Тревожност..треперене..сърцебиене

  • 1 099
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 291
Здравейте, имам проблем със самочувствието, от там идва и треперене на ръцете, силно сърцебиене, изпотяване, губене на ориентация. Още съм в 20 -те си години, а тези симптоми постепенно се засилват, не зная какво да правя, адски много ми пречат, а когато ги осъзнавам и се опитвам да ги прикрия още повече се засилват.. Като по-малка нямах този проблем, не ми пукаше от нищо, но с напредване на времето все повече започвам да го мисля като истински проблем. Най-много тревожност изпитвам когато се налага да поемам някаква отговорност, когато съм сред хора, когато говоря с определени хора и когато съм в определени ситуации. Не искам да ходя на психолог, защото знам че всичко това идва от моето ниско самочувствие и искам сама да се справя с това, но ако има някакъв начин или решение да спра треперенето на ръцете много ще съм щастлива..

# 1
  • Мнения: 468
Здравейте,аз съм вече на 44г и не съм успяла до сега да се справя с този проблем.Изпитвам същите неща,като вас!Такава съм си от тийнейджър,ниското ми самочувствие идва най-вече от наднорменото ми тегло,а и съм по чувствителна и емоционална.Моят съвет е да посетите психолог,опитайте,важно е да успеете да се справите сега,в млада възраст,после става още по-сложно,човек в зряла възраст се сдобива с повече отговорности и проблеми и е ужасно.Може да се справите сама,но трябва да имате силен човек до себе си,който да ви подкрепя и спестява стресови ситуации,но това е малко вероятно,да срещнете толкова отдаден на вас човек,а и ще сте зависима от него.На мен ми е много трудно,като заложник на самата себе си съм,нерешителна,притеснителна,до глупост,не отидох да уча в университет,щото нали,как ще се справя,сега нося проблемите си и в семейството,съпругът ми се умори от моята несамостоятелност и тревожност.Обърни си внимание,с годините тревожността се засилва,човек е по натоварен емоционално,аз сега реших да се обърна към психолог,ще видим дали ще има резултат.Така не се живее!

Общи условия

Активация на акаунт