На море в България 2021 г.! - 3

  • 49 814
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 719
Здравейте!

Тази година май няма никакви отзиви от Алгара, а аз пак натам съм се ориентирала. Някой чувал ли е нещо? Цената, която е актуална към момента е 1158 евро за седмица

Освен Алгара разглеждам и Фламинго Гранд със закуска и вечеря, за 800 евро, но пък там хотелът не е на самия бряг...
Гледах и Грифид енканто за 1100 евро, но там ме притеснява дълбокото море...
А, да преди десетина страници и за хотел Палас, на Св. Св Константин и Елена четох, но за там също няма много отзиви.
 
Миналата година бяхме в Сол Несебър Палас и бях смазана от големината и количеството хора. Беше и доста шумничко вечер.
 Сещате ли се за някакъв маломерен хотел на северното Черноморие, с прилична храна и условия? Ще съм благодарна ако някой даде някоя и друга препоръка.

# 706
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 609
Сещате ли се за някакъв маломерен хотел на северното Черноморие, с прилична храна и условия? Ще съм благодарна ако някой даде някоя и друга препоръка.
Разгледайте х-л Нимфа в к-с Ривиера. Не е от класа на Грифид, но е сравнително малък и с чудесно местоположение. Добрите ми впечатления са отпреди 4 години, но в Букинг има доста отзиви и от това лято, вижте дали ви устройва.

# 707
  • Мнения: 1 647
Но ние бяхме на олинклузив, та впечатление за цени не мога да кажа.


Олинклузива /в нашия х-л, който не е от евтините/ беше на блок-маса и беше константа - едно и също всяка сутрин, едно и също всеки обед, а познайте за вечеря! Точно така - едно и също всяка вечер....
Не, че оставаш гладен, но за същите пари /почти/ намирахме разнообразие някакво в заведенията. Добре, че ЕднатаВтора послуша момата при резервацията, че можем да доплатим за ол на място.Ами доплатихме само за 2 дни, за да разберем, че не си заслужава.

# 708
  • софия
  • Мнения: 2 919
Отзиви от Марина сандс за тази година търся.Обмислям го като вариант за второ море.

# 709
  • Мнения: X
Цената е относителна. Зависи от конфигурацията и др. фактори.
В Дюни се доплаща за дете над 6 години 50 % от цената за възрастен, а в Серенити - 1 дете до 14 години с 2-ма пълноплащащи е безплатно. Освен това, Серенити пускаха по-големи отстъпки от Дюни /които традиционно са на 10 %/.
За Дюни - 115 лв. е с отстъпки. Редовната цена за Белвил беше 145 лв. на човек, за Пеликан - 140 лв. на човек - от агенциите. През рецепция на Дюни - малко по-скъпо идваше.
200 лева за трима души на ол инклузив в хотел на плажа е много ниска цена. Не знам кой очаква чудеса за тази сума. Още повече в нормален сезон.

# 710
  • Мнения: 1 633
Здравейте!

Тази година май няма никакви отзиви от Алгара, а аз пак натам съм се ориентирала. Някой чувал ли е нещо? Цената, която е актуална към момента е 1158 евро за седмица

Освен Алгара разглеждам и Фламинго Гранд със закуска и вечеря, за 800 евро, но пък там хотелът не е на самия бряг...
Гледах и Грифид енканто за 1100 евро, но там ме притеснява дълбокото море...
А, да преди десетина страници и за хотел Палас, на Св. Св Константин и Елена четох, но за там също няма много отзиви.
 
Миналата година бяхме в Сол Несебър Палас и бях смазана от големината и количеството хора. Беше и доста шумничко вечер.
 Сещате ли се за някакъв маломерен хотел на северното Черноморие, с прилична храна и условия? Ще съм благодарна ако някой даде някоя и друга препоръка.
Роял Бей до Каварна.В момента сме тук за втора поредна година и сме много доволни.Ако търсите спокойствие, далеч от сергии и суета...това е Вашето място.Храната е хубава и разнообразна, абсолютно всеки ден се чисти и се подменят хавлии, зарежда се периодично и с козметика.

# 711
  • Мнения: 103
Отзиви за Константин и Елена това лято има ли? Повече ме интересува въпросът с изхранването-има ли отворили читави заведения?
И ние на там сме се насочили, макар че цените рязко скочиха преди около 2 седмици по мои наблюдения. Миналата година се хранихме често в бистро “романтик” към почивна база флагман (на военните), менюто не е богато, но за сметка на това, всичко винаги е било прясно и вкусно, освен това е близо до плажа и е подходящо за обяд. Разбиранията на всеки са различни, но на нас ни допадна там, като непретенциозно място, дори обмислям комплекса като вариант за нощувка.

# 712
  • Мнения: 2 719
Здравейте!

Тази година май няма никакви отзиви от Алгара, а аз пак натам съм се ориентирала. Някой чувал ли е нещо? Цената, която е актуална към момента е 1158 евро за седмица

Освен Алгара разглеждам и Фламинго Гранд със закуска и вечеря, за 800 евро, но пък там хотелът не е на самия бряг...
Гледах и Грифид енканто за 1100 евро, но там ме притеснява дълбокото море...
А, да преди десетина страници и за хотел Палас, на Св. Св Константин и Елена четох, но за там също няма много отзиви.
 
Миналата година бяхме в Сол Несебър Палас и бях смазана от големината и количеството хора. Беше и доста шумничко вечер.
 Сещате ли се за някакъв маломерен хотел на северното Черноморие, с прилична храна и условия? Ще съм благодарна ако някой даде някоя и друга препоръка.
Роял Бей до Каварна.В момента сме тук за втора поредна година и сме много доволни.Ако търсите спокойствие, далеч от сергии и суета...това е Вашето място.Храната е хубава и разнообразна, абсолютно всеки ден се чисти и се подменят хавлии, зарежда се периодично и с козметика.
Ходили сме там няколко поредни години, преди може би 6-7 лета. Бяхме много доволни, но с течение на времето зазля. Може би пак са оправили услугите и базата. Ще погледна непременно. Плажът не е ли ужасно малък ?

# 713
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Пиша от Серенити - за мен не си струва парите в никакъв случай. Търсих отзиви за семеен хотел на плажа и така го резервирах. Чисто и разнообразна храна са плюсовете, както и че не е пълен и басейните са достатъчни. Обслужване, обучен персонал, организация и концепция са отрицателни. Който е резервирал и платил да тръгва с малка кощница с очаквания като за 2 малс 3 звезди, за да няма разпчаровани. Ние сме от събота и оставаме до събота заради детето, просто нямам друга опция да я заведа на море тази година, но друга причина няма
Вече се настроих ,че ще събирам ядове,но поне кажете морето как е?Има ли вълни,водорасли ,с плавен преход ли е?

Само да добавя в момента съм на Дюни.Комплекса се пука има около 3000 човека.Бях миналата година септември сега е още по хубаво.30 човека имат аниматори.Всяка вечер програма в амфитеатъра после дискотека.Купон на макс.Места на плажа и на басейните има достатъчно.Храната не е като в турски хотели,но има разнообрсзие.Всяка вечер тематична вечер..Месата са риба,телешко агнешко,пилешко и скара.Десертите най различни.Торти,баклави и др.Плодове-череши,портокали,банани,диня,пъпеш,кайсии и праскови.Лимонада,коктейли,вода бутилирана.Кафето от машини които мелят на момента кафето.Морето плитко и много топло и чисто.Рай за малки деца.Много съм доволна.
Ако ми видиш снимките от първата почивка на Серенити преди няколко години ще се втресеш. ConfoundedGrinningGrinning Сега ми е смешно, но тогава не ми беше смешно. каманак, каманак, цяла баластра.Тогава Серенити беше с други собственици и беше прилично, но плажа не ми харесва. Морето тогава имаше вдлъбнато в началото, камъни на брега и първите крачки в морето, втория път мръсно море с боклуци, абе гадост.


*rainbow*, мисля че сте се минали с тази цена за Серенити. Въобще 2000лв не си заслужава.

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 22:53 от Русалка_1

# 714
  • Мнения: 1 633
Хеликаза, базата е нова, дори има промени от миналото лято в положителна насока.Нови детски площадки,нов басейн, парк,нова пътека свързваща двата плажа...
Да,малки са плажовете,има проблем със запазването на шезлонги рано сутрин...,но мисля че са достатъчни за нуждите на хотела / общо 130 помещения/.Наблизо има и много други плажове,ако не Ви харесват тези на Роял Бей.
Р/С Били сме и в Алгара,тук обаче ни харесва повече 😀

# 715
  • Мнения: 9 464
Има ли някой, който е посетил или ще посети скоро Приморско дел сол?

# 716
  • Мнения: 962
Ами по-евтино нямаше дори и на ранни- около 300 лв за двама възрастни и дете за апартамент. Не ми е за минаването, а че не мога да си топна д-то в морето и за обслужващия персонал.

Иначе и сега си има 20-40 см надолу и после е равно, а и морето е мръсно и като цяло не е нашето

# 717
  • Мнения: 35 153
И аз от Роял Бей съм доволна. Ходихме там за един Джулай, когато още беше на Камен бряг събитието. Такава мексиканска вечеря дръпнаха за нашата комапния. Страхотно беше всичко!
Плажа на Каварна не го харесвам. Но Каварна и района наоколо са ми на сърце с хубави спомени.

# 718
  • софия
  • Мнения: 2 919
Има ли някой, който е посетил или ще посети скоро Приморско дел сол?
Наши близки приятели се върнаха в неделя . Утре ще разпитам и ще ти пиша. Аз 2018 бях доволна, но мм мрънкаше, че плажа бил далеч .

# 719
  • Мнения: 20
Отзиви за Константин и Елена това лято има ли? Повече ме интересува въпросът с изхранването-има ли отворили читави заведения?
Най-доброто място ! Има страхотни места!
Иначе за мен страхотно място за почивка с деца е eko therma villiage кранево . Има тематични стаи с Елза и Анна и Спайдър мен Simple Smile мини аквапарк и прекрасна разнообразна храна.

Последна редакция: вт, 20 юли 2021, 23:34 от TeaTodorova

Общи условия

Активация на акаунт