Отговори
# 60
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Изедници. Искат всячески да печелят от короната.

# 61
  • Мнения: 9 942
Е, че моя ще е снимката, лично снимана от мен, любопитна съм какво качество ще докара 64 мр камера.

Изедници. Искат всячески да печелят от короната.
Те вече спечелиха. А знаеш ли колко струва тест за т-имунитет? 300 лв, ако не беше и повече Trollface Колко ли шаранчета са се хванали.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Ай ся, айфон! Анатема! Айфон, Самсунг и Моторола са ми най-гадните марки евър! И да ми подаряват не бих ги ползвала.

# 63
  • София
  • Мнения: 35 195
Оказва се, че харесваш един единствен и който не е с него - анатема.

Хай, ще ти щипна бузките ♥

# 64
  • Мнения: 20 014
Аз ползвам Самсунг от години, само ги сменям моделите. Като дизайн, функционалност и най-вече софтуеър и хардуеър в този ценови клас са най-добри. Дъщеря ми ползва айфон, но тя е маниачка на тема техника.

# 65
  • Мнения: 17 630
нокиа 3310. гоу некст

# 66
  • Мнения: 9 942
Аз ползвам Самсунг от години, само ги сменям моделите. Като дизайн, функционалност и най-вече софтуеър и хардуеър в този ценови клас са най-добри.
И така не може да се обобщава. Старият ми телефон е от S серията. В същото време служебният беше от J серията, а на приятелка - А серията. Моят беше много по-добър. Сега се доверих на момчетата от андроид форума, според които Самсунг вече са направили А серията да се доближава до S като функционалности и реших да спестя малко пари. Ще видя дали съм постъпила умно или като на патето майка му.

Последна редакция: ср, 02 юни 2021, 13:40 от Eliff

# 67
  • Мнения: 20 014
Може, може.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Хаомито през колко месеца го сменяте? Между корейци и китайци има разлика.😁

# 69
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Ксиомито ми втора година го ползвам. Надявам се да не го сменям скоро, много го обичам.

Не е само един! И Сони харесвам, и Нокиа, тия Хуавей или както и там, мамка им да се казват, също не са лоши.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 309
Телефонисти. Simple Smile
Аз си карам със Сони бая години. Тук-там некой самсунг, за жени и деца, а колегите повечето са с САТ.

# 71
  • Мнения: 3 750
Китайчетата са си много добри. Само с имената имам проблем, ама айде, ще кажа че съм с Шаоми. Иначе съм заклет фен на S класата на корейчето, ама не ми е по джоба, освен ако не вървя с някоя година назад.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Като минават през работа някои клиенти да сваляме файлове от телефон на компютър, толкоз проблеми както с айфон нямам с никоя друга марка. Ни се води, ни се кара.

Лейди, новия със сгъваем дисплей видя ли го? Влюбена съм.

# 73
  • Мнения: 17 630
бял смартфон ме преследва в животаа. и го диктува от сутрин до мрак

# 74
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз още нямам смартфон. Няколко години се чудих дали ми трябва. Реших да си купя и отдавна заделих пари, но не съм се залетяла.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт