиани, отвратителна ситуация се е получила с твоето момче. Не знам дали той лесно създава нови познанства, но при моето подобно развитие на нещата би било страшно изпитание. Никак не обича да сменя среда, навици. Стискам палци да е за добро. Хубаво е да направят опит още през лятото да се опознаят, така ще му е по-лесно.
Гадамер, браво на Ема!
lilfi пита за родителските срещи - при нас имаше една след настояване на родителите. Повдигнахме всички въпроси, които обсъждаме тук, но кучетата си лаят, керванът си върви.
Все още не мога да се примиря с тройката по математика, защото не смятам, че е за тройка. Четворката би била заслужена, но тройката не е. Но очевидно е трябвало да разграничи оценките, не може всички да са с четворки.
Той е такъв тип, че не го мисли. Баща му пък изобщо не разсъждава за математиката,  не се вълнува от оценката по този предмет, та само аз имам някакви драми. 
Говорила съм с класната, чухме се с учителката по математика и по български и осъзнах, че те виждат едно и също дете едновременно по сходен, но и по много различен начин. И трите казват, че е несериозен, не пише домашни и не се вълнува от оценки. Учителката по български каза  в прав текст "той не е бележкар". Разликата е в това, че българичката и математичката смятат, че се държи нарочно дръпнато, че демонстрира неуважение към предмета и часовете, а класната смята, че си е такъв, просто е разсеян и не го прави напук. Казва, че при него е много трудно да пробиеш с някакви заплахи, защото реагира спокойно и безразлично. Каза ми, че един ден,  след като не е написал поредното домашно,  го е попитала дали да ми звънне, за да съобщи за проблема и той е отговорил спокойно : "както прецените, госпожо". В началото е очаквала, че подобни леки сплашвания, ще го накарат да се замисли, но той сякаш си бил убеден, че нищо не може да промени ситуацията. Според нея повечето неща по езика ги усвоява с лекота, но като цяло не учи, каза, че ако учи, би бил страхотен.  Истината е, че говори с много любов и ми се струва, че го обича, както обича и всяко едно дете в класа, защото за всички говори така - с една майчинска загриженост и познаване на типа чувствителност на децата /за някои казва, че са спойката, за други, че са артистични, всеки ден с нова драматична изява, че класът е сбор от много и различни индивидуалности, но като цяло, според нея, са страхотни.. Голяма мъка й е,че са се разделили условно на две групички - едната е от повечето момичета, а другата е от момчетата, момичето на Сани и още една-две девойки. Тя иска всички да са заедно, но явно трудно се получава. Но не се отказва и вярва, че ще ги обедини.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 439
Имам много служебна работа и прелитам набързо, но не се въздържах - мноооого ми харесва класната ви Аманда. Щом иска ще успее да ги сплоти. Ние догодина ще сме за съжаление с нова и Митко от сега е решил, че ще е някоя гадна Simple Smile
Бягам. Спорен и усмихнат ден!? Днес може би ще се диша по-добре.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 612
Аманда, надявам се водния ви проблем да се разреши възможно най-бързо и безболезнено.
Като класната на Иво бяха повечето учители от старото училище на набора. Много мили, познаващи и уважаващи особеностите на всяко дете, заинтересовани и грижовни. Няма как да не успее да ги сплоти с тази нагласа.
Моят не блести с позитивна нагласа към нови запознанства, но полага усилия и като се отпусне лесно го приемат. Не знам дали ще се получи това с лятото, защото миналото почти ежедневно го навивах да отиде на някоя среща с бъдещите съученици,  но само веднъж кандиса и нещо не доразбра ли, но не се срещнаха.
Не са се отказали и търсят начин за преместване из между децата, но горе-долу е приел ситуацията.
мама Мони, тези тийнейджъри с тази негативна нагласа към всичко ново. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 954
Добро утро!
Благодаря за новата тема!

Чудна среща си направихме, дами. Надявам се на следващата да бъдем повече. Хубаво е да свързваш ник с "реален" човек Simple Smile
Наборът се върна от Мелник. Като питах какво са правили, къде са ходили...разбирам, че една групичка, заедно с него, са се отцепили от посещението на музея на виното и ходили на една рекичка. Къпали са се с дрехите. Съхнали после на слънце. Показа ми снимки. По негови думи учителките изобщо не били забелязали, което ме обезпокои. Слава Богу, живи и здрави се прибраха всички.

Весело и релаксиращо изкарване на всички, които са на голямото синьо!
Аз ще постискам зъби още малко. Добре, че поне днес май се очертава да е една идея по-прохладно.

Аманда, да ви се разрешава проблема незабавно, че не е готино така без вода Simple Smile
Лиани, и на вас пожелавам развой, който ще усмихне набора!

# 58
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Идвам да честитя рождения ден на Happy 🥰 Да е жива, здрава и винаги щастлива!

# 59
  • у дома...
  • Мнения: 3 095
Хепи, бъди много, много щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт