Отговори
# 1 635
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Джипито твърди, че родилните и бъбречните болки били най-силни.

# 1 636
  • София
  • Мнения: 35 195
Ами……. Grin

# 1 637
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Дано мине успешно и безболезнено! Ти мисли в переспектива- бански, спасители и много течности .😎😁

# 1 638
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Джеймс спи ли по това време? Я да каже наистина ли ги морят такива жеги? Чета новините и се опитвам да си представя 49 градуса, но не мога. Аз на 30+ започвам да се задъхвам и да ме боли глава.

# 1 639
  • Мнения: 18 331
Ако е вярно, сигурно е влязал в хладилника. Smile

# 1 640
  • Мнения: 6 614
Морето от напълно безмислена и ненужна информация е наказанието на днешния човек. Канада е 3 пъти и половина Европата заедно с Украйна. Климата е различен (той затова е климат) но в по-голямата част - континентален, студена зима, кратко, но топло лято.
Какво ми дреме на мен, че на майната си, на 5000 км някакъв метеоролог измерил някаква си температура? На метеоролозите може да се вярва колкото на политиците, или ако си силно религиозен. По-малко от половината им краткосрочни прогнози се потвърждават, въпреки, че имат най-мощните компютри след милиционерите.
За да ви успокоя - моя термометър в момента показва 22 °С, Наистина малко топло, но нищо необичайно. Няма да ви показвам снимка, виждали сте термометри, предполагам.
Simple Smile

# 1 641
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Аз имам агентура в Квебек и Монреал. Добре сте.

# 1 642
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Не знам колко население има Канада, а и ме мързи да проверявам сега, но тръбят, че 200 души умрели от жегата сякаш това аха да обзелюди страната.

# 1 643
  • Мнения: 6 614
Ми нещо пландемията почна да се ошумулява, връщаме се на глобалното затопляне. Бас държа, че догодина, поради липса на въображение, и озоновата дупка пак ще се отвори.

# 1 644
  • Мнения: 7 971
сценария с извънземните наближава.. Joy

# 1 645
  • Мнения: 6 614
Който има поведение на овца, не може да очаква друго освен стригане и доене.

# 1 646
  • Мнения: 20 014
Рептили и илюминати има ли тук сред нашите редици, другари?

# 1 647
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Даже не знам какви са тия думички 🤣

# 1 648
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Или някоя апокалиптична  прогноза за 2022 г., според календара на изгубена цивилизация. Да подготвяме бункерите. Имам спагети и лютеница за 5г. Ще оберем някоя мандра, няколко отстреляни глигана и волумето на макс, до края.😁🤣

# 1 649
  • Мнения: 6 614
Рептили и илюминати има ли тук сред нашите редици, другари?
Не, ама уфси май се намират...
Пък кой и къде ги дои, това вече не е наша работа..Trollface

Общи условия

Активация на акаунт